Ocenite sajt!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
1. Ne volim Gocu
2. Ucitava 68 sati
3. Vecina ljudi u Srbiji koristi dial-up
4. Nemaju svi zivaca da cekaju toliko dugo
5. Pre nego sto je ucitao stranicu nije licila ni na sta
Toliko od mene
Bez ljutnje
P.S. Preporucio bi bez pozadine. Crno na belo
 
Pa ne znam, ja imam dial-up i ucita mi bas brzo!
Ne znam sto ti sporo ucitava, pozadina ima 7.79kb, ne vidim u cemu je problem...

Lepo sto ti se svidja, da radjen je delom u FrontPage-u, delom u Dreamweaver-u.

A ono sto ne volis Gocu, nema veze, pitala sam za sajt ;)
 
stoperka:
Fan sajt www.goca-fan.com
Nemojte biti previse strogi ;)

Hmmm... manje vise ok... Samo prelaz iz INTRA u SAJT bi trebao da se uradi u istom prozoru, malo je nezgodno kad nema scroll trake :D i slova bi iz crne i sive mogla da se koriguju u bijelu boju... cisto zbog pozadine...
A i da, imas poseban topic za ovakve stvari, drugi put obrati paznju...

P.S. Smijes li da postavis njenje pjesme na DOWNLOAD :?: :D
 
Hvala na komentarima i izvinjavam se sto sam pogresila forum, ali sam mislila da je ovde sasvim ok postaviti ovakvu temu....
Jos jednom izvinite!

Pa nekako mi je bolje kad se sa index-a otvara u novom prozoru, ne znam, mozda i promenim, razmislicu.
Slova nisu crna, vec tamno crvena (bordo) posto je pozadina bela, a ako mislis na News box sa strane tu slova jesu siva, kad su bela nekako su mnogo napadna, bodu oci, mada mozda ne bi bilo lose...
Videcu, u svakom slucaju hvala na sugestijama!
 
Vise mi se svidja forum (mozda zato sto je phpBB), a za sajt nisam bas sasvim skontao..jel ti znas da radis u css-u ili ne?
na pocetku vidim <style> za scrollbar, a posle: <font face="Verdana" size="2" color="#999999">, tehnicki lose odradjen..ali bitno je da imas volje...samo napred..."sve ce na svoje doci".
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top