vas savet

eureka

Početnik
Poruka
49
Pre jedno 2 meseca moje dve drugarice i ja upoznale smo se sa momcima koji sviraju u jednom lokalu.Dok se moje drugarice sa njihovim momcima vidjaju skoro svaki dan,mene moj pozove da se vidimo dva puta nedeljno i ja odmah bez razmisljanja pristanem.Jednom prilikom NJegov kolega a decko od moje drugarice mi u poverenju kaze kako je ovaj moj rekao da samnom ce se vidjatim samo jednom nedeljno da se ja ne bih navikla,i pred svima prica kako ja uvek kada me on pozove vidim se sa njim,uvek imam vremena za njega.Kada se ja pojavim sa drugaricama u tom lokalu njihovi momci bez obzira sto sviraju,pozdrave ih makar na 5 minuta,a moj se pravi kao da me nije ni primetio i prilazi mi tek posle 2 sata seda pored mene i ljubi me.A ja naravno zaboravim sto sam do tada besnela i ponasam se kao da nista nije bilo.Sta mislite o svemu ovome,dajte mi neki savet kako da se ponasam.
 
eureka:
Pre jedno 2 meseca moje dve drugarice i ja upoznale smo se sa momcima koji sviraju u jednom lokalu.Dok se moje drugarice sa njihovim momcima vidjaju skoro svaki dan,mene moj pozove da se vidimo dva puta nedeljno i ja odmah bez razmisljanja pristanem.Jednom prilikom NJegov kolega a decko od moje drugarice mi u poverenju kaze kako je ovaj moj rekao da samnom ce se vidjatim samo jednom nedeljno da se ja ne bih navikla,i pred svima prica kako ja uvek kada me on pozove vidim se sa njim,uvek imam vremena za njega.Kada se ja pojavim sa drugaricama u tom lokalu njihovi momci bez obzira sto sviraju,pozdrave ih makar na 5 minuta,a moj se pravi kao da me nije ni primetio i prilazi mi tek posle 2 sata seda pored mene i ljubi me.A ja naravno zaboravim sto sam do tada besnela i ponasam se kao da nista nije bilo.Sta mislite o svemu ovome,dajte mi neki savet kako da se ponasam.


Mislim da je njegov problem sto smata da ce se on navuci na tebe ako se budete cesce vidjali...da sam na tvom mestu vidjala bih se sa njim samo kad mi je dosadno i gledala da nadjem drugog tipa....
 
eureka:
Pre jedno 2 meseca moje dve drugarice i ja upoznale smo se sa momcima koji sviraju u jednom lokalu.Dok se moje drugarice sa njihovim momcima vidjaju skoro svaki dan,mene moj pozove da se vidimo dva puta nedeljno i ja odmah bez razmisljanja pristanem.Jednom prilikom NJegov kolega a decko od moje drugarice mi u poverenju kaze kako je ovaj moj rekao da samnom ce se vidjatim samo jednom nedeljno da se ja ne bih navikla,i pred svima prica kako ja uvek kada me on pozove vidim se sa njim,uvek imam vremena za njega.Kada se ja pojavim sa drugaricama u tom lokalu njihovi momci bez obzira sto sviraju,pozdrave ih makar na 5 minuta,a moj se pravi kao da me nije ni primetio i prilazi mi tek posle 2 sata seda pored mene i ljubi me.A ja naravno zaboravim sto sam do tada besnela i ponasam se kao da nista nije bilo.Sta mislite o svemu ovome,dajte mi neki savet kako da se ponasam.

Ukini mu ribu za pocetak. Pa snimi kako se ponasa.
 
Momak ti je zesci komleksas...
Sledeci put kad te nazove ti kazi da si zauzeta i da ne mozes da se vidis sa njim. Ili ga direktno pitaj kakvih problema ima dok se tako ponasa.
 
Drago detence, prvo pravilo: Mesa ima na tone, raznih sorti - npr. domace i divljac... Ima i krtine ili prosaranog, piletine, a bogami i teletine... Ima i pecatiranog, ali to na vreme izbegavaj... a dobrog mesa, lepo vaspitanog i uravnotezenog ima dovoljno i treba da si svesna da uvek izgamize cim grane prolece - gde god bacis okce... :wink: :lol:

Ma ti lepo nabaci osmeh, opusti se i pocni na glas da mu govoris kako za njega uvek imas vremena taman koliko treba - ni jednom sedmicno, kako ti je do dzadza zbog toga - em se neces smarati, em imas vremena da se druzis sa super ljudima koje gotivis... Odmah sad kreni da preskaces i to nedeljno vidjanje... I super je sto ti ne mase sa bine - ne moraju svi da znaju za vas... A u medjuvremenu (citaj: O'MA SAD) saraj okicama oko sebe... njega ko j... Pa neka nastavi da prebira po zicama... a ti pocni da prebiras po muskim cicama....
g018.gif
 
guda:
Drago detence, prvo pravilo: Mesa ima na tone, raznih sorti - npr. domace i divljac... Ima i krtine ili prosaranog, piletine, a bogami i teletine... Ima i pecatiranog, ali to na vreme izbegavaj... a dobrog mesa, lepo vaspitanog i uravnotezenog ima dovoljno i treba da si svesna da uvek izgamize cim grane prolece - gde god bacis okce... :wink: :lol:

Ma ti lepo nabaci osmeh, opusti se i pocni na glas da mu govoris kako za njega uvek imas vremena taman koliko treba - ni jednom sedmicno, kako ti je do dzadza zbog toga - em se neces smarati, em imas vremena da se druzis sa super ljudima koje gotivis... Odmah sad kreni da preskaces i to nedeljno vidjanje... I super je sto ti ne mase sa bine - ne moraju svi da znaju za vas... A u medjuvremenu (citaj: O'MA SAD) saraj okicama oko sebe... njega ko j... Pa neka nastavi da prebira po zicama... a ti pocni da prebiras po muskim cicama....
g018.gif

E sad smo naj^ebali opet rozle faza.............kiss
 
E Malena i ja sam muskarac ali mislim da je taj tvoj jedna ni manje ni vise nego sovinisticka svinja koji misli da moze imati svaku ribu u gradu i da se svet oko njega okrece...oduvek sam mrzeo takve tipove.
savet No.1:
izadji u lokalu u kojem svira sa drugim muskarcem,smeskaj se,budi cool i zabavi se bez obzira na sve
savet No.2:svojim ponasanjem daj mu do znanja da je nula od coveka i da nemoze imati sve kad pozeli!
Pamet u glavu i puno srece 8)
 
eureka:
Pre jedno 2 meseca moje dve drugarice i ja upoznale smo se sa momcima koji sviraju u jednom lokalu.Dok se moje drugarice sa njihovim momcima vidjaju skoro svaki dan,mene moj pozove da se vidimo dva puta nedeljno i ja odmah bez razmisljanja pristanem.Jednom prilikom NJegov kolega a decko od moje drugarice mi u poverenju kaze kako je ovaj moj rekao da samnom ce se vidjatim samo jednom nedeljno da se ja ne bih navikla,i pred svima prica kako ja uvek kada me on pozove vidim se sa njim,uvek imam vremena za njega.Kada se ja pojavim sa drugaricama u tom lokalu njihovi momci bez obzira sto sviraju,pozdrave ih makar na 5 minuta,a moj se pravi kao da me nije ni primetio i prilazi mi tek posle 2 sata seda pored mene i ljubi me.A ja naravno zaboravim sto sam do tada besnela i ponasam se kao da nista nije bilo.Sta mislite o svemu ovome,dajte mi neki savet kako da se ponasam.

taj muzikant je verovatno skatofag. dakle, reci mu da jede gowna.
raskid medju vama je neminovan i neophodan, shto pre.
naravno, nakon muzikanta sledi ti mala faza bola...
koja se najlakshe prebrodi uz votku i mocarta...
 
eureka:
Da li neko moze da mi da savet sta da radim da nekako poboljsam nas odnos jer mi je ipak stalo do njega :(
malena,do cega tu ima da ti stane?
momak je kompltan idiot.ne treba ti!
pali bre,pamet u glavu i nadji nekoga ko ce da te postuje,jer u suprotnom uvek ces biti necija krpa.
 
sto je najgore ja mislim da je iskrena
eto sad kad si dobila savet da li ces poslusati i manuti se budale?ne verujem.pa sto onda trazis savet?da cujes kako da ga zadrzis?a da li ga uopste imas?
najbolje postani pevaljka i pridruzi se orkestru
 
Уф, што волем сва ова савршена бића која су одмах штиклирала свакога ко их није доообрано заслужио...''Шутни га!'', ''Кретен!'', ''Свиња!'', ''Бићеш му крпа!''...
Ух, што бих волела да сам све вас видела кад сте имали толико година као ово дете, да видим како сте били супериорни свугде и у сваком тренутку! Све мислим... :roll:
СВЕ се учи! И односи у вези се уче, и ово уопште није лоша ситуација да она испроба себе, а и да научи нешто о одређеном типу мушкарца.
А овај мушкарац ( колико год имао година ) је детињаст!!! И уплашен! И несигуран! Плаши се за свој ''мачо'' углед!
А шта она може да уради? Па може да проба са старим фазоном ''ударања чежње'' . ( Ту се слажем са многима напред.) Значи, једноставно да не буде баш увек на располагању кад год он позове, да покуша са фазама топло-хладно...Значи, има прилику да научи и испроба све оне мале игрице које се играју у таквим ситуацијама.
 

Back
Top