Чекање...

Dijenek

Elita
Poruka
22.033
Прелетех неку стару тему и нађох пост у којем стоји, мање-више, да мушкарац више цени ону коју мора да чека него ону која му се "да" одмах или скоро одмах.
На страну сад ово "да", јер мушкарци су ти који дају, а жене примају, занима ме нешто друго.

Жене, да ли стварно мислити да вас мушкарци мање цене ако раније спавате с њима?

Мушкарци, да ли заиста мање цените жене ако раније спавате с њима?

Питање за оба пола, зашто тако мислите?
 
kako zasto..ako to radi svako malo sa svakim i ne moze ostvariti dublji odnos na duze staze necu misliti lepo..iako se ne zapitam sazna se same se izlanu

Добро, то јесте једна од могућности,али не значи да је то датост.
Моје мишљење је да је то све ствар односа који двоје формирају и који уопште не мора да буде условљен претходним искуствима...

Како би, у том контексту, оквалификовао своје понашање?
Не идеш сваки пут у кревет одмах на почетку или?
Мислим, кад ти је стало, чекаш ли?
И да ли ти је мање стало ако не чекате?
 
Прелетех неку стару тему и нађох пост у којем стоји, мање-више, да мушкарац више цени ону коју мора да чека него ону која му се "да" одмах или скоро одмах.
На страну сад ово "да", јер мушкарци су ти који дају, а жене примају, занима ме нешто друго.

Жене, да ли стварно мислити да вас мушкарци мање цене ако раније спавате с њима?

Мушкарци, да ли заиста мање цените жене ако раније спавате с њима?

Питање за оба пола, зашто тако мислите?

Види, ја ако планирам да им посветим неко време (што се тешко догоди) онда није битно да ли смо се пеглали први дан, пети, двадесети.. А ако она мене не занима, то неће променити ништа, јер ћу ја запалити кад добијем оно што желим.. Дакле подједнако ми је глупа тактика "дигни ноге прво вече" као и "држи га на удици да би помислио како си фина"..
 
Види, ја ако планирам да им посветим неко време (што се тешко догоди) онда није битно да ли смо се пеглали први дан, пети, двадесети.. А ако она мене не занима, то неће променити ништа, јер ћу ја запалити кад добијем оно што желим.. Дакле подједнако ми је глупа тактика "дигни ноге прво вече" као и "држи га на удици да би помислио како си фина"..

Моје је мишљење да ту не треба играти већ просто живети.
Али, невероватно је колико људи мисли да је неопходно играти игре...
 
Моје је мишљење да ту не треба играти већ просто живети.
Али, невероватно је колико људи мисли да је неопходно играти игре...

Тачно.. Ја управо то и радим.. Нема оно "не бих требао ово да урадим да она не помисли оно", боли ме уво шта ће она да помисли, тражим оно што желим, или ми дај или се склони, и идемо даље..
 
Прелетех неку стару тему и нађох пост у којем стоји, мање-више, да мушкарац више цени ону коју мора да чека него ону која му се "да" одмах или скоро одмах.
На страну сад ово "да", јер мушкарци су ти који дају, а жене примају, занима ме нешто друго.

Жене, да ли стварно мислити да вас мушкарци мање цене ако раније спавате с њима?

Мушкарци, да ли заиста мање цените жене ако раније спавате с њима?

Питање за оба пола, зашто тако мислите?

Ne mislim da ce muskarac zbog toga manje ceniti zenu. Ako je strast toliko jaka, steta je razvlaciti. Ne smatram da cekanje pojacava zelju. Bas zbog tih zabluda se cesto propuste najlepsi trenuci.
Drugo su one koje uskacu u svaki krevet, bez kriterijuma. Ali ovde pricamo o obostranoj privlacnosti, a ne pukom praznjenju, tako da ono gore.
 
Poslednja izmena:
poslednji put kad je potrajalo mozda 2 i nesto meseca nije bilo prilike jer nisam hteo privoditi gajbi..i to nije zato sto mi je do nje stalo vec mi nije bila frka..ono vacarenje oral i sl do samog sexa..i daleko od toga da je bila vredna cekanja kao osoba..cisto sexa radi i ispostavilo se bas ono da je nikad laksa riba jer od starta radis s njom sta hoces..a sa vecinom navodno tesko leze a drolja neopisiva
 
poslednji put kad je potrajalo mozda 2 i nesto meseca nije bilo prilike jer nisam hteo privoditi gajbi..i to nije zato sto mi je do nje stalo vec mi nije bila frka..ono vacarenje oral i sl do samog sexa..i daleko od toga da je bila vredna cekanja kao osoba..cisto sexa radi i ispostavilo se bas ono da je nikad laksa riba jer od starta radis s njom sta hoces..a sa vecinom navodno tesko leze a drolja neopisiva

Из овога испаде да ти сматраш да постоје неке које су вредне чекања...
 
ne gledam to uopste tako..vredne cekanja zbog sexa to mi i nije cekanje narocito ako imas back up..ako je vredna osoba za duze nikad nece tvrditi pazar jer se lako skapiramo..tako da je svako odugovlacenje foliranje
 
Poslednja izmena:
Прелетех неку стару тему и нађох пост у којем стоји, мање-више, да мушкарац више цени ону коју мора да чека него ону која му се "да" одмах или скоро одмах.
На страну сад ово "да", јер мушкарци су ти који дају, а жене примају, занима ме нешто друго.

Жене, да ли стварно мислити да вас мушкарци мање цене ако раније спавате с њима?

Ne. Ne opterecujem se tim pitanjima i delujem u skladu sa svojim zeljama, osecanjima.
 
Poslednja izmena:
Прелетех неку стару тему и нађох пост у којем стоји, мање-више, да мушкарац више цени ону коју мора да чека него ону која му се "да" одмах или скоро одмах.
На страну сад ово "да", јер мушкарци су ти који дају, а жене примају, занима ме нешто друго.

Жене, да ли стварно мислити да вас мушкарци мање цене ако раније спавате с њима?

Мушкарци, да ли заиста мање цените жене ако раније спавате с њима?

Питање за оба пола, зашто тако мислите?
to da muškarci manje vrednuju dašnije, stoji...
...ali dašnije u smislu da su svakome pre mene odma davale...
 
Прелетех неку стару тему и нађох пост у којем стоји, мање-више, да мушкарац више цени ону коју мора да чека него ону која му се "да" одмах или скоро одмах.
На страну сад ово "да", јер мушкарци су ти који дају, а жене примају, занима ме нешто друго.

Жене, да ли стварно мислити да вас мушкарци мање цене ако раније спавате с њима?

Мушкарци, да ли заиста мање цените жене ако раније спавате с њима?

Питање за оба пола, зашто тако мислите?

Ne znam šta da kažem. Valjda su ranije gradile sigurnost u sebe brinući da se ne daju lako, a sada grade sigurnost u sebe, dajući se što lakše i što češće. Stara škola i dalje postoji i to je onaj slučaj: ako se devojka ne daje odmah, onda znači da je fina i nije laka.
 
to da muškarci manje vrednuju dašnije, stoji...
...ali dašnije u smislu da su svakome pre mene odma davale...

Е, сад, ја први верујем да изузеци потврђују правила ал сад баш да сам толико битан да због мене у поптуности мењају своје обраце понашања...
То је врхунац гордости...
 
pa jesi upravu, al da mi naleti neka koja je pre mene imala trijes njih, bogami imo bi neke dileme...

Od ovoga tripuje 99,99% muškaraca.

Neću da vam pričam moj slučaj, jer nije neka priča, ali reći ću da mi je više značilo da meni sutra ne priđe neki njen bivši i počne da mi se smeje u lice, govoreći neke gadosti, nego da je i imala ne znam koliko.

Tako je isto i njoj to značilo - nema veze koliko, samo da je ona meni sada jedina i da nisam počeo za sobom vući crne tragove.
 
Poslednja izmena:

Back
Top