50 Cent

mile kuronjic

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
342
50 cent je postava koja se pojavila prije tri godine i koja se sada nalazi u uzem delu vrha muzicke top liste.Njihov najpoznatiji hit koji se vrti je Candy Shop.
Da li neko slusa ovu vrstu muzike i kako vam se oni (50 cent) dopadaju?
 
Curtis Jackson je mislim rodjen u Jamajci a njegovi tekstovi su uglavnom namenjeni kriminalu, drogi itd.On ima iskustva sa sa poznatim reperima Run DMC koji su ga uveli u rep muziku.
Ima li na ovom forumu repera?
 
mile kuronjic:
50 cent je postava koja se pojavila prije tri godine i koja se sada nalazi u uzem delu vrha muzicke top liste.Njihov najpoznatiji hit koji se vrti je Candy Shop.
Da li neko slusa ovu vrstu muzike i kako vam se oni (50 cent) dopadaju?

Meni je 50 cent bio ok u pocetku,a sada mi je odvratan...Izgleda kao makro i isfoliran mi je.Koliko god ga ne volela,vise cenim Eminema,nego njega.A pesma Candy shop je glupost,makar se meni licno ne svidja,a kao repera ga ne cenim niti njegovu "muziku".A i 50 cent nije grupa vec jedan covek.
 
Dragi 50 cent predstavlja sve ono shto u muzici ne valja. Glupi C.H.I.M.P.
1. Nema nikakav talenat
2. Nema nikakav vokal
3. Nema nikakvu spiku (tekstove)
4. Nema svoju muziku (ne mislite valjda da on pravi one -navlaka- bitove.
5. Pa shta ako su ga roknuli 9 puta. To samo pokazuje koliki je idiot.
6. Digao ga je Eminem, koga je digao Dre.

On i takvi su krivi shto je rap mrtav. Verovatno ne primecujete o chemu on u stvari pricha.
"lick the lolipop"????
Hahaha.
 
VisionOfDisorder:
Dragi 50 cent predstavlja sve ono shto u muzici ne valja. Glupi C.H.I.M.P.
1. Nema nikakav talenat
2. Nema nikakav vokal
3. Nema nikakvu spiku (tekstove)
4. Nema svoju muziku (ne mislite valjda da on pravi one -navlaka- bitove.
5. Pa shta ako su ga roknuli 9 puta. To samo pokazuje koliki je idiot.
6. Digao ga je Eminem, koga je digao Dre.

On i takvi su krivi shto je rap mrtav. Verovatno ne primecujete o chemu on u stvari pricha.
"lick the lolipop"????
Hahaha.

:wink: :wink:
 
Sto se vi ljudi toliko uzbudjujete oko tamo nekih ljudi koje boli uvo za vas(nas) i koji bi vam se ponekad zahvalili a ponekad pljunuli da im kazete da ste njihov najveci fan?

Vidim po ovom forumu metal je dobar, metal nije dobar, Britni spirs ovo Britni Spirs ono, slusajte njihovu muziku, sta vam ONI znace.Vecinom uobrazena bagra.

Ja rekoh da cenim 50ja zato sto je PRAVI i zna ko je, e sad da li je DOBAR ili LOS....
P.S. Bilo je na VH1 da je 50 cent aka Kurtis Dzekson iz Kvinsa, tuzi ih. :lol: :lol:
 
RaiKkonen 911:
Sto se vi ljudi toliko uzbudjujete oko tamo nekih ljudi koje boli uvo za vas(nas) i koji bi vam se ponekad zahvalili a ponekad pljunuli da im kazete da ste njihov najveci fan?

Vidim po ovom forumu metal je dobar, metal nije dobar, Britni spirs ovo Britni Spirs ono, slusajte njihovu muziku, sta vam ONI znace.Vecinom uobrazena bagra.

Ja rekoh da cenim 50ja zato sto je PRAVI i zna ko je, e sad da li je DOBAR ili LOS....
P.S. Bilo je na VH1 da je 50 cent aka Kurtis Dzekson iz Kvinsa, tuzi ih. :lol: :lol:

:wink:
 
Evo pre mesec dana sam skino njegov ceo novi album
"The Massacre" i po meni je "Get Rich or Die Tryin"(i njega imam celog) bolji , meni je ovaj lik skrenuo pzanju zato sto je on teski diler drog jos uvek i svi zivi ga slusaju a pajkani nista ne rade , ko da je srbija a ne amerika.

Evo ovo su po meni najbolje pesme iz novog albuma :

candy shop
piggy bank
just a lil bit
hate it or love it
a baltimor love thing
build you up

eto od 22 pesme tih nekoliko su mi zapale , od prilike sve su pesme OK.
 
VisionOfDisorder:
Dragi 50 cent predstavlja sve ono shto u muzici ne valja. Glupi C.H.I.M.P.
1. Nema nikakav talenat
2. Nema nikakav vokal
3. Nema nikakvu spiku (tekstove)
4. Nema svoju muziku (ne mislite valjda da on pravi one -navlaka- bitove.
5. Pa shta ako su ga roknuli 9 puta. To samo pokazuje koliki je idiot.
6. Digao ga je Eminem, koga je digao Dre.

On i takvi su krivi shto je rap mrtav. Verovatno ne primecujete o chemu on u stvari pricha.
"lick the lolipop"????
Hahaha.

Svaka čast
i vidim ovde niko nije dao nikakav komentar... hajde ljubitelji odbtranite, demantujte...
 
VisionOfDisorder:
Dragi 50 cent predstavlja sve ono shto u muzici ne valja. Glupi C.H.I.M.P.
1. Nema nikakav talenat
2. Nema nikakav vokal
3. Nema nikakvu spiku (tekstove)
4. Nema svoju muziku (ne mislite valjda da on pravi one -navlaka- bitove.
5. Pa shta ako su ga roknuli 9 puta. To samo pokazuje koliki je idiot.
6. Digao ga je Eminem, koga je digao Dre.

On i takvi su krivi shto je rap mrtav. Verovatno ne primecujete o chemu on u stvari pricha.
"lick the lolipop"????
Hahaha.


:wink: :wink:
Odlicnoo
 
wild_child:
VisionOfDisorder:
Dragi 50 cent predstavlja sve ono shto u muzici ne valja. Glupi C.H.I.M.P.
1. Nema nikakav talenat
2. Nema nikakav vokal
3. Nema nikakvu spiku (tekstove)
4. Nema svoju muziku (ne mislite valjda da on pravi one -navlaka- bitove.
5. Pa shta ako su ga roknuli 9 puta. To samo pokazuje koliki je idiot.
6. Digao ga je Eminem, koga je digao Dre.

On i takvi su krivi shto je rap mrtav. Verovatno ne primecujete o chemu on u stvari pricha.
"lick the lolipop"????
Hahaha.


:wink: :wink:
Odlicnoo

Ponovo se slazemo nas dve.. :wink: :D
 
wild_child:
VisionOfDisorder:
Dragi 50 cent predstavlja sve ono shto u muzici ne valja. Glupi C.H.I.M.P.
1. Nema nikakav talenat
2. Nema nikakav vokal
3. Nema nikakvu spiku (tekstove)
4. Nema svoju muziku (ne mislite valjda da on pravi one -navlaka- bitove.
5. Pa shta ako su ga roknuli 9 puta. To samo pokazuje koliki je idiot.
6. Digao ga je Eminem, koga je digao Dre.

On i takvi su krivi shto je rap mrtav. Verovatno ne primecujete o chemu on u stvari pricha.
"lick the lolipop"????
Hahaha.


:wink: :wink:
Odlicnoo

Ponovo se slazemo nas dve.. :wink: :D
 
Evo vec kada ga toliko pljujete JA cu reci da ima nekoliko dobrih spotova i pesama i ono sa 50cent.feat.the game..ono how we do mislim ima dobrih pesama a sada ko mu pise textove bash mi pucaaa ono po necemu je dobar a po necemu je losss .I da kako mislis da moze da ima dobar glas kada mu je metak prosao kroz usta.... i ima vestacke zube .. ono cuo sam ga uzivo na VIVI i losije je naravno nego na spotovima ( ili je ozvucenje bilo lose :P ).
 
dino.:
Evo vec kada ga toliko pljujete JA cu reci da ima nekoliko dobrih spotova i pesama i ono sa 50cent.feat.the game..ono how we do mislim ima dobrih pesama a sada ko mu pise textove bash mi pucaaa ono po necemu je dobar a po necemu je losss .I da kako mislis da moze da ima dobar glas kada mu je metak prosao kroz usta.... i ima vestacke zube .. ono cuo sam ga uzivo na VIVI i losije je naravno nego na spotovima ( ili je ozvucenje bilo lose :P ).

slazem se
 
123456789:
dino.:
Evo vec kada ga toliko pljujete JA cu reci da ima nekoliko dobrih spotova i pesama i ono sa 50cent.feat.the game..ono how we do mislim ima dobrih pesama a sada ko mu pise textove bash mi pucaaa ono po necemu je dobar a po necemu je losss .I da kako mislis da moze da ima dobar glas kada mu je metak prosao kroz usta.... i ima vestacke zube .. ono cuo sam ga uzivo na VIVI i losije je naravno nego na spotovima ( ili je ozvucenje bilo lose :P ).

slazem se

U prevodu, slazete se da on nema veze muzikom u bilo kom smislu. Tuga.
A ono sa the game je posebna pricha... To je toliko jadno. Ako vredi objashnjavati, to the game i ostali su skupa preplashenih repera koji sada grle bebe i gadjaju se cvecem uz poruku "Dosta je nasilja". Ne.
Ne misle oni tako. Samo su prestravljeni.
Ma gde ovaj svet ide kad su face Ja Rule(!!!!!) i 50 cent.
Zna se ko su bili opaki reperi i sazluzivali epitet "gangsta rap".

End.
 
VisionOfDisorder:
123456789:
dino.:
Evo vec kada ga toliko pljujete JA cu reci da ima nekoliko dobrih spotova i pesama i ono sa 50cent.feat.the game..ono how we do mislim ima dobrih pesama a sada ko mu pise textove bash mi pucaaa ono po necemu je dobar a po necemu je losss .I da kako mislis da moze da ima dobar glas kada mu je metak prosao kroz usta.... i ima vestacke zube .. ono cuo sam ga uzivo na VIVI i losije je naravno nego na spotovima ( ili je ozvucenje bilo lose :P ).

slazem se

U prevodu, slazete se da on nema veze muzikom u bilo kom smislu. Tuga.
A ono sa the game je posebna pricha... To je toliko jadno. Ako vredi objashnjavati, to the game i ostali su skupa preplashenih repera koji sada grle bebe i gadjaju se cvecem uz poruku "Dosta je nasilja". Ne.
Ne misle oni tako. Samo su prestravljeni.
Ma gde ovaj svet ide kad su face Ja Rule(!!!!!) i 50 cent.
Zna se ko su bili opaki reperi i sazluzivali epitet "gangsta rap".




End.

Simpatican si ti sa tvojim komentarima..Imam osecaj da si se nervirao dok si ovo pisao. :D
 

Back
Top