Dzukele

meni nisu privlacni ni najmanje
džukelu je najlakše vodati, džukela htela ne htela, te voli
ali ne zato što hoće, nije stvar htenja, mrzim takve projekcije, već što emituješ toplotu i daruješ joj hranu
džukela ko džukela
više cenim one kojima nije do pripitomljavanja, koji se mogu prilagoditi i divljoj mački
 
glupost. ali ipak ako bih morala da izvrsim izbor, onda utisak najmilijih, najtoplijih bica ostavljaju oni koji setaju labradore :D

oni jos deluju i kao fini opusteni pozitivni muskarci i nekako pametni..:D
 
Najsladji momci setaju najsladje devojcice
a ovi drugi ..najcesce njih setaju njihovi psi..

a vrh su mi oni u patikama, trenerkama, duksevima sa kapuljacom i pit bulovima
koji im daju osecaj moci...
 
момци су јако слатка појава изразито слатка појава су ментално слатки момци сад имају ли џукеле или немају ценим да је до могућности истих ментала
 
A jel ima nekih psiho projekcija tipa "kad moze da brine o sladjanom dzukcu on je dobar, nezan, pazljiv, sladak" i slicno?
U sladjane dzukce ne ubrajam pit bulove i slicne kreature.
 
Nemoj, druže, tu reč džukela, jer ona predstavlja, ustvari, isključivo onoga ko je izgovara !!

A u vezi teme - posebno volim ženske osobe koje vole i imaju pse !! Volim da vidim devojku sa psom u parku, da posmatram njihovu igru, međ. odnos, reakcije, ... tako dosta saznam i o psu, ali i o devojci i njenoj SLATKOĆI ... :per:
 
Nemoj, druže, tu reč džukela, jer ona predstavlja, ustvari, isključivo onoga ko je izgovara !!

A u vezi teme - posebno volim ženske osobe koje vole i imaju pse !! Volim da vidim devojku sa psom u parku, da posmatram njihovu igru, međ. odnos, reakcije, ... tako dosta saznam i o psu, ali i o devojci i njenoj SLATKOĆI ... :per:

ja s mojom labradorkom ne mogu u park.. valjamo se obe po zemlji, a to ne bih da svi vide, pogotovo što izgledam ko da me poplava izbacila posle igre sa njom, al' kako drugačije sa takvim psom da se igra? :lol:
 
meni se svidja jedna komshinica shto sheta neku pudlu,
medjutim ova moja ljubomorna kuchka nece da saradjuje...
izvalila me,i kad ga vidi laje ko sumanuta,oce da se bije...
idiot zhenski!
 
ja s mojom labradorkom ne mogu u park.. valjamo se obe po zemlji, a to ne bih da svi vide, pogotovo što izgledam ko da me poplava izbacila posle igre sa njom, al' kako drugačije sa takvim psom da se igra? :lol:

To, to mi kaži ... :zaljubljena: i šta te bre briga, Oko moje, ma nema tog blata i te poplave koji mogu da oskrnave il' prekriju tu tvoju lepotu i dobrotu !! A svi ti što se gnušaju vas dvoje prljavih od igre, dabogda ih prasići šminkali !! :kletva:
:lol: :cmok:
 
Poslednja izmena:
ker je ker i on nije kriv ako mu je gazda naopak, kompleksaš...
zna se kakvi momci šetaju pit bulove, staforde...
...labradori a i oni retriveri...to mi isto...ker ko ker je ok, al ih toliko mnogo ima da su počeli da mi se gade...misim od deset kerova osam su labradori...:/
ovi sa haskijima su slični kao sa stafordima...oće opasnu rasu, oće vuka, al ne mogu da ga imaju, neće staforda jer znaju da njih šetaju seljaci, al najbliži njemu je haski...
većina, velika većina ne šeta kera nego ker šeta njih...pogotovo oni prvi sa stafordima...to izgleda smešno/žalosno...

i gde su tu u priči ostale rase...?
i što su momci sa psima najslađi...?
 
To, to mi kaži ... :zaljubljena: i šta te bre briga, Oko moje, ma nema tog blata i te poplave koji mogu da oskrnave il' prekriju tu tvoju lepotu i dobrotu !! A svi ti što se gnušaju vas dvoje prljavih od igre, dabogda ih prasići šminkali !! :kletva:
:lol: :cmok:

ma, ko sme da se gnuša i popreko da pogleda, i ja i Mila divljaci kad pogledamo (doduše samo ja popreko, ona to ne ume :lol:) a ona se zaleti samo ko kreten na nekoga da se igra :zcepanje:

:cmok2:
 

Back
Top