Хрвати: Срби су обукли хрватске дресове и дивљали

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

SrBkinja_

Zainteresovan član
Poruka
416
Хрватски медији тврде да навијачке нереде који су се дешавали током мечева фудбалске репрезентације те земље, нису изазвали Хрвати, већ Срби и Руси, који су се одевени у дресове "коцкастих" убацили на трибину током меча са Шпанијом.

Њихов циљ је јасан – оцрнити хрватске навијаче и изазвати нереде, пише штампа у Хрватској. Хрвати даље пишу да су иако се репрезентација Србије није пласирала на Европско првенство, србски навијачи одлучили отићи у Пољску. О томе по њима сведочи мајица на којој су била исписана четири “С”, која је била закуцана на дрво покрај кампа хрватске репрезентације.

У покушају да пред изрицање казне од стране Уефе, ублаже проблеме, пред којима се због недисциплинованих навијача, који су и током меча са Италијом бананом гађали Марија Балотелија (овај им је касније узвратио да ће следећу која долети појести), налази фудбал у Хрватској, новинари тамошњих медија, подсећају да су србски навијачи снимљени на мосту у Варшави прикликом туче руских и пољских навијача.

На руку Хрватима не иде ни прича да су током борвка у Украјини и Пољској пребили и Србе Миодрага и Велимира Јовановића, само зато што је дечак шетао у дресу Црвене звезде.

Подсетимо да је према речима председника Уефа Мишела Платинија, елиминација Хрватске олакшавајућа околност за организаторе, јер су хрватски навијачи, правили доста проблема током утакмица на ЕУРУ.

http://www.kurir-info.rs/hrvati-srbi-oblacili-hrvatske-dresove-i-divljali-clanak-284616

------------------------------------

Кад год хоће да се изваде из го*ана, окриве Србе. :thumbdown:

Једна карактерна црта хрватског народа ми је постала очита последњих месеци. А то је да они често западају у некакво стање колективне масовне хистерије, која се готово граничи с лудилом, и током којег су психопатолошки потези врло чести и могући. Један пример јесте нама врло добро позната ситуација када је Готовини изречена пресуда, и она кукњава на тргу бана Јелачића. Сетимо се и слике човека који је сам себе свог изрезао стаклом по телу. Историјски извештаји, сви до једног, о клању Срба по "НДХ" јасно говоре да су они који су то вршили готово западли у стање транса, убијајући људе.
Скори пример детета које је претучено и коме је прећено, као и девојке која је претила клањем, само су још један пример у прилог овоме. Нисмо ми исти народ с Хрватима. Није тачно да су они исто што и ми, само друге вере. Ово је једна типична карактеристика хистерије, дакле не темпераментност која се пречесто везује за нас (по мом мишљењу неправедно), већ оне праве, лудачке хистерије, која код нас није присутна.
Ово се види и у њиховом обраћању људима преко интернета, а и уживо.
Погледајте само овај безобразлук, окривити другога за своје манијачење.

Са Хрватима се треба поступати као са побеснелим псима - никад без мотке у рукама.
 
Poslednja izmena:
poštovana srBkinjo bilo bi lipo da daš barem jedne novine(ime) koje su to objavile, ja pročitah sve dostupno zadnjih dana i nisam naišao na to, sad, možda mi je promaklo

Хрватски медији тврде да навијачке нереде који су се дешавали током мечева фудбалске репрезентације те земље, нису изазвали Хрвати, већ Срби и Руси, који су се одевени у дресове "коцкастих" убацили на трибину током меча са Шпанијом.

Њихов циљ је јасан – оцрнити хрватске навијаче и изазвати нереде, пише штампа у Хрватској. Хрвати даље пишу да су иако се репрезентација Србије није пласирала на Европско првенство, србски навијачи одлучили отићи у Пољску. О томе по њима сведочи мајица на којој су била исписана четири “С”, која је била закуцана на дрво покрај кампа хрватске репрезентације.

У покушају да пред изрицање казне од стране Уефе, ублаже проблеме, пред којима се због недисциплинованих навијача, који су и током меча са Италијом бананом гађали Марија Балотелија (овај им је касније узвратио да ће следећу која долети појести), налази фудбал у Хрватској, новинари тамошњих медија, подсећају да су србски навијачи снимљени на мосту у Варшави прикликом туче руских и пољских навијача.

На руку Хрватима не иде ни прича да су током борвка у Украјини и Пољској пребили и Србе Миодрага и Велимира Јовановића, само зато што је дечак шетао у дресу Црвене звезде.

Подсетимо да је према речима председника Уефа Мишела Платинија, елиминација Хрватске олакшавајућа околност за организаторе, јер су хрватски навијачи, правили доста проблема током утакмица на ЕУРУ.

http://www.kurir-info.rs/hrvati-srbi-oblacili-hrvatske-dresove-i-divljali-clanak-284616

------------------------------------

Кад год хоће да се изваде из го*ана, окриве Србе. :thumbdown:

Једна карактерна црта хрватског народа ми је постала очита последњих месеци. А то је да они често западају у некакво стање колективне масовне хистерије, која се готово граничи с лудилом, и током којег су психопатолошки потези врло чести и могући. Један пример јесте нама врло добро позната ситуација када је Готовини изречена пресуда, и она кукњава на тргу бана Јелачића. Сетимо се и слике човека који је сам себе свог изрезао стаклом по телу. Историјски извештаји, сви до једног, о клању Срба по "НДХ" јасно говоре да су они који су то вршили готово западли у стање транса, убијајући људе.
Скори пример детета које је претучено и коме је прећено, као и девојке која је претила клањем, само су још један пример у прилог овоме. Нисмо ми исти народ с Хрватима. Није тачно да су они исто што и ми, само друге вере. Ово је једна типична карактеристика хистерије, дакле не темпераментност која се пречесто везује за нас (по мом мишљењу неправедно), већ оне праве, лудачке хистерије, која код нас није присутна.
Ово се види и у њиховом обраћању људима преко интернета, а и уживо.
Погледајте само овај безобразлук, окривити другога за своје манијачење.

Са Хрватима се треба поступати као са побеснелим псима - никад без мотке у рукама.
 
Опет тај глупи курир!

Kурир је само преузео вест из хрватских медија...

Htjeli ocrniti hrvatske navijače: Srbi oblačili hrvatske dresove i divljali!
A. B. | 21. 06. 2012. • 08:55

Veličina slova:
Hrvatski navijači / večernji
(24SI) - "Dosta mi je tih šupaka Hrvata", rekao je nakon utakmice Hrvatska - Španjolska predsjednik Uefe Michel Platini, isprovociran zbog bacanja baklja s hrvatskog dijela tribine.
[24 sata info]

Međutim, na kraju se ispostavilo da baklju koja je doletjela na teren nisu bacili hrvatski navijači. Naime, poljska policija pomoću videonadzora snimila je, a poslije utakmice i uhapsila navijača koji je bacio baklju u teren, a jučer je i službeno potvrdila da se radi o državljaninu Rusije!

Istovremeno, po navijačkim forumima priča se da spomenuti Rus nije izolirani slučaj, već da su na tribine na kojima su bili hrvatski navijači dolazili i Srbi obučeni u dresove hrvatske reprezentacije!

Njihov cilj bio je jasan - ocrniti hrvatske navijače i izazvati nerede. S obzirom na to da je na Euru bilo i navijača iz Srbije, ta bi priča mogla držati vodu. Iako se reprezentacija Srbije nije plasirala na Evropsko prvenstvo, Srbi su odlučili otići u Poljsku. O tom svjedoči majica na kojoj su bila ispisana četiri “S”, koja je bila zakucana na drvo kraj kampa hrvatske reprezentacije. Također, srbijanski mediji potvrdili su da u Poljskoj ima dosta njihovih navijača, a pisali su i o tome da su oni učestvovali u tučnjavi između Rusa i Poljaka. O tome svjedoče i fotografije navijača sa srbijanskim obilježjima, prenosi Večernji list.

Upravo zbog svega navedenog bit će zanimljivo vidjeti kako će Uefa reagovati i koliku će kaznu odrediti HNS-u zbog svega što se događalo na utakmici protiv Španjolske.

http://www.24sata.info/sport/fudbal...-Srbi-oblacili-hrvatske-dresove-divljali.html
 
Sunce ti ovo j u rangu Dereticevih logika. Stvarno ne bih nikoga da vredjam, ali mi se stvarno cini da nest ozbiljno nije u redu sa tim narodom....koji je to nivo kompleksa i paranoje....neko bi mogao da izvuce i nobelovu nagradu na njima

Штааааа,
ти сумњаш у веродостојност речи будућих чланова уније, једине, и великих просербских пријатеља, са којима се очекуке заједничка будућност?
 


Mi mu dođemo kao nekakvi nadljudi koji sprovodimo nekakvu teoriju zavere protiv Hrvatske. Iza nas stoje može biti i Iluminati, masonske lože ili čak cionisti.:think:

:lol:

Đubre prvo treba čistiti ispred svojih vrata u svakom slučaju. I tu niti koga kudim. Niti koga favorizujem i pohvaljujem. Balkanski korpus naroda smatram jednom celinom, osim ovakvih budalaština koje kritikujem i kad su naši u pitanju. Da se razumemo, ovde sam pisao o narodima ne o državama i politikama koje sprovode. To je posebna priča koja se uskoro završava Unijom Jugoistočne Evrope. Šta god primati iz nacionalnih šovinističkih ZOO vrtova mislili ili želeli. Svet nas tako vidi. Privrede su nam kompatibilne. Ne postoje jezičke barijere. Pametni ljudi bi to videli kao šansu za razvoj a ne za idiotska međusobna optuživanja za brljotine majmunčina u dresovima bilo koje nacije. Ovaj put Hrvatske.
 
poštovana srBkinjo bilo bi lipo da daš barem jedne novine(ime) koje su to objavile, ja pročitah sve dostupno zadnjih dana i nisam naišao na to, sad, možda mi je promaklo
Ћа се диреш....ћа пиздиш....?
Ево ти линкови па читај.....
Увалим ти један српски кукумар....
http://www.index.hr/indexforum/post...ltrirali-se-medju-nase-i-divljali-/28#3073132

http://www.vecernji.hr/euro-2012/sr...infiltrirali-medu-nase-divljali-clanak-422781

HTJELI OCRNITI HRVATSKE NAVIJAČE

Srbi su se u hrvatskim dresovima infiltrirali među naše i divljali!

Baklju na teren nisu ubacili naši navijači, nego Rus, potvrdila je poljska policija

Foto: Slavko Midžor/Pixsell



VEZANI ČLANCI
TAGOVI

Navijači, Huligani


Piše: Hrvoje Delač
Ispravi greške


Dosta mi je tih šupaka Hrvata – rekao je nakon utakmice Hrvatska – Španjolska predsjednik Uefe Michel Platini, isprovociran zbog bacanja baklji s našeg dijela tribine. Međutim, na kraju se ispostavilo da baklju koja je doletjela na teren nisu bacili hrvatski navijači. Naime, poljska policija uz pomoć videonadzora snimila je, a poslije utakmice i uhitila navijača koji je bacio baklju u teren, a jučer je i službeno potvrdila da je riječ o državljaninu Rusije!

Istodobno, po navijačkim forumima priča se da spomenuti Rus nije izolirani slučaj, nego da su na tribine na kojima su bili hrvatski navijači dolazili i Srbi odjeveni u dresove hrvatske reprezentacije!

Njihov cilj bio je jasan – ocrniti hrvatske navijače i izazvati nerede. S obzirom na to da je na Euru bilo i navijača iz Srbije, ta bi priča mogla držati vodu. Iako se reprezentacija Srbije nije plasirala na Europsko prvenstvo, Srbi su odlučili otići u Poljsku. O tom svjedoči majica na kojoj su bila ispisana četiri “S”, koja je bila zakucana na drvo pokraj kampa naše reprezentacije. Također, srbijanski mediji potvrdili su da u Poljskoj ima dosta njihovih navijača, a pisali su i o tome da su oni sudjelovali u tučnjavi između Rusa i Poljaka. O tome svjedoče i fotografije navijača sa srbijanskim obilježjima.

Upravo zbog svega navedenog bit će zanimljivo vidjeti kako će Uefa reagirati i koliku će kaznu odrediti HNS-u zbog svega što se događalo na utakmici protiv Španjolske.

 
Штааааа,
ти сумњаш у веродостојност речи будућих чланова уније, једине, и великих просербских пријатеља, са којима се очекуке заједничка будућност?

More bit' da smo i one sa sisama ubacili.....mada opet nesto sumnjam. Ipak bi mi lepse poslali :lol:
 
Oh da imam neku moc pa da razdvojim Srbe i Hrvate na dva kraja sveta, u dve vremenske zone i u dva razlicita godisnja doba k'o podivljalu decu koja se cerekaju, placu i cupaju za kosu dok im gori mleko na sporetu koje treba da ih nahrani. Ni za sta nismo. Ni jedni ni drugi.
С тим што су Хрвати починили бројне злочине према Србима у задњих 100 година а никад нису осудили ниједног свог убицу нити вратили Србима,рођацима побијених опљачкану имовину.Изједначај себе и само себе с њима,ако ти се то баш свиђа.
 
С тим што су Хрвати починили бројне злочине према Србима у задњих 100 година а никад нису осудили ниједног свог убицу нити вратили Србима,рођацима побијених опљачкану имовину.Изједначај себе и само себе с њима,ако ти се то баш свиђа.

Koliko vidim nismo ni mi odmakli dalje u zamerkama njima od zamerki koje su sa njihove strane upucene nama. Da je tako kao sto kazes, da im Srbi zbilja ne mogu ni oprostiti ni ostaviti po strani Jasenovac, drugaciju bi pesmu pevali, prekinuli bi odnose, ne bi uvozili njihove pevaljke, ne bi gledali njihove utakmice, televiziju i ne bi se sladili njihovim minornim porazima i golim grudima vec bi odnosu prisli sa daleko vise ozbiljnosti sta od tog odnosa zelimo a to je - nista, zelimo presude. Tako to rade Jevreji, prebrojali su do poslednjeg ubijenog, nisu se smirili dok nisu procesuirali koga su smatrali da treba. A sta mi radimo? Slavimo kad neki Srbim kresne neku Hrvaticu. Alal vam borba za pravdu.

Zato sto su nas ubijali mi cemo sada da im gledamo preko plota u dvoriste doveka. K'o babe ste neke.
 
Хрватски медији тврде да навијачке нереде који су се дешавали током мечева фудбалске репрезентације те земље, нису изазвали Хрвати, већ Срби и Руси, који су се одевени у дресове "коцкастих" убацили на трибину током меча са Шпанијом.

Њихов циљ је јасан – оцрнити хрватске навијаче и изазвати нереде, пише штампа у Хрватској. Хрвати даље пишу да су иако се репрезентација Србије није пласирала на Европско првенство, србски навијачи одлучили отићи у Пољску. О томе по њима сведочи мајица на којој су била исписана четири “С”, која је била закуцана на дрво покрај кампа хрватске репрезентације.


У покушају да пред изрицање казне од стране Уефе, ублаже проблеме, пред којима се због недисциплинованих навијача, који су и током меча са Италијом бананом гађали Марија Балотелија (овај им је касније узвратио да ће следећу која долети појести), налази фудбал у Хрватској, новинари тамошњих медија, подсећају да су србски навијачи снимљени на мосту у Варшави прикликом туче руских и пољских навијача.

На руку Хрватима не иде ни прича да су током борвка у Украјини и Пољској пребили и Србе Миодрага и Велимира Јовановића, само зато што је дечак шетао у дресу Црвене звезде.

Подсетимо да је према речима председника Уефа Мишела Платинија, елиминација Хрватске олакшавајућа околност за организаторе, јер су хрватски навијачи, правили доста проблема током утакмица на ЕУРУ.

http://www.kurir-info.rs/hrvati-srbi-oblacili-hrvatske-dresove-i-divljali-clanak-284616
.

Ахахахаааааааа......:hahaha::hahaha::hahaha:..........:rotf::rotf::rotf:....... ауууууууу сунце ти жарко.... па не могу да верујем очима шта читам.

Ја лепо кажем ДА ТЕ ЉУДСКЕ КРЕАТУРЕ КОЈЕ СЕБЕ НАЗИВАЈУ 'РВАТИ - треба третирати као ваздух, као непостојећа бића.......
 
Хрватски медији тврде да навијачке нереде који су се дешавали током мечева фудбалске репрезентације те земље, нису изазвали Хрвати, већ Срби и Руси, који су се одевени у дресове "коцкастих" убацили на трибину током меча са Шпанијом.

Њихов циљ је јасан – оцрнити хрватске навијаче и изазвати нереде, пише штампа у Хрватској. Хрвати даље пишу да су иако се репрезентација Србије није пласирала на Европско првенство, србски навијачи одлучили отићи у Пољску. О томе по њима сведочи мајица на којој су била исписана четири “С”, која је била закуцана на дрво покрај кампа хрватске репрезентације.

У покушају да пред изрицање казне од стране Уефе, ублаже проблеме, пред којима се због недисциплинованих навијача, који су и током меча са Италијом бананом гађали Марија Балотелија (овај им је касније узвратио да ће следећу која долети појести), налази фудбал у Хрватској, новинари тамошњих медија, подсећају да су србски навијачи снимљени на мосту у Варшави прикликом туче руских и пољских навијача.

На руку Хрватима не иде ни прича да су током борвка у Украјини и Пољској пребили и Србе Миодрага и Велимира Јовановића, само зато што је дечак шетао у дресу Црвене звезде.

Подсетимо да је према речима председника Уефа Мишела Платинија, елиминација Хрватске олакшавајућа околност за организаторе, јер су хрватски навијачи, правили доста проблема током утакмица на ЕУРУ.

http://www.kurir-info.rs/hrvati-srbi-oblacili-hrvatske-dresove-i-divljali-clanak-284616

------------------------------------

Кад год хоће да се изваде из го*ана, окриве Србе. :thumbdown:

Па што не обавесте МЕЂУНАРОДНУ СЕКЈУРИТИ ОРГАНИЗАЦИЈУ "КОБРА" и не кажу ИМ ДА ЈЕ Александар Аврамов ТУКАО у ствари СРБЕ пресвучене у 'рвате...и зашто онда траже да он буде СМЕЊЕН.........:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:



kobre-v.jpg


Ne stišavaju se strasti posle tuče Srba i navijača „vatrenih“ u Beču
Hrvati i Albanci traže smenu šefa „Kobri“!
Četvrtak - 21.06.2012
Priča o prebijanju hrvatskih navijača od strane pripadnika “Kobri” u Beču nakon što su huligani napali srpsko dete i njegovog oca u centru austrijske prestonice glavna je tema u medijima na Balkanu i tri dana nakon incidenta.


Juče je na naš poziv redakciju “Alo!” posetio šef međunarodne sekjuriti organizacije “Kobra” Aleksandar Avramov (36), koji će najverovatnije biti skinut sa te pozicije upravo zbog pomenutog incidenta.


- Zbog čega i ko hoće da vas skine sa pozicije šefa “Kobri”?
- Eto, do toga smo došli. Delovi organizacije, većinom hrvatski, albanski i makedonski, traže moju smenu zbog pomenutog incidenta. Iskreno, razmisliću još jednom o svemu i na sastanku koji je već odavno planiran za 4. jul u Budimpešti možda i sam podnesem ostavku - priča čovek koji je sa trojicom saradnika bukvalno izlomio kosti hrvatskim huliganima i vratio oteti Zvezdin dres klincu koji je bio meta napada.

- Da li mogu da vas smene?
- Ispade da je ta tuča najveći prekršaj koji je neko počinio u organizaciji. Videćemo kakav će biti pritisak ostalih ljudi koji odlučuju. Ipak, ponavljam, ako se tenzije ne spuste, najverovatnije ću i sam podneti ostavku na funkciju koja mi je poverena na četiri godine.
- Da se vratimo na sam incident. Zbog čega ste reagovali?
- Ne poznajem napadnutog čoveka i njegovog sina, ali me je ganulo to što je dete bilo golo i plakalo. Odmah sam video da nešto nije u redu. Veliki sam zvezdaš i drago mi je što sam klincu vratio Zvezdin dres, ali verujte, isto bih reagovao i da je u pitanju bilo dete sa Partizanovom majicom.
- Jesu li Srbi i preostala trojica članova “Kobri” koji su učestvovali u tuči?
- Ne! Dvojica Srba nas je bilo, Italijan i Francuz. Upravo Francuz ih je najviše mlatio, ali iskreno, nije na nacionalnoj osnovi. Jednostavno sam mu posle razgovora sa klincem i njegovim ocem pokazao očima da idemo u akciju i bilo mu je jasno šta treba da radi. Moram da priznam da smo krajnje uspešno obavili zadatak - kroz smeh će Aleksandar na kraju razgovora za “Alo!”.

Napadnuta srpska porodica u strahu
Juče smo ponovo kontaktirali i sa porodicom koja je bila na meti hrvatskih huligana.
- Nemam šta da vam kažem, razumite nas, molim vas. Čini mi se da je strah od novog napada zbog osvete svakim danom sve veći. I dalje se plašim za svoju porodicu - rekao nam je Miodrag Jovanović i dodao da se njegov devetogodišnji sin polako psihički oporavlja.

Već se tukao sa Hrvatima!
Avramov je prilikom posete „Alo!“ redakciji priznao da mu ovo nije bio prvi bliski susret sa Hrvatima.
- U porodici su mi svi „grobari“, ali ja od svoje desete godine volim Zvezdu toliko da se to rečima ne može opisati. Uvek sam voleo borilačke veštine, mnoge i trenirao, pa je, logično, u meni uvek bilo borbenog duha. Sa Hrvatima sam se prvi put lemao na „Marakani“. Bilo je to sa navijačima Rijeke na istočnoj tribini. Mi smo tu bili jači, ali su nas zato policajci na konjima pošteno izbili posle toga - iskreno će Avramov.

D. OSTOJIĆ
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top