Putovanje u sopstvenoj reziji vs. Turisticke agencije

Hvala bogu da neko voli da putuje sam u sopstvenoj reziji, i izgleda da ovde u Srbiji jos uvek ima 90% ljudi koji se oslanjaju iskljucivo na tur. agencije.
"Sam svoj majstor" je mnoooogo interesantnija varijanta iz vise razloga, jeftinije (ukoliko nije last minute deal) , zanimljivo je i samo planiranje i organizovanje putaovanja - upoznavanje i kontakti sa ljudima na drugom kraju sveta, radite ono sto zelite, ne zavisite od agencije gde vas kao malu decu vodaju za ruku .......

Ivana, je si li me ti mozda kontaktirala u vezi posla na brodu ? Gde si bila, sta si obisla, kakvi su ti planovi......?
 
Pa ne vidim nikakav problem da putujes sam sa 19 godina, pa ja sam sretao po Evropi devojke od 17 leta koje su same samcate putovale, pa sta, to je jedna klasicna predrasuda da ti jos mlad da bi se sam upustio u neku avanturu.....

Samo ti ime kaze za last minute, povoljni aranzmani koji se nude par nedelja (nekad i par dana) pre same realizacije aranzmana, znaju da budu i 50% jeftniji, treba iskoristiti svakako......imas u BG-u agenciju ILIRIKA pa pokusaj tamo .....

Gogash:
pa i ja bih vise volio ic sam ali sa 19 godina putovat po bijelom svijetu sam samcit! ne znam! mada ja ne putujem u sustini ni sa agencjama. A o cemu se radi u toj verziji las minut deal?! kakav je to aranzman? povoljnije?
 

Back
Top