Ugasio se radio Fokus?

sin dimitrije

Iskusan
Banovan
Poruka
6.335
radio fokus se ne cuje, jutros, bar ne u jugoistocnom beogradu.
da li je to crklo nesto od elektronike zbog ovih temperatura? ili tehnicka vlada vuce politicke poteze protiv radija koji podrzava tomu a i toma podrzava taj radio!? nesto se desava. kako stranke koje su dobile bednioh dvadesetak posto od izaslih biraca drmaju drzavom kao da imaju 75 odsto kao da su u albaniji kod enver hodze?
 
Poslednja izmena:
radio fokus se ne cuje, jutros, bar ne u jugoistocnom beogradu.
da li je to crklo nesto od elektronike zbog ovih temperatura? ili tehnicka vlada vuce politicke poteze protiv radija koji podrzava tomu a i toma podrzava taj radio!? nesto se desava. kako stranke koje su dobile bednioh dvadesetak posto od izaslih biraca drmaju drzavom kao da imaju 75 odsto kao da su u albaniji kod enver hodze?

A koliko je posto dobio SNS?
 
mozda imaju tehnicke smetnje, sto bi branili emitovanje na nekim opstinama, nema smisla u tome?

da ne davim previse, ponavljam se. sve ostale memorisane stanice u mom uredjaju rade. ti cujes na istoj frekvenciji. znaci neko `pokriva`
mene na fokusu jedino zanimaju javljanja slusalaca, i poneki gost. toga nema nigde drugo. bar ja ne znam
tominu politiku ostro osudjujem jer smatram da je u istoj meri samoubilacka kao i dosadasnja vladina
 

Back
Top