Telefon velikog dometa NOKIA

znaci zagarantovanih 10km ugradu :D
Jos samo par pitanja.Moze li se to sve prikljuciti na ISDN, mislim to ne bi trebalo da prestavlja nikakav problem ali opet da pitam.
Koliko je to sve staro?ima li neka garancija?
Koje su dimenzije slusalica?i tezina?
U kom gradu stanujes? zbog preuzimanja.
 
loop:
znaci zagarantovanih 10km ugradu :D
Jos samo par pitanja.Moze li se to sve prikljuciti na ISDN, mislim to ne bi trebalo da prestavlja nikakav problem ali opet da pitam.
Koliko je to sve staro?ima li neka garancija?
Koje su dimenzije slusalica?i tezina?
U kom gradu stanujes? zbog preuzimanja.

Dimenzije? HM pa baza je 150x250x30 mm, a slušalice, znaš kolika je nokia 6150, to je to. Ja sam iz Pančeva, uredjaj je radio 15 sati, garancija 3 meseca, a ISDN nema razloga da bude problem.
Za domet zavisi koji grad, jer što je više radio-predajnika, taxista i slično, utiče na domet, zatim visina postavljanja antene. Uz uredjaj ide fabrički kabl od 8 metara i antenom u kompletu.
 
loop:
Hajde ovako,
Ako uzmemo u obzir da mi je kuca pored SUP-a i da u gradu ima vise taksi udruzenja nego u Beogradu ili Chikagu, i da mi se na krov smesi par zgrada, imam li realne sanse da ocekujem barem 5km?

Ja sam u Pančevu postavio antenu na tavan i imao sam domet u bukvalno celom gradu, a taxista veruj mi ima puno isto kao i svugde, a i sup je od tog mesta bio na 250-300m.
Odakle si?
:roll:
 
Ja sam iz Cacka.Jedino sto me brine je taj sup.Oni su bukvalno 50m udaljeni od mene i imaju onu veliku antenu na krovu.
Nema veze ipak cu probati.Moze li ovako?
Dodjem ja do Panceva i platim to cudo, pa povezem kuci i vidim kako to radi pa ako ne bude odgovaralo da ga vratim u roku od 48 sati.Put ide na moj racun.
 
loop:
Ja sam iz Cacka.Jedino sto me brine je taj sup.Oni su bukvalno 50m udaljeni od mene i imaju onu veliku antenu na krovu.
Nema veze ipak cu probati.Moze li ovako?
Dodjem ja do Panceva i platim to cudo, pa povezem kuci i vidim kako to radi pa ako ne bude odgovaralo da ga vratim u roku od 48 sati.Put ide na moj racun.

Pa kad već dolaziš na buvljak, :lol: svrati i uzmi i ovo čudo, i 99% sam ubedjen da se nećeš pokajati. S obzirom da ti je sup blizu, znači nisi na periferiji, i garantujem da ćeš imati domet u celom Čačku. Ako ipak nisi zadovoljan, mada sumnjam, možeš vratiti, slažem se. Pozdrav
 
Ne, ne idem na buvljak nego bih dosao bas zbog toga.Ali ja mogu tek u ponedeljak da dodjem.Ako ti odgovara znaci dogovoreno!

Da ja sam u strogom centru Cacka a sa ovim cudom bih imao ogromnu ustedu.

Ostavi mi broj telefona i adresu na pp pa se cujemo :D
 
Moj ti je savet da taj telefon ne kupujes jer sam ga ja imao (i imam ga jos uvek ali ne radi),vec da uzmes neki telefon od Senao modela.Ta Nokia je kineski prozvod i dok radi,radi bilo koji kvar tu vise nema popravke.Raspitaj se malo a inace i ja sam iz Cacka,pa neomoj da se zajebes
 
Dal se razumem ili ne to je diskutabilno,ali za vasu informaciju ja sam u poslednjih 10 godina promenio sigurno 5 telefona veceg dometa(space master,senao768,dve vrste tih noikia ..)Problem kod tih telefona je sto su kineski i napravljeni su da rade dok rade.Odnesete ih u servis a oni cim ga vide podignu ruke uvis.Jako su osetljivi na grmljavine i atmosverska praznjena.Ma sta da vam kazem to je kinesko djubre.Kvar kod mog je u neotvaranju baze a sto se tice dometa cinjenica je da moze da dobro "dobaci".Meni je radio cak i preko 25 km ali ipak moja prepuruka je neki model Senao telefona.
 
Firma NOKIA uopste nepravi telefone velikog dometa postoje samo kopije Senao telefona koje ponekad imaju nalepnicu SONY, NOKIJA ili pak SENAO.
To su:
Jednokanalni uredaji, bez skenirajucih kanala koji cesto remete rad javnih sluzbi i prave bukvalno haos drugim korisnicima frekfencija.
Kao deca da su ga nogom lemila tako im izgleda ploca kad se otvore.Popravka je nemoguca jer nema nikakve seme, nikakvog kodeka po kome bi se popravljali jer "svaki telefon je za sebe".
Prilikom otvaranja da se popravi npr mikrofon pokvare se jos tri stvar i neda se ne popravi mikrofon nego nista nemoze da se popravi, jer je kvalitet takav da se sve raspada.

Sve sem navedenog je ok, prosecan vek telefona u upotrebi je od 15 do 30 dana kad se javite servisu i ukapirate sta ste ustvari kupili, prodavac je vec na putu ili nije dostupan ili tako nesto.
Ljudi ih kupuju najcesce privuceni dobrom cenom tako da navedeni komplet sa dve slusalice fotrolama itd.. kosta od 120e do 180e dok org. Senao najeftiniji kosta 160e sa jednom slusalicom a dodatna je jos 100 evra.

Jedina kvalitetna marka kao i proizvodac kvalitetnih telefona je SENAO R.O.C TAIWAN

SENAO Beograd SCG YU
www.senaosales.com
www.senaoservis.com

Za original SENAO postoje seme, svi delovi za popravku,tacno se zna na kojoj frekfenciji rade a prosecan vek aparata je od 2 do 10 godina.
 
Covece idi na oficijalni sajt NOKIE i videces da nigde nema tog tvog telefona velikog dometa.
U pravu je Expert vasljas kinesko dubre.
100% KINEZ JE TVOJA tzv NOKIA.
Ja znam za te telefone dolaze iz Bugarske, Kine i Rusije.Moguti reci da su bas losi.
 

Back
Top