Pedofil iz Bosne silovao djevojčicu (15) u Zagrebu

111111

Legenda
Banovan
Poruka
60.297
Dario K. (29) koji je prije pet godina na Kantonalnom sudu u Zenici osuđen na 2,5 godine zatvora zbog silovanja 12-godišnje djevojčice, uhićen je u Zagrebu, nakon što je u noći na nedjelju u Novom Zagrebu ponovno silovao, ovoga puta 15 godišnju djevojčicu.

Premda policija nije izvijestila o ovome događaju, niti o provođenju istrage i uhićenju, neslužbeno doznajemo kako je djevojčica u nedjelju ujutro roditeljima ispričala traumatični događaj, a oni su odmah izvijestili policiju koja je na osnovi opisa muškarca i njegovoga automobila uhitila Daria K.

Kako doznajemo, 15-godišnjakinja se u noći na nedjelju oko 1 sata vraćala kući, da bi se u jednome trenutku pored nje u napuštenoj ulici svojim automobilom provezao nepoznati muškarac pokušavši s njome uspostaviti razgovor. No, nakon odbijanja djevojčice Dario K. ugurao ju je u automobil, te ju je počeo voziti po gradu odbijajući je pustiti. U jednom trenutku otišao je kupiti pivo ostavljajujući djevojčicu u automobilu, a kada se vratio tjerao ju je da pije s njim.

Ubrzo ju je odvezao na osamljeno mjesto pored benzinske crpke u Novom Zagrebu gdje ju je silovao, a oko 4 sata ujutro pustio. Dario K. je u ponedjeljak priveden policijskom nadzorniku, a Županijsko državno odvjetništvo protiv njega je otvorilo istragu zbog silovanja. Istražna sutkinja Županijskog suda u Zagrebu u ponedjeljak mu je odredila jednomjesečni pritvor.

Poricao je krivnju
No, podaci o njegovoj ranijoj osuđivanosti po svemu sudeći nisu poznati hrvatskoj policiji, budući da državno odvjetništvo nije izvijšećeno kako je Dario K. već osuđivan zbog silovanja djevojčice ali u BiH, te mu zbog toga pritvor nije određen zbog opasnosti od ponavljanja djela, već samo zbog opasnosti od utjecaja na svjedoke. Dario K. je 2007. u Zenici osuđen na dvije i pol godine, zbog silovanja djevojčice u jednome mjestu na području Usore.

Prema presudi Dario K. je djevojčicu namamio u svoju kuću rekavši joj da se tu slavi rođendan na kojem su njezini prijatelji. Zanimljive su i okolnosti pod kojima je preusda donesena.Naime, Dario K. je najprije potpisao sporazum s tužiteljstvom nagodivši se za kaznu od 2,5 godine. No, sud je zaključio kako iz izjave o priznanju krivnje on zapravo krivnju poriče,a na suđnju je krivnju i otvoreno porekao. Sud je zbog toga proveo dokazni postupak te ga naposlijetku osudio na istu onu kaznu koja je bila dogovorena s tužiteljstvom.

http://www.jutarnji.hr/pedofil-dario-k--opet-je-napao--oteo-je-i-silovao-djevojcicu--15--/1036156/
 
Dario K. (29) koji je prije pet godina na Kantonalnom sudu u Zenici osuđen na 2,5 godine zatvora zbog silovanja 12-godišnje djevojčice, uhićen je u Zagrebu, nakon što je u noći na nedjelju u Novom Zagrebu ponovno silovao, ovoga puta 15 godišnju djevojčicu.

Premda policija nije izvijestila o ovome događaju, niti o provođenju istrage i uhićenju, neslužbeno doznajemo kako je djevojčica u nedjelju ujutro roditeljima ispričala traumatični događaj, a oni su odmah izvijestili policiju koja je na osnovi opisa muškarca i njegovoga automobila uhitila Daria K.

Kako doznajemo, 15-godišnjakinja se u noći na nedjelju oko 1 sata vraćala kući, da bi se u jednome trenutku pored nje u napuštenoj ulici svojim automobilom provezao nepoznati muškarac pokušavši s njome uspostaviti razgovor. No, nakon odbijanja djevojčice Dario K. ugurao ju je u automobil, te ju je počeo voziti po gradu odbijajući je pustiti. U jednom trenutku otišao je kupiti pivo ostavljajujući djevojčicu u automobilu, a kada se vratio tjerao ju je da pije s njim.

Ubrzo ju je odvezao na osamljeno mjesto pored benzinske crpke u Novom Zagrebu gdje ju je silovao, a oko 4 sata ujutro pustio. Dario K. je u ponedjeljak priveden policijskom nadzorniku, a Županijsko državno odvjetništvo protiv njega je otvorilo istragu zbog silovanja. Istražna sutkinja Županijskog suda u Zagrebu u ponedjeljak mu je odredila jednomjesečni pritvor.

Poricao je krivnju
No, podaci o njegovoj ranijoj osuđivanosti po svemu sudeći nisu poznati hrvatskoj policiji, budući da državno odvjetništvo nije izvijšećeno kako je Dario K. već osuđivan zbog silovanja djevojčice ali u BiH, te mu zbog toga pritvor nije određen zbog opasnosti od ponavljanja djela, već samo zbog opasnosti od utjecaja na svjedoke. Dario K. je 2007. u Zenici osuđen na dvije i pol godine, zbog silovanja djevojčice u jednome mjestu na području Usore.

Prema presudi Dario K. je djevojčicu namamio u svoju kuću rekavši joj da se tu slavi rođendan na kojem su njezini prijatelji. Zanimljive su i okolnosti pod kojima je preusda donesena.Naime, Dario K. je najprije potpisao sporazum s tužiteljstvom nagodivši se za kaznu od 2,5 godine. No, sud je zaključio kako iz izjave o priznanju krivnje on zapravo krivnju poriče,a na suđnju je krivnju i otvoreno porekao. Sud je zbog toga proveo dokazni postupak te ga naposlijetku osudio na istu onu kaznu koja je bila dogovorena s tužiteljstvom.

http://www.jutarnji.hr/pedofil-dario-k--opet-je-napao--oteo-je-i-silovao-djevojcicu--15--/1036156/

toliko o ljudskim pravima...smrtna kazna mamicu im jebbem bolesnu!:evil:
 
Za ovu od 12 će nayebe i treba mada su forumaši navijali za manijaka koji je drogirao čitavo odeljenje pa silovao
jedino je problem bio što je napsanik bila žena od 35 a drogirani dečaci pa nema veze
iz svog nezrelog seskualno nezadovoljenog ugla zmišljali sebe pod ženom od 35 a zaboravili
šta je njima bilo važno sa 12 godina - dal će učitaljica da pusti fudbal il će se radi gimnastika te dal neko ima grb od Švedske za album sa sličicama i golmana iz Čilea, isto ružan kaocenatrfor ali drugi broj u albumu...

Što se zakona o starijim maloletnicama tiče ako je svesno stupila u odnose posle 14-te teško će ikoga da optuži
Medjutim ovde je reč o klasičnom silovanju pa će i za to nadrlja a i treba

Problem je jedino narodni milje koji smtra da silovati žensko nešto giga strašno a silovati muško nešto eto haha
Razlog? Biološko suparništvo i ljudska otudjenost te zlonamernost

Tako da ovakvi kad morališu a puni nemorala žali bože čitati i jadan onaj koga oni žale
 
Poslednja izmena:
Meni nije jasno kako su ga tako brzo našli.....jer ga devojčica valjda nije od ranije ni poznavala....moguiće je da su ga uhapsili jer ima to prethodno silovanje, a da je drugi na slobodi i dalje.

Eeee moj strategu...
Mala površina, malo ljudi, nemaju svi 29...

Da se desilo tako šta u Novom Sadu ili Beogradu... išlo bi mnogo sporije...
pa još ako je nečiji sin... ni fotorobot ma ni fotka sa mobilnog neće pomoći
i naravno panduri uvek optuže silovanu ženu a došla kod njih po pomoć
 
Ma ima i devojcica koje izazivaju starije i loze se na njih :mrgreen:

Eto meni jedna od 12 vnudila da je kresnem :eek:

I pored toga ssto sam odbijao ona me nagovarala i dalje :zper:

Al nisam to ucinio :manikir:

Naci nisu uvek muski krivi u ovakvim situacijama :aha:

Kako si ti dobar :D

Sad ćeš dobiješ puno pozitivnih poena od nervoznih baba na LJiS :heart:

Dobijaćeš meso iz zamrzivača svaki dan :lol:
 
Pa ne znam za njega ..mozda je i manijak pravi :lol:

Al znam da po netu ima klinki od 11-17 koje traze nekog za sex uglavnom starije jer su iskusniji i bice nezniji sa njom :mrgreen:

Vršnjaci su uvek tako nezreli...
Jedino je problem što to nije emotivna ni psihička zrelost već puka seksualna...

Muško je kompleksnije pa mu treba više vremena
Čak se priroda poigrala sa nama - mi gledamo samo dupe i sese a posle nam ni najnapumpanije ne padaju na pamet jer treba porodicu preraniti

A one...
one ostaju u istoj onoj zrelosti koju su imale sa 12 - ja mislila ja bi probala jel može na rate?
 

Back
Top