SNS Dačiću nudi mesto premijera

MMMD

Zainteresovan član
Poruka
296
- Pošto je dobio jaku ponudu od Srpske napredne stranke, Dačić je povećao svoje zahteve i pred demokratama. Osim što insistira na resorima koje je imao i u prošloj vladi, predsednik SPS traži i mesto predsednika vlade, ali i da ostane ministar policije -

http://www.***************/politika/sns-dacicu-nudi-mesto-premijera-ali-ne-i-mup-21
 
- Pošto je dobio jaku ponudu od Srpske napredne stranke, Dačić je povećao svoje zahteve i pred demokratama. Osim što insistira na resorima koje je imao i u prošloj vladi, predsednik SPS traži i mesto predsednika vlade, ali i da ostane ministar policije -

http://www.***************/politika/sns-dacicu-nudi-mesto-premijera-ali-ne-i-mup-21
Ma, obavezno :zcepanje: Nude mu da bude zvezda Granda :zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 
quote_icon.png
Original postavio popokat
Nema ništa od toga, Ivica je naš, DS-ov!
Nemoj da tugujes Greskice.
Sve je to u cilju zasticivanja Srbije od ponovnog povratka u devedesete tako sto cemo se ka sebi dovesti sve one iz devedesetih.
Mali Sloba je najevropljanin srpski.
Nije sala, mala.;)
Da ti on ovako namigne, pala bi u nesvest od srece.:mrgreen: Jel da?:per:
ce-gi-vara.jpg
 
Uopste me ne cudi sto je Vucic ponudio Dacicu mesto premijera, to se i dalo ocekivati a Dacic i ne ocekuje nista manje jer je trazen, no mogli bi i da ga zaobidju ako se bude previse femkao ko seoska mlada.
Dacic tvrdi pazar i zato mi jos uvek nemamo vladu ali su u igri i regioni kojima je Vucic isto ponudio veoma primamljive resore.
Kako god da ispadne, ono sto sam rekao to i dalje stoji, ko god bude formirao vladu za narod to nema nikakvog znacaja, derace nam kozu i jedni i drugi.
 
Red bi bio da i gazda Miri date neko mesto u Vladi i da mosti velikog sina nasih naroda i narodnosti, velicanstvenog heroja za borbu protiv EU-nacizma, najboljeg predsednika u istoriji Srbije, SLOBODANA MILOSEVICA, prenesete u Aleju Velikana, zar ne? ::worth:

Ko je sve u toj Aleji Velikana, ne bi bilo zgoreg, slazem se... A Miri da se ponudi Ministarstvo Policije, ako Ce Gi Vara bude PreCednik Vlade, moze i Mira da ga nasledi... :ok:

Kako god da ispadne, ono sto sam rekao to i dalje stoji, ko god bude formirao vladu za narod to nema nikakvog znacaja, derace Vam kozu i jedni i drugi. I treba. :whistling:

_nobody_
 

Back
Top