RPG

1.Temple of elemental evil
2.Kult
3.Neverwinter Nights
4.Neverwinter Nights Hords of Underdark
5.Neverwinter Nights Shadows of Undertide
6.Dungen Siags(nepise se tako)
7.Dungen Siags Expesion pack
8.Lionheart

Pozdrav
 
Dark Lord:
1.Temple of elemental evil
2.Kult
3.Neverwinter Nights
4.Neverwinter Nights Hords of Underdark
5.Neverwinter Nights Shadows of Undertide
6.Dungen Siags(nepise se tako)
7.Dungen Siags Expesion pack
8.Lionheart

Pozdrav
Mislim da si zaboravio dobri stari Diablo2 expansion po mogucstvu v1.10...da pa ova novija Beyond Diviniti [ili tako nesto :D ]
A Kult bas i nije za igranje....samo ako imas DEBELE zivce xexexe!! POZDRAV i Happy RPG-ing!!!
 
Sve naslove koje sam naveo su stari eventualno 1-2 god,dok Diablo jeste odlican RPG ali proslog mileniuma(99 god),pa mislim da nije mu mesto medju novijim naslovima.
 
Diablo :twisted: je bio zakon i uvek ce biti...tu nema sta da se prica.
Kako to da niko ne pominje Icewind Dale2? To je isto dobra igra...bolja od Baldurs Gate-a.
Hvala na preporukama...
 
Sith Lord:
Diablo :twisted: je bio zakon i uvek ce biti...tu nema sta da se prica.
Kako to da niko ne pominje Icewind Dale2? To je isto dobra igra...bolja od Baldurs Gate-a.
Hvala na preporukama...

Za Diablo 1 se slazem u potpunosti.

Sto se ostalog tice, Icewind Dale ima slicnosti sa Baldurs Gate-om utoliko sto koristi njegov engine, sve ostalo je daleko loshije. Prvo u ID nemas svoj lik pa je tesko uopste govoriti o RPG-u, drugo odmah biras celu druzinu, prica je losha i ne drzi paznju itd. Po mom misljenju to je bio pokusaj da se u vreme najvece popularnosti Baldurs Gate-a izmami jos malo para od igraca.

Ako volis takve RPG-ove probaj Planescape Torment.
 
prasic:
A da li se nekome svidja SACRED?

Puno mi se svidja, ali je bagovita u pm. Presao sam water bug i elements bug, ali sam se zaglavio kod princa i carobnice. Carobnica nikako nece da krene na misiju, skinuo sam sve peceve i nikako da se odbagira.

Stvarno steta, jer je Sacred najbolji Diablo klon koji sam video. Ima pricu, smek, igriva je, ali bagovi...
 
Tzar:
prasic:
A da li se nekome svidja SACRED?

Puno mi se svidja, ali je bagovita u pm. Presao sam water bug i elements bug, ali sam se zaglavio kod princa i carobnice. Carobnica nikako nece da krene na misiju, skinuo sam sve peceve i nikako da se odbagira.

Stvarno steta, jer je Sacred najbolji Diablo klon koji sam video. Ima pricu, smek, igriva je, ali bagovi...
Sta da ti kazem, kupi original. :)
 
dare_987:
Tzar:
prasic:
A da li se nekome svidja SACRED?

Puno mi se svidja, ali je bagovita u pm. Presao sam water bug i elements bug, ali sam se zaglavio kod princa i carobnice. Carobnica nikako nece da krene na misiju, skinuo sam sve peceve i nikako da se odbagira.

Stvarno steta, jer je Sacred najbolji Diablo klon koji sam video. Ima pricu, smek, igriva je, ali bagovi...
Sta da ti kazem, kupi original. :)

Pa isto ti je to, pecevi se prvo prave za org pa onda dalje. Zadnji je 1.8, ali ocigledno nedovoljno da ispravi sve bagove.
 
Tzar:
dare_987:
Tzar:
prasic:
A da li se nekome svidja SACRED?

Puno mi se svidja, ali je bagovita u pm. Presao sam water bug i elements bug, ali sam se zaglavio kod princa i carobnice. Carobnica nikako nece da krene na misiju, skinuo sam sve peceve i nikako da se odbagira.

Stvarno steta, jer je Sacred najbolji Diablo klon koji sam video. Ima pricu, smek, igriva je, ali bagovi...
Sta da ti kazem, kupi original. :)

Pa isto ti je to, pecevi se prvo prave za org pa onda dalje. Zadnji je 1.8, ali ocigledno nedovoljno da ispravi sve bagove.
Pa znam, ali piratska igra sigurno ima vise bagova nego original. Uzmi za primer Half Life 2
 
Tzar:
prasic:
A da li se nekome svidja SACRED?

Puno mi se svidja, ali je bagovita u pm. Presao sam water bug i elements bug, ali sam se zaglavio kod princa i carobnice. Carobnica nikako nece da krene na misiju, skinuo sam sve peceve i nikako da se odbagira.

Stvarno steta, jer je Sacred najbolji Diablo klon koji sam video. Ima pricu, smek, igriva je, ali bagovi...
He he he...ja sam presao bronzu [nivo tezine] sa Battle Mage-om...nego krenesh da igras na Silveru i....udari te goblin 4 puta i...ajd sve ispocetka....znaci BUG ono da neverujes he he!!!Nego sam cuo da ima ekspanzija za Sacred ne znam kako se zove ali kazu da je dobra i.... BEZ BAGOVA...tako da je moram uzeti!Ako neko ima ili nabavi nek mi javne na PP!!!Poz ljuuudi!
 
Ne znam kako da resim quest u igri SACRED...pokusacu da objasnim gde je to...Kada vas onaj lik ispali za pojacanje vi morate onda da idte juzno da javite da od pojacanja nema nista...tamo kad stignem u pustinju vec je borba gotova...samo ima jedan vojnik koji mi trazi VODE...krenuo sam da trazim, i juznije naso neku baricu...ali ne ne znam sta da radim...kako da mu donesem...u cemu je fora!?
 
Sith Lord:
Ne znam kako da resim quest u igri SACRED...pokusacu da objasnim gde je to...Kada vas onaj lik ispali za pojacanje vi morate onda da idte juzno da javite da od pojacanja nema nista...tamo kad stignem u pustinju vec je borba gotova...samo ima jedan vojnik koji mi trazi VODE...krenuo sam da trazim, i juznije naso neku baricu...ali ne ne znam sta da radim...kako da mu donesem...u cemu je fora!?

Fora je u tome sto se to zove water bug. Udri tildu i kucaj wasser. Onda idi do barice i bice vode.
 
_guru_:
Kako to da niko ne spomene Morrowind?
Uze mi rec iz tastature! Stvarno, mislim da je to jedan od najboljih RPG-ova ikad napravljen (meni je najbolji), u poredjenju sa Neverwinterom duze traje, veca sloboda kretanja, vise detalja za lika, vise questova...ma sve bolje! Ali i NWN je ok.

Btw: drugi expansion je Undrentide, a ne undertide....jes malo cudno, al jbg :? :)
 

Back
Top