Gas u stomaku, kako i zašto?

gost 129086

Buduća legenda
Poruka
27.222
Vidim da nije pokrenuta ovakva tema o gasu u stomaku,možda je bilo ranije ali ne mogu da je nađem. Verujem da mnogi od vas to imaju.S razlogom zato sam ja ovde. :D Do pre par meseci nikad nisam imala taj gas ali u poslednje vreme s vremena na vreme muči me gas.Ne znam kako se stvara, da li je u pitanju ishrana ili stres, ili nešto treće? Trenutno pijem Espumisan, ali ne želim da ga koristim na duže staze.Koje je to rešenje da ga oslobodim trajno?
 
Све више људи се жали на гасове и на надувавање стомака. :think:
А не може бити да се сви неадекватно хране.

Гасове , појачано, изазивају биљке- воће и поврће. Па ти сад процени колико чега конзумираш у исхрани.
 
Ne slažem se da voće i povrće izazivaju gas i ne bi trebalo.Ja vrlo malo jedem voće i povrće jer mi je takvo ebeno radno vreme.
Ja znam da crni luk izaziva gas i naduvavanje stomaka ali retko to koristim. Za 10 dana ću znati šta me to izaziva.

''Све више људи се жали на гасове и на надувавање стомака.'' - e to je veliko pitanje.
think.gif

Ako je to masovna pojava kod ljudi, nešto što nam je zajedničko?
 
Ма нема шта да се слажемо или не слажемо, биљке стварају више гасова, то је доказано. ;)

Што се тиче тог генералног надимања, једино што је свима заједничко је пијење градске воде...бар међу овом мојим кунићима.:think:
 
Vidim da nije pokrenuta ovakva tema o gasu u stomaku,možda je bilo ranije ali ne mogu da je nađem. Verujem da mnogi od vas to imaju.S razlogom zato sam ja ovde. :D Do pre par meseci nikad nisam imala taj gas ali u poslednje vreme s vremena na vreme muči me gas.Ne znam kako se stvara, da li je u pitanju ishrana ili stres, ili nešto treće? Trenutno pijem Espumisan, ali ne želim da ga koristim na duže staze.Koje je to rešenje da ga oslobodim trajno?

isprdi se! :hahaha:
 

Back
Top