Uvukla mi se u kucu!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Cossack

Gost
Poruka
1.609
Momak smuva neku mladu studentkinju iz provincije od 21 godine i ona vidi da momak ima stan u BG u kome sam zivi i "resi":roll: dа se useli i sebi smanji troskove.
Kul je mala, ali treba meni prostora, a kad vidim onu njenu hrpu garderobe i zamislim to u mom utocistu pripadne mi muka.:bljak::bljak::bljak:

Mislim da ce prvo da mi kaze da ce da bude kod mene dok ne nadje stan.:roll:
A posle ce da se umiljava i mazulja dok ne pristanem.:roll:

Nece moci ove noci!:twisted::twisted::twisted:

Sta mislite o ovome? Imate li vi neka iskustva poput ovog?:think:
 
Momak smuva neku mladu studentkinju iz provincije od 21 godine i ona vidi da momak ima stan u BG u kome sam zivi i "resi":roll: dа se useli i sebi smanji troskove.
Kul je mala, ali treba meni prostora, a kad vidim onu njenu hrpu garderobe i zamislim to u mom utocistu pripadne mi muka.:bljak::bljak::bljak:

Mislim da ce prvo da mi kaze da ce da bude kod mene dok ne nadje stan.:roll:
A posle ce da se umiljava i mazulja dok ne pristanem.:roll:

Nece moci ove noci!:twisted::twisted::twisted:

Sta mislite o ovome? Imate li vi neka iskustva poput ovog?:think:

od svega toga meni je oko zapelo za provinciju

pa bih te pitala je li u njih maca glatka ili chupava

?
 
Momak smuva neku mladu studentkinju iz provincije od 21 godine i ona vidi da momak ima stan u BG u kome sam zivi i "resi":roll: dа se useli i sebi smanji troskove.
Kul je mala, ali treba meni prostora, a kad vidim onu njenu hrpu garderobe i zamislim to u mom utocistu pripadne mi muka.:bljak::bljak::bljak:

Mislim da ce prvo da mi kaze da ce da bude kod mene dok ne nadje stan.:roll:
A posle ce da se umiljava i mazulja dok ne pristanem.:roll:

Nece moci ove noci!:twisted::twisted::twisted:

Sta mislite o ovome? Imate li vi neka iskustva poput ovog?:think:

Očito da mala i nije tako naivna, m? Kažem ja lepo, ove nove generacije naprosto namazane od malih nogu. Uzasenije blago. :( Elem, da se mi vratimo tvojoj problematici, koja je ujedno sada i naša, odnosno svih nas koji jel te, komentarišemo istu...Avaj, pa šta reći...maloj bi očito dobro došao, kako da ti kažeme, smeštaj, znaš. Šteta tvoja što nemaš toliki plakar da stanu sve njene krpice, pomadice, parfemi i odeće brdo jedno...To ti je ono...jedan golem minus. :) A, kažeš, neće moći? Pa, drugić naš, meni se čini da joj se već "može", čim ti nama sve ovo piskaraš. Znači, mala je rešena da sve što je tvoje, bude naprosto, kako bih rekla...Zajedničko. :) Znači, što ej tvoje, da bude i njeno, a sto je njeno, nije zajedničko. Znači, ne preostaje ti ništa drugo, nego da na jasan i direktan način lepo podvedeš granice, mala, draga si mi, ali mi nećemo stanovati zajedno, i tako to, ili da ćutiš i trpiš šta te je snašlo. Trećeg ti nema. Šta mislim? Ne mislim ništa. Poput ovog ne, jer nisam na takav način vaspitana, da se "uvaljujem" ljudima, u životu, po bilo kom reJonu i osnovu. To biste već morali da piate druge, koji u tudje kuće stanove uskaču, dolaze, borave i tako to, znate...Koji svoju kuću kriju a misle da je tuda, poput autobuske stanice. Ili železničke. Hotela. Ili ne dao Bog motela. pa na odredjeno vreme. Da se arči, upotrebljava. Da. Toliko od mene. Nadam se da sam pomogla. :)

 
Poslednja izmena:
To biste već morali da piate druge, koji u tudje kuće stanove uskaču, dolaze, borave i tako to, znate...Koji svoju kuću kriju a misle da je tuda, poput autobuske stanice. Ili železničke. Hotela. Ili ne dao Bog motela. pa na odredjeno vreme. Da se arči, upotrebljava. Da. Toliko od mene. Nadam se da sam pomogla
Uh, fantasticno! Ovaj deo je genijalan. Jesi pomogla, veoma! :D
 
Ma nismo ni dugo u vezi, a vec je pikirala da se uvali.:lol:
ma kaka veza bre cek da je startuje baja s dobrim kolima odma ce se seli
pa sta je ovo brate, jel' to neki horor film?? :sad2:
pa kakva ti je prica, kao nekog iskomplexiranog Beogradskog dripca. sto ovo nacini?? :sad2:
brate one su horor film bre samo kesh kolica gledaju znas ti koi su to komplexi kad dodju u grad a kresne ih bege faca..iss
 
ma kaka veza bre cek da je startuje baja s dobrim kolima odma ce se seli

brate one su horor film bre samo kesh kolica gledaju znas ti koi su to komplexi kad dodju u grad a kresne ih bege faca..iss

ma daj, gore su ove lokalke, gledaju isto, al' ti prosipaju satro drugu filozofiju... vecina ovih klinki sto dodje iz provincije su naivna devojcad, jos uvek tripuju ono kao ljubav, a i ove sto si naveo ti otvoreno kazu sta hoce...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top