ДИНКИЋ: НИЈЕ ТАЈНА ДА ЈЕ ДС ПОМАГАЛА ДВЕРИ И СРС

s_O_k_O

Domaćin
Poruka
4.979
У последњих месец дана Тадић је покушао да разбије УРС куповином наших посланика, нудио поприлично безобразно да УРС уђе у владу без свог лидера. Жеља ДС је била да не пређемо цензус и у кампањи као да су више водили рачуна о томе како ће проћи други, него они. Зато су тако и прошли. Јавна тајна је да су помагали и Двери и СРС, како би смањили резултате напредњака и ДСС. Често су се бавили нама као да смо им ми неки конкуренти, а не партнери. Пред завршетак избора послали су своје емисаре да разговарају са градоначелницима из УРС и траже да појединачно подрже Тадића без мене, са намером да нас поцепају.

И након завршетка другог круга избора, покушали су да с нашим представницима издејствују тзв. патрљак владу која би се, између осталог, састојала од делова Преокрета и неких људи из УРС. Дачић, међутим то није прихватио. Лично, нисам имао ништа против такве владе. Такву владу бисмо најлакше оборили. Влада која се заснива на крађи мандата не би доживела ни годину дана. Међутим, наши људи су одбили да у томе учествују и то је било пресудно.

DS_pomagala_Dveri_i_SRS
 
Јавна тајна Млађана Динкића
Лидија Глишић

Ситни проценти освојени гомилом пара и старим „опробаним” кадровицима, показали су право лице УРС-а, чији је образ Млађан Динкић.

Београд, 22.06.2012

И не би Динкић био предмет нашег интересовања, а верујем ни медија, као фактор који одлучује о формирању владе, да је ово нормална држава у којој и медијско спиновање има своју меру. Овако, медијска пажња је поново на онима за које нисмо гласали да их опет гледамо како с висине држе лекције у интервјуима од по неколико страна, онда када испитивање не треба да обавља новинар него неки други „орган”.

Мислим да нема грађанина ове земље, ма колико био незаинтересован за политику, а који је притом заинтересован за сопствени опстанак, да неће рећи да је Млађан Динкић један од најодговорнијих за стање у коме се сада налази Србије.

Па зар управо он није обављао најодговорније државне функције, и зар управо он није давао најбезочније лажна обећања, па се после извињавао. По нашим моралним аршинима, човек се може извинити што вас је у гужви случајно нагазио, може се извинити и онај који је закаснио на заказани састанак, али министар у једној влади не може да се извињава, већ да одговора. Уосталом, чему извињења после којих се тако самоуверено жели вратити у нову владу.

Намерно кажем ВРАТИТИ У НОВУ владу јер та влада по свему судећи неће бити нова, у њу ће ући и она двојица, Курта и Мурта с почетка изборне кампање на које смо упозоравали. Тако ће „повратника у злочин” бити толико да ћемо се сви питати зашто су нам уопште били потребни избори.

И зато, колико год ове летње температуре обавезивале на лакше теме, у Србији, према ономе што нас чека, лако не постоји, тешки дани тек долазе и баш зато не бих волела да нас у тим временима дочака „грешни Млађан” који се никада није покајао за последице својих итекако одговорних поступака, а камоли за њих одговарао.

А оговарао јесте. И то Двери, у оном истом интервјуу датом некада угледном недељнику. Није му било тешко да на 5 скупоцених страница одвоји место и за нас, који смо на рачун његових 5 % покрадени тако да у Скупштини више неће бити опозиције. У тој једној успут уметнутој реченици, Динкић у свом обрачуну са својим дојучерашњим „саучесницима у злочину”, Тадићем и ДС-ом, износи неистинео повезаности Двери са овом странком, називајући то „јавном тајном”.

Иако смо одавно решили да више не објашњавамо, не подсећамо и не галамимо око неистина попут ове, немогуће је не проговорити. Па зар онај ко је из џепова свих нас истресао све што се могло истрести, уништио домаће и довео стране банке које су нам онда џепове изврнуле, акције „појео” а потом се извинио да би се на миру могао „пресвући” из Г17 у УРС, зар он да упозорава на „јавне тајне” између Двери и ДС-а... !?!

Отуда потреба да реагујемо како на његове лажи, тако и на свакодневно увредљиво понашање свих политичара од којих зависи формирање владе. Реагујемо и на медије, који на коленима чекају испред страначких утврђења не би ли их Дачић, Тадић, Вучић почастили неком новом информацијом, потпуно уверени да ће опет морати да праве прилог ни од чега.

Да ли су икада помислили какав би ефекат изазвали када би потпуно игнорисали ову тему, и пустили страначке лидере да се сами играју у свом дворишту? Да ли би грађани ишта изгубили, а колико би медији тиме добили?

Одговор се сам намеће: грађани би само изгубили мање живаца, а медији би повратили оно мало достојанства изгубљеног на путу између политичара и тајкунских власника.

Овај текст је и подсећање свима нама и грађанима у Србији колико је лако тзв.политичарима и спинованим медијима да свакодневно пљуну на сваког од нас, просто, народски, пљуну, и да нам се искезе са малих екрана у противприродним интересним коалицијама, свесни да ће пре него што своје лице умијемо пребацивањем канала, моћи да то учине колико желе пута. Динкић је најбољи пример за то.

Лидија Глишић

http://www.dverisrpske.com/sr-CS/dverjani/lidija-glisic/javna-tajna-mladjana-dinkica.php
 
spinovanje spinovanje spinovanje spinovanje radio fikus
vi spinujete a ja iznosim mišljenje
pre neki dan se javila ona baba i rekla kako ne veruje šta je čula jer je spinovano

:hahaha::hahaha::hahaha:...............:rotf::rotf::rotf:

п.с. Потребно је да и другим корисницима дате репутацију...
 
Poslednja izmena:
У последњих месец дана Тадић је покушао да разбије УРС куповином наших посланика, нудио поприлично безобразно да УРС уђе у владу без свог лидера. Жеља ДС је била да не пређемо цензус и у кампањи као да су више водили рачуна о томе како ће проћи други, него они. Зато су тако и прошли. Јавна тајна је да су помагали и Двери и СРС, како би смањили резултате напредњака и ДСС. Често су се бавили нама као да смо им ми неки конкуренти, а не партнери. Пред завршетак избора послали су своје емисаре да разговарају са градоначелницима из УРС и траже да појединачно подрже Тадића без мене, са намером да нас поцепају.

И након завршетка другог круга избора, покушали су да с нашим представницима издејствују тзв. патрљак владу која би се, између осталог, састојала од делова Преокрета и неких људи из УРС. Дачић, међутим то није прихватио. Лично, нисам имао ништа против такве владе. Такву владу бисмо најлакше оборили. Влада која се заснива на крађи мандата не би доживела ни годину дана. Међутим, наши људи су одбили да у томе учествују и то је било пресудно.

DS_pomagala_Dveri_i_SRS

Koja argumentacija ala Mladja :hahaha:
Koliko je logicno to sto kaze vidi se i iz cinjenice da su SRS i Dveri zestokom kradjom ostale ispod cenzusa a bas taj URS i LDP usli. Za SRS i njihove navodne arazmane sa DS oko podrivanja SNS ne znam nista ali ovo za Dveri kao "javna tajna" je toliko glupo i besmisleno da u njega veruju samo oni koji su do nedavno samo slusali Fokus radio i Vladu Djukanovica i citali ovaj forum sa gomilom tema o "Djilasovim pudlicama".
 
У последњих месец дана Тадић је покушао да разбије УРС куповином наших посланика, нудио поприлично безобразно да УРС уђе у владу без свог лидера. Жеља ДС је била да не пређемо цензус и у кампањи као да су више водили рачуна о томе како ће проћи други, него они. Зато су тако и прошли. Јавна тајна је да су помагали и Двери и СРС, како би смањили резултате напредњака и ДСС. Често су се бавили нама као да смо им ми неки конкуренти, а не партнери. Пред завршетак избора послали су своје емисаре да разговарају са градоначелницима из УРС и траже да појединачно подрже Тадића без мене, са намером да нас поцепају.

И након завршетка другог круга избора, покушали су да с нашим представницима издејствују тзв. патрљак владу која би се, између осталог, састојала од делова Преокрета и неких људи из УРС. Дачић, међутим то није прихватио. Лично, нисам имао ништа против такве владе. Такву владу бисмо најлакше оборили. Влада која се заснива на крађи мандата не би доживела ни годину дана. Међутим, наши људи су одбили да у томе учествују и то је било пресудно.

DS_pomagala_Dveri_i_SRS

Totalna laž , to žto nisu prešli cenzus Dveri i SRS , njihovih 8 % je ravnomjerno raspoređeno na sve stranke , to je i bio cilj DS da pokrade izbore .

Umijesto 10- 15 % ( najmanje ,a možda i više ) protiv oni su dobili 4 % za i 4 % koa protiv .
 
Gospodin Di prica isto kao i Predsednik i SNS?!

Odlicno zapazanje. Ali, taj intervju je vec zastareo. U medjuvremenu se Mladja dogovorio sa Tadicem i sada sve ovo puj pike ne vazi. Kao i ono o 1000 E za akcije i sta sve nije pricao.
Sada ce da aktivra staru pricu o "proEU strankama" koje "jedino mogu voditi ka EU bez alternative.
Stvarno je Bosko Obradovic u pravu. SVI SU ISTI !!!
 
Totalna laž , to žto nisu prešli cenzus Dveri i SRS , njihovih 8 % je ravnomjerno raspoređeno na sve stranke , to je i bio cilj DS da pokrade izbore .

Umijesto 10- 15 % ( najmanje ,a možda i više ) protiv oni su dobili 4 % za i 4 % koa protiv .

:ok: To ne vide samo ostrasceni.
Zato mislim da se moramo izboriti za punu istinu o izborima. Prvi korak je oslobadjanje medija a pre svega RTS-a!
Zato sutra u 16 casova ispred RTS-a svi koji mogu da izadju i pomognu da se povuce prvi ali najvazniji korak ka slobodi!
 
У последњих месец дана Тадић је покушао да разбије УРС куповином наших посланика, нудио поприлично безобразно да УРС уђе у владу без свог лидера. Жеља ДС је била да не пређемо цензус и у кампањи као да су више водили рачуна о томе како ће проћи други, него они. Зато су тако и прошли. Јавна тајна је да су помагали и Двери и СРС, како би смањили резултате напредњака и ДСС. Често су се бавили нама као да смо им ми неки конкуренти, а не партнери. Пред завршетак избора послали су своје емисаре да разговарају са градоначелницима из УРС и траже да појединачно подрже Тадића без мене, са намером да нас поцепају.

И након завршетка другог круга избора, покушали су да с нашим представницима издејствују тзв. патрљак владу која би се, између осталог, састојала од делова Преокрета и неких људи из УРС. Дачић, међутим то није прихватио. Лично, нисам имао ништа против такве владе. Такву владу бисмо најлакше оборили. Влада која се заснива на крађи мандата не би доживела ни годину дана. Међутим, наши људи су одбили да у томе учествују и то је било пресудно.

DS_pomagala_Dveri_i_SRS

ДаклеМ, овај Румун Динкић је невероватан лажов..... он толико лепо лаже да чак и сам верује у своје лажи... а јуче се договарао са Тадићем и у исто време јуче је тј. (Нин, 21. 6. 2012) је изашао овај његов интервју којим је начисто упљувао ДС и ТадићИЈА........:rotf: да ли је то под утицајем његове САјентолошке секте (као што су говорили из СРС) или не... не знам...
 
ocito je da ce ovaj dinkic i dalje lagati,varati i unistavati srbiju...sve dotle dok DVERI ili neka takva partija ne dodju na vlast..a onda ce dinkic zavrsiti onako kako je to trebalo da se uradi jos 2001...

:ok: Neverovatno je kako im slagati ko dobar dan. Gotovo svima koji su u poslednjih dvadesetak godina na vlasti.
Sinoc nabasam na BN TV i tamo (na zahtev gledalaca) ponovo prikazuju film "Tezina lanaca". Kako ih je sve Malagurski tacno prikazao, nije ni cudo sto niko prstom da mrdne da se taj film prikaze i na RTS.
 
:ok: Neverovatno je kako im slagati ko dobar dan. Gotovo svima koji su u poslednjih dvadesetak godina na vlasti.
Sinoc nabasam na BN TV i tamo (na zahtev gledalaca) ponovo prikazuju film "Tezina lanaca". Kako ih je sve Malagurski tacno prikazao, nije ni cudo sto niko prstom da mrdne da se taj film prikaze i na RTS.

RTS je glasilo srpske vlasti,,perfidnije samo nego sto je to isto bio za vreme milosevica...
 
У последњих месец дана Тадић је покушао да разбије УРС куповином наших посланика, нудио поприлично безобразно да УРС уђе у владу без свог лидера. Жеља ДС је била да не пређемо цензус и у кампањи као да су више водили рачуна о томе како ће проћи други, него они. Зато су тако и прошли. Јавна тајна је да су помагали и Двери и СРС, како би смањили резултате напредњака и ДСС. Често су се бавили нама као да смо им ми неки конкуренти, а не партнери. Пред завршетак избора послали су своје емисаре да разговарају са градоначелницима из УРС и траже да појединачно подрже Тадића без мене, са намером да нас поцепају.

И након завршетка другог круга избора, покушали су да с нашим представницима издејствују тзв. патрљак владу која би се, између осталог, састојала од делова Преокрета и неких људи из УРС. Дачић, међутим то није прихватио. Лично, нисам имао ништа против такве владе. Такву владу бисмо најлакше оборили. Влада која се заснива на крађи мандата не би доживела ни годину дана. Међутим, наши људи су одбили да у томе учествују и то је било пресудно.

DS_pomagala_Dveri_i_SRS

Rece lopov nad lopovima. Javna tajna! Odakle tebi pare da das za toliku kampanju? Dveri i nije bilo u medijima. Sprema se za koaliciju sa SNSom. Kakva bagra sve postoji u Srbiji.
 

Back
Top