LOV NA SRBE

Prorok

Početnik
Poruka
8
Prilikom demontiranja Milosevicevog rezima mnogi Srbi u rasejanju (Dijaspori),odahnuli su, misleci da je teror UDBE nad srbskim prvacima okoncan. Na zalost, svedoci smo ovih dana svojevrsnog napada od strane rezimskih mocnika, na osvedocenog borca za srbstvo, pisca i novinara Petra Milatovica.
Danima evropskim gradovima, a i sire, kruzi cirkularno pismo koje je potpisao Dragan Djilasa, koji je sluzbenik u kabinetu predsednika Srbije Borisa tadica.
Putem elektronske poste, mnogi Srbi koji zive u rasejanju dobili su sledeci mejl sa UPUTSTVOM u kojem se kaze:

"Milatovic je pokrenuo novine "Istina" i zasmetao je nasem evropskom
putu, vrlo je opasan jer ima harizmu, elokventan je i ima ogroman uticaj
na Srbe u inostranstvu, odan je izdajnickoj cetnickoj ideologiji i
zagovara velikosrpski nacionalni program. Sve je to protiv naseg
evropskog puta, prosperiteta i nase buducnosti. Zato ga treba
zaustavljati svuda. Koristite net, SMS poruke, angazujete sve studente
koje smo etablirali po svetu, on se mora zaustaviti! Iznosite
pikanterije iz njegovog zivota koje cete dobijati iz nase kancelarije i
delujte sihrono. Taj Milatovic sa njegovom "Istinom" ne sme da se
razmahne...."

Sta reci posle ovoga... Vreme Broza kao da je jos prisutno u Srbiji.
 
Još kako je prisutno Brozovo doba, jer su deca i unuci njegovih prvoboraca navukli "demokratsko" ruho i tako kamuflirani prodaju rog za sveću! Sa takvima od demokratije nema ni "d", jer su u svojoj biti TOTALITARISTI!
 
Verko11:
Bas je tuga sta radite sa Srbijom i srpskim narodom. I ne samo tuga, to je zlocin sta vi cinite od Srba i Srbije. Nece izdaja proci nekaznjeno. Sudice srpski narod svima koji su unistili Srbiju, svima koji je svode na UZAS (uzu Srbiju, ili cetvrti beogradski pasaluk). Rekao sam da cemo mastiti konopce, ali, mozda se varam, jer vasi vratovi su kokosiji i nema na cemu konopac da se omasti, nego ce biti jednostavnije da nacionalne izdajnike sutnemo nogom na smece istorije!
A da oribamo da im zavrnemo siju? Mnogo je prostije, a i ekonomicnije (nema potrebe za kupovinom konopca) :lol:
 
Verko11:
Gvozdenom metlom tu antisrpsku gamad treba, a posle da dobro polijemo i ocistimo zemlju Serbiju od nekrsta!

Obzirom da mnogo lajes,mene zanima koliko ujedas!U ovih proteklih desetak nesrecnih godina i ratova u koje nas vi "Srbende"uguraste,zanima me da li si i ti dao doprinos stvaranju "nacionalno homogene otadzbine"ili samo tako kao neki paradajz Srbin i slaninica nacionalista frkces i palamudis!Zanima me sta podrazumevas pod antisrpstvom!Ako je antisrptvo protivljenje velikoj Srbiji i zemlji gde ima mesta samo za etnicke Srbe i SPC,ako je to obozavanje lika i dela ratnih zlocinaca i ratnih profitera,kojekakvih "djenerala","vojvoda"i pomahnitalih popova,onda bojim se da nas "antisrba"u tom smislu ima puno!Da li je antisrpstvo saradnja sa susednim zemljama i prevazilazenje medjusobnih nacionalizama i prepreka ka hteo ti to ili ne ka opet buducem zajednistvu u nekom vidu(jer smo upuceni jedni na druge),da li ti to smatras izdajom!!Pa covece Balkan je toliko nacionalno heterogen i ekonomski medjuzavisan da samo ujedinjen moze da predstavlja trajno resenje i interes naroda koji na njemu zive!!!!
 
Srbija je jedina od bivše SFRJ, ostala multietnička, to je činjenica!! Iz Srbije niko nije prognan, niti mu je uzurpirana imovina, jedini izuzetak su Srbi sa Kosmeta! Što se tiče nekog eventualnog zajedništva sa Hrvatskom (ostalo 4% Srba), hvala lepo! Najveću grešku u 20-om veku naši političari napravili su upravo stvaranjem Jugoslavije! Ako su pogrešili 1918., nisu nikako smeli 1945., posle stravičnih zločina koje su počinili hrvatske ustaše (jedinstven slučaj u istoriji da je neko prošao nekažnjen posle takvih zverstava).
 
zox:
Obzirom da mnogo lajes,mene zanima koliko ujedas!U ovih proteklih desetak nesrecnih godina i ratova u koje nas vi "Srbende"uguraste,zanima me da li si i ti dao doprinos stvaranju "nacionalno homogene otadzbine"ili samo tako kao neki paradajz Srbin i slaninica nacionalista frkces i palamudis!Zanima me sta podrazumevas pod antisrpstvom!Ako je antisrptvo protivljenje velikoj Srbiji i zemlji gde ima mesta samo za etnicke Srbe i SPC,ako je to obozavanje lika i dela ratnih zlocinaca i ratnih profitera,kojekakvih "djenerala","vojvoda"i pomahnitalih popova,onda bojim se da nas "antisrba"u tom smislu ima puno!Da li je antisrpstvo saradnja sa susednim zemljama i prevazilazenje medjusobnih nacionalizama i prepreka ka hteo ti to ili ne ka opet buducem zajednistvu u nekom vidu(

pa bili smo vec u nekakvom i to vrlo cvrstooooom zajednistvu, pa sto nas onadak rastavise i po koju cenu.
I po koju cenu bi nas opet gurali u to zajednistvo ?!
Istorija ne pocinje nasim rodjenjem, vec mnogooo pre. A da bi sagledao istinu moras videti i drugu stranu a to nisi :-( zato veruj onima koji jesu :( :(

a i izrazi su ti mnogo demokratICKI :-(
mislim ono lajes O :cry:
 
zox:
Verko11:
Gvozdenom metlom tu antisrpsku gamad treba, a posle da dobro polijemo i ocistimo zemlju Serbiju od nekrsta!

Obzirom da mnogo lajes,mene zanima koliko ujedas!U ovih proteklih desetak nesrecnih godina i ratova u koje nas vi "Srbende"uguraste,zanima me da li si i ti dao doprinos stvaranju "nacionalno homogene otadzbine"ili samo tako kao neki paradajz Srbin i slaninica nacionalista frkces i palamudis!Zanima me sta podrazumevas pod antisrpstvom!Ako je antisrptvo protivljenje velikoj Srbiji i zemlji gde ima mesta samo za etnicke Srbe i SPC,ako je to obozavanje lika i dela ratnih zlocinaca i ratnih profitera,kojekakvih "djenerala","vojvoda"i pomahnitalih popova,onda bojim se da nas "antisrba"u tom smislu ima puno!Da li je antisrpstvo saradnja sa susednim zemljama i prevazilazenje medjusobnih nacionalizama i prepreka ka hteo ti to ili ne ka opet buducem zajednistvu u nekom vidu(jer smo upuceni jedni na druge),da li ti to smatras izdajom!!Pa covece Balkan je toliko nacionalno heterogen i ekonomski medjuzavisan da samo ujedinjen moze da predstavlja trajno resenje i interes naroda koji na njemu zive!!!!

Овај Zoxсигурно има "двојно" држављанство када овакво мишљење износи...
дакле, ако му не прођу форе о потпуном растурању Србије - увек може да збрише у "лијепу
Његову"...
Какве само бедне лажи иѕноси о томе "да је Балкан
национално хетероген" А СВЕ ДРЖАВЕ БИВШЕ
СФРЈ СУ ПОТПУНО ЕТНИЧКИ ЧИСТЕ, каква беда и комуњарска флоскула
- једино је Србија остала мултиетничка и зато
људи Зоксовог
кова себи дозвољавају да износе лажи - ДОК СРБИМА ЈЕДНОГ ДАНА НЕ ПУКНЕ ТРПИЛО... а ваљда
ће и тај дан доћи !
 
Radovan Krajisnik:
Puklo je ljudima koji imaju dostojanstva, koji nece da trpe ovu perfidnu okupaciju Srbije. Zato sus e ljudi i okupili po svetu oko Ostroskom i sajta "Istine" protiv koga se iz Tadiceve kancelarije salju pisma po svetu sa uputstvima kako da se zaustave branioci srpskih interesa. Eklatantan primer je slucaj sa "Uputstvom" da se neutralise Petar Milatovic Ostroski i sajt "Istina".
A sta ljudi tamo grese?
Pisu ono sto je istina!
Pa je li to greh?
Ne, to je vrlina koja treba da krasi sve nas.
Uostalom, pogledajte sami i uverite se.
http://www.istina.at

Хвала Ти за сајт Радоване Крајишниче трудићу се убудуће да што мање
проводим времена на овом смрдљивом СОРОШЕВОМ ФОРУМУ!
Било би добро да неко од Срба, за нас
који нисмо довољно обавештени о СРПСКИМ САЈТОВИМА, пошаље пост СА СВИМ АДРЕСАМА СРПСКИХ
САЈТОВА - тако да на овом форуму остану само секташи
и Сорошева копилад!
 
eremita:
zox:
Verko11:
Gvozdenom metlom tu antisrpsku gamad treba, a posle da dobro polijemo i ocistimo zemlju Serbiju od nekrsta!

Obzirom da mnogo lajes,mene zanima koliko ujedas!U ovih proteklih desetak nesrecnih godina i ratova u koje nas vi "Srbende"uguraste,zanima me da li si i ti dao doprinos stvaranju "nacionalno homogene otadzbine"ili samo tako kao neki paradajz Srbin i slaninica nacionalista frkces i palamudis!Zanima me sta podrazumevas pod antisrpstvom!Ako je antisrptvo protivljenje velikoj Srbiji i zemlji gde ima mesta samo za etnicke Srbe i SPC,ako je to obozavanje lika i dela ratnih zlocinaca i ratnih profitera,kojekakvih "djenerala","vojvoda"i pomahnitalih popova,onda bojim se da nas "antisrba"u tom smislu ima puno!Da li je antisrpstvo saradnja sa susednim zemljama i prevazilazenje medjusobnih nacionalizama i prepreka ka hteo ti to ili ne ka opet buducem zajednistvu u nekom vidu(jer smo upuceni jedni na druge),da li ti to smatras izdajom!!Pa covece Balkan je toliko nacionalno heterogen i ekonomski medjuzavisan da samo ujedinjen moze da predstavlja trajno resenje i interes naroda koji na njemu zive!!!!

Овај Zoxсигурно има "двојно" држављанство када овакво мишљење износи...
дакле, ако му не прођу форе о потпуном растурању Србије - увек може да збрише у "лијепу
Његову"...
Какве само бедне лажи иѕноси о томе "да је Балкан
национално хетероген" А СВЕ ДРЖАВЕ БИВШЕ
СФРЈ СУ ПОТПУНО ЕТНИЧКИ ЧИСТЕ, каква беда и комуњарска флоскула
- једино је Србија остала мултиетничка и зато
људи Зоксовог
кова себи дозвољавају да износе лажи - ДОК СРБИМА ЈЕДНОГ ДАНА НЕ ПУКНЕ ТРПИЛО... а ваљда
ће и тај дан доћи !

Da malo bolje pratis sta govorim ne bi lupetao!Kada sam ja napisao da sam za rasturanje Srbije i bilo koje drzave!Naprotiv,upravo sam branio pravo na samoopredeljenje!U ovom slucaju tebi slicni osporavaju pravo pojedinim susednim zamljama da postoje i proglasavaju ih srpskim teritorijama,sto one to nisu!Da se ti pitas,izgleda da bi trebalo da ratujemo 100 godina,sve dok granice ove zemlje ne dodju do onog mesta gde je znana i neznana srpska noga krocila!
 
Verko11:
Ali pre nego odete na vinjak citajte sta o rezimskoj fukari pise Petar Milatovic Ostroski, najhrabriji i najuumniji Srbin danasnjice preko sajta "Istina"

http://www.istina.at

Pogledajte pojedine linkove:

http://www.istina.at/index.php?option=content&task=view&id=193&Itemid=57

http://www.istina.at/index.php?option=content&task=view&id=172&Itemid=57

http://www.istina.at/index.php?option=content&task=view&id=171&Itemid=56

http://www.istina.at/index.php?option=content&task=view&id=201&Itemid=57

Zahvaljujuci ovakvim srpskim divovima kao sto je ovaj Petar Milatovic Ostroski Srbi ce uspeti da se suprotstave zlotvorima i izdajnicima!
Sta, vec otishao vinjak?
Pa kako i ne bi pored ovakvih "DIVOVA"...
Sad svako po jedan unucic stomaklije u dzep, pa na Kosovo da im pokazemo...!!!
 
zox:
Verko11:
Gvozdenom metlom tu antisrpsku gamad treba, a posle da dobro polijemo i ocistimo zemlju Serbiju od nekrsta!

Obzirom da mnogo lajes,mene zanima koliko ujedas!U ovih proteklih desetak nesrecnih godina i ratova u koje nas vi "Srbende"uguraste,zanima me da li si i ti dao doprinos stvaranju "nacionalno homogene otadzbine"ili samo tako kao neki paradajz Srbin i slaninica nacionalista frkces i palamudis!Zanima me sta podrazumevas pod antisrpstvom!Ako je antisrptvo protivljenje velikoj Srbiji i zemlji gde ima mesta samo za etnicke Srbe i SPC,ako je to obozavanje lika i dela ratnih zlocinaca i ratnih profitera,kojekakvih "djenerala","vojvoda"i pomahnitalih popova,onda bojim se da nas "antisrba"u tom smislu ima puno!Da li je antisrpstvo saradnja sa susednim zemljama i prevazilazenje medjusobnih nacionalizama i prepreka ka hteo ti to ili ne ka opet buducem zajednistvu u nekom vidu(jer smo upuceni jedni na druge),da li ti to smatras izdajom!!Pa covece Balkan je toliko nacionalno heterogen i ekonomski medjuzavisan da samo ujedinjen moze da predstavlja trajno resenje i interes naroda koji na njemu zive!!!!

Када је ИКО У СРБИЈИ ГОВОРИО ДА У ТОЈ ЗЕМЉИ ИМА МЕСТО САМО ЗА ЕТНИЧКЕ СРБЕ, РЕЦИ ЛАЖЉИВЧЕ
КАДА И ГДЕ, СРАМ ТЕ БИЛО.

А то колико си велики малограђанин потпуно је јасно из Твог пежоративног става ПРЕМА ПАРАДАЈЗУ
И СЛАНИНИ :?:

А што се тиче "будућег заједништва" ТО ТИ ИДИ У ЗАЈЕДНИЦУ СА ОНИМА КОЈИ ТЕ ВЕКОВИМА
КОЉУ. Доказано је да људи који имају поданички и улизички карактер ВОЛЕ СВОЈЕ ЏЕЛАТЕ,
али то није случај са Србима. Ако већина у Србији жели да се придружи Европи, немам
ништа против - али булажњења о "заједништву на Балкану" су више него смешна.
 
Verko11:
Zapamtite dobro ovo ime. Ovaj covek ce stati nogom za vrat svakoj antisrpskoj azdaji! Nece vise niko testirati granicu srpske izdrzljivosti!


U Biografiji o Petru Milatovicu Ostroskom pise:

Petar Milatovic Ostroski, knjizevnik i novinar, clan Udruzenja knjizevnika Crne Gore i austrisjkog udruzenja knjizevnika i novinara u Becu, rodjen je 2. novembra 1949. godine kod Danilovgrada u Crnoj Gori. Skolovao se u: Slapu, Frutku, Danilovgradu, Podgorici, Beogradu i Becu. Diplomirao je zurnalistiku i elektrotehniku.

Autor je 32 knjige na srpskom i nemackom jeziku, prevodjen je na: francuski, engleski, ruski i kineski jezik.

Predsednik je srpskih organizacija: SRPSKA NARODNA ODBRANA (SNO) u Austriji; GLASA SRBA u Becu i SRPSKOG NACIONALNOG PREPORODA u inostranstvu.
Svoje novinarske i knjizevne radove objavljivao u brojnim listovima i casopisima za politiku, knjizevnost, kulturu i umetnost. Dobitnik je nekoliko nagrada koje je uvek odbijao da primi. Uredivao je srpske listove: "Srpski vidici", "Helikon", "Glas Srba", a sada je glavni i odgovorni urednik srpskih elektronskih novina "Istina" u Becu.

Zbog svog doslednog antikomunizma osudjivan je u zemlji tri puta i posle trece robije otisao u emigraciju 29. novembra 1983. godine.
Sada zivi u Becu na osnovu Konvencije UN o zastiti ljudskih prava.

Organizovao je i predvodio preko 700 masovnih srpskih demonstracija u svetu, a na svim kontinentima odrzao je preko 1200 javnih predavanja i uvek je dosledno raskrinkavao "antisrpski kontinuitet titoizma, slobizma i dosizma".

Covek bez dlake na jeziku, koji u zubima drzi mac, zadaje udarce levo, desno i po sredini, uvek iduci ispred svih svojih savremenika, sto ga je vinulo u orbitu popularnosti kod Srba u Evropi, Americi, Kanadi i Australiji. Najcitaniji je srpski pisac u inostranstvu. Njegove knjige se stampaju u ogromnim tirazima, po 20 do 50 hiljada primeraka.
Cuveni su njegovi hitovi u inostranstvu sa politickom i nacionalnom tematikom.
- SRBIJA NIJE BESTRAGIJA, (tri izdanja)
- TESTAMENT TIRANINA JOSIPA BROZA, (pet izdanja)
- LOV NA TITA (dva izdanja)
- NADZEMLJE, (cetiri izdanja)
- PASJI SINOVI, (devet izdanja)
- DEMONIJA CUTOLOGIJA, (cetiri izdanja9
- LOV NA SRBE, (sedam izdanja)
- ZLOUPOTREBA SRPSTVA, (dva izdanja)
- SLOBODA U BUNKERU, (dva izdanja)
- MRCAJUCE SVITANJE (tri izdanja).

Kakav reakcionar!!!!Po cemu je to "dosledan antikomunizam"nesto dobro i predstavlja preporuku za neko lice!Najdosledeniji antikomunisti su bili fasisti i njihovi saradnici u ovoj zemlji!Dok se god ne oslobodimo srbovanja,nema nam buducnosti!
 
Sa naporom se prisecam lika i dela, stila i manira ovog, nikad neprevazidjenog, velikog maga auto-promocije sa jednog, po zlu poznatog srpskog foruma od pre 3-4 godine.
Osnovano sumnjam da diskutanti krstarice imaju retku privilegiju da polemisu sa “najhrabrijim i najumnijim Srbinom danasnjice“ licno i personalno.
Izvinjavam se g. proxy-ju ako gresim. :roll:
 
Verko11:
Човек који је толико кеига написао, који уређује српске новине, који предводи три јаке српске организације у свету, нема времена за форуме, али имамо ми, ретарди мали, да на сваку вашу реченицу одговоримо све већим и већим идиотизмом док нас не приме у ретарде велике!
 
Verko11:
Ја имам довољно времена да вам не дозволим просипање антисрпских глупости, а онај који нема времена будите убеђени да он има доста времена да све ваше антисрпске налогодавце стави сутра иза решетака
Evo ja sam se vec najezio :shock:
 

Back
Top