sta se u stvari desilo?

Z

zbunjena

Gost
Mislila sam da sam svasta dozivela...ovo zadnje mi je reklo da nisam...Ima li neko odgovor sta se u stvari dessilo...U omiljenom kaficu gde izlazim preko vlasnice sam upoznala jednog coveka koji mi se nije odmah svideo ali je on bio uporan da izadjemo...On je jako omiljen gost tu i mnogi ga vole pa su meni savetovali da se zblizim sa njim iz vise razloga. Kao prvo rekli su mi da je dobar covek pazljiv osecajan, dobar posao radi situiran i sve sto bi jednoj zeni trebalo za srecu...Rekli su mi da upravo izlazi iz jednog braka u koji je puno ulozio ali ga je ta zena razocarala jer je bila proracunata i oce da mu uzme novac...Kazu budi ok prema njemu znas dosta mu je povredjivanja i sl. Kazem u pocetku mi se nije dopadao ali sam se be naterala da se smirim i najzad budem sa nekim ko me ceni i postuje...Bio je izuzetan...odveo me je na tako divna mesta, restorane klubove, kupovao mi cvece i jednostavno mi maksimalno ugadjao...Pocela sam da padam na tu paznju i ljubav pa sam presla pomalo u nj stan gde je ziveo sam i kakko kaze cesto bio u tuzi zbog tog nerecnog braka...Razumela sam ga i sate provodila sa njim u romanticnim situacijama koje samo moze da se pozele...I upravo kada sam pomislila da se sreca najzad i meni okrenula on je jedan dan dosao u stan gde sam ga cekala sa postavljenim ruckom koji sam za njega pripremila..nervozan i pomalo smusen...Nosio je buket ruza za mene ali je izostavio poljubac i onu toplinu koji mi je uvek pokazivao. Sve vreme je cutao i ja sam mislila da je od umora da bi mi na kraju nekako grubo rekao da idemo u krevet...Poslusala sam ga prijao mi je maksimalno i kad smo se nasli tu zeleci da vodimo ljubav jednostavno je zakazao...poceo je da krivi mene govoreci da sam se stisla da se nesto foliram sta li i kad sam se ja rasplakala nije nista rekao osim da bi zeleo da bude sam i da ja idem kuci...Na pitanje zasto je takav samo je rekao da nije spreman na ozbiljnu vezu i da je najbolje da ga ostavim jer ima on dovoljno svojih briga...Odvezao me kuci i ja sam sve vreme plakala...Nijednom me vise nije pozvao a izlazi i dalje na mesto gde smo se sreli...Ja sam spremna da cekam da mu se problemi rese a on cujem i nije nesto nervozan, ne znam...Vrlo dobro zna da se tu mozemo sresti svaki cas ali kazem i dalje je tu pije i prica gluposti dok ja sedim kuci i placem pitajuci se gde sam pogresila..Pisala sam mu poruke nijednu nije odgovorio i svima kad ga pitaju prica da sam ja super zena da divno kuvam da sam mu sredila stan perfektno ali da on jednostavno nece ozbiljnu vezu jer ne moze da mi se posveti onoliko koliko treba...Ja sam sad osetila da sam ga zavolela i mnogo mi je tesko ne znajuci zasto me je odgurnuo...Dozivela sam stres...Valjda neko zna odgovor... :?: :?: :?:
 
Joooj! :cry:

Pretpostavljam da mu treba malo lufta i da je neka ozbiljna veza koja je sa tobom bila na pomolu nesto za sta nije bio spreman u tom trenutku.Problem uopste nije u tebi. Jednostavno coveku je potrebno vreme da rascisti neke stvari sam sa sobom.Kapiram da je to zakazivanje o kojem pricas, posledica pritiska pod kojim je, i da mu treba vremena da preboli razvod. Mislim da je prekid sa tobom znak da ne zeli da te uvlaci u svoje probleme koje trenutno ima. Posto ti je zaista stalo do njega, pod uslovom da imas strpljenja, ostavi prostora da ti se vrati ukoliko on to bude hteo.
cmok
 
.Pisala sam mu poruke nijednu nije odgovorio i svima kad ga pitaju prica da sam ja super zena da divno kuvam da sam mu sredila stan perfektno ali da on jednostavno nece ozbiljnu vezu jer ne moze da mi se posveti onoliko koliko treba.

pa tu ti je odgovor. Bio je slomljen, trebalo mu je rame za plakanje, ti si se nasla, lecila rane, e sada kada se oporavio, poceo je da razmislja i shvatio da mu nisi vise potrebna.
nastavi dalje i pokusaj da ga zaboravis, ha, znam glupo zvuci, ali sta ces. Ne smes sebe kriviti jer nije do tebe, veruj mi. Postoji bar hiljadu zena kojima se isto desilo, i naravno ovaj zakljucak sam izvela na osnovu iskustva neke od njih.
zivot ide dalje, a njega ostavi iza sebe, jer moguce je da se vratio zeni.
poz.
 
ponekad zazalim shto sam prochitala odredjene teme,jer jednostavno ne umem da odgovorim...ne znam koji bi te odgovor zadovoljio..jedino shto mogu da ti kazem je da ne odustajesh...trazi ga ,insistiraj da prichash s njim,zasluzila si barem da znash o chemu se radi...go on...
 
Ma ne slazem se da ti njega treba da trazis i da insistiras. Koliko sam shvatila on je odrastao i zreo muskarac. Zreo? E to je pitanje. ON je trebalo tebi sve da objasni, a ne ti njega da juris da ti objasni. Sta da ti objasni, zaboga. Vec ti je rekao. Go on, ali s nekim drugim. Pozdrav.
 
e ovako da ti jednostavno kazem ISKORISTIO te i odbacio!!! zar si stvarno mislila da ce poslije razvoda htjeti da upada u ozbiljnu vezu?????
znao je sta je htjeo i to je dobio!!!!!!!
pouka: nikada ne vjeruj muškarcima! :twisted: :twisted: :twisted:
 
desilo mi se nekoliko puta. ja mislim sve je super i divno a on samo ode. problem je sto je muskarcima tesko da sednu i objasne zeni, a i kad joj objasne njoj cesto nije jasno i dalje se tripuje. nema vise, proslo. kad to shvatis bice ti lakse i moci ces da trazis nekog drugog, a ne da gubis vreme misleci o nekom ko ima vise muda da se poverava drugarima iz kafane (a njima je vrlo jasno rekao da te nece i sta da radis) nego da tebi licno kaze. zaboravices ga vremenom, a dotle prihvati to i nemoj se blamirati i juriti ga. znas i sama da to nista nece promeniti. bolje potrazi nekog, kakvog takvog da tebi posluzi kao sto si ti njemu posluzila - dobra zamena za skretanje paznje sa propale veze.
 
kosmopolit:
MISLIS LI ZAISTA DA SE SAMO JEDNOM VOLI?

"voleo" sam nekad... sad ne znam ... nesto se desava ali jos ne znam sta je to ... ono kao lepo mi i sve ali ...ne znam ... pokazace vreme ... :)[/quote]

MA COVEK MOZE DA VOLI ONOLIKO PUTA KOLIKO JE SPREMAN DA OTVORI SRCE ZA DRUGE. BICE SVE OK SIGURNA SAM.

DOBRI LJUDI MORAJU DOBRO PROCI.
 
Nemogu da shvatim da je sve lepo teklo
svojim putem,dok mu nije nesto kvrcnulo u glavi...
Po meni,stalo mu je do tebe,al se uplasio svojih osecanja,plasi se da se ne prepusti i preda se sav tebi....
Plasi se da ne bude opet povredjen,pa gradi zid...
Sve se brzo izdesavalo za njega..
Tek izasao iz ''mucne'' veze a upao u drugu,sasvim suprotno prosloj.
Da sam na tvom mestu,popricala bih otvoreno sa njim
i pitala bih ga,zasto ne zeli biti voljen?
Zasto se ne prepusti svojim osecanjima i pokusa da bude srecan?
Ne moze celog zivota da gleda unazad i unistava sebe,nemajuci hrabrosti da ispliva iz toga...
Neka pruzi sebi jos 1 sansu i pokusa da bude srecan;
Pozd
 
tija:
.Pisala sam mu poruke nijednu nije odgovorio i svima kad ga pitaju prica da sam ja super zena da divno kuvam da sam mu sredila stan perfektno ali da on jednostavno nece ozbiljnu vezu jer ne moze da mi se posveti onoliko koliko treba.

pa tu ti je odgovor. Bio je slomljen, trebalo mu je rame za plakanje, ti si se nasla, lecila rane, e sada kada se oporavio, poceo je da razmislja i shvatio da mu nisi vise potrebna.
nastavi dalje i pokusaj da ga zaboravis, ha, znam glupo zvuci, ali sta ces. Ne smes sebe kriviti jer nije do tebe, veruj mi. Postoji bar hiljadu zena kojima se isto desilo, i naravno ovaj zakljucak sam izvela na osnovu iskustva neke od njih.
zivot ide dalje, a njega ostavi iza sebe, jer moguce je da se vratio zeni.
poz.

Definitnivno problem nije u tebi, nisi ti uradila nista pogresno, greska je u kombinaciji tebe i njega - nije funxionisala. Ono sto stoji jeste da on tebe vise ne zeli - prestani da razmisljas zasto jer je nebitno. Nastavi da zivis svoj zivot, i ako mozes pokusaj da se vise ne petljas sa muskarcima koji imaju "istoriju". To je preterano mnogo negativnog prtljaga koji ces uvek, pre ili kasnije, ti nositi na ledjima. Govorim iz licnog iskustva.
 

Back
Top