libidooo...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 224060

Aktivan član
Poruka
1.562
:mrgreen:
jel' imate odredjen deo dana, da kazem termin kad vam je izrazenija sexualna zelja, ono skoro kao navika, kao kad ste gladni?? :mrgreen:
npr ja to osecam tako, pa reko' da vidim kakva su vasa iskustva i misljenja... :mrgreen:
kapiram ja da je ovo osudjeno na propast, al' ajd' da pokusam... :mrgreen:
 
:mrgreen:
jel' imate odredjen deo dana, da kazem termin kad vam je izrazenija sexualna zelja, ono skoro kao navika, kao kad ste gladni?? :mrgreen:
npr ja to osecam tako, pa reko' da vidim kakva su vasa iskustva i misljenja... :mrgreen:
kapiram ja da je ovo osudjeno na propast, al' ajd' da pokusam... :mrgreen:

Pozdrav i od mene! Ja ako reč ovde kažem, moraću da pojedem sva moguća gov.na koja će po meni iskakiti.
 
:mrgreen:
jel' imate odredjen deo dana, da kazem termin kad vam je izrazenija sexualna zelja, ono skoro kao navika, kao kad ste gladni?? :mrgreen:
npr ja to osecam tako, pa reko' da vidim kakva su vasa iskustva i misljenja... :mrgreen:
kapiram ja da je ovo osudjeno na propast, al' ajd' da pokusam... :mrgreen:

Kod mene nema uticaja u vezi doba dana,temperature vazduha,vlažnosti,vazdušnog pritiska,
kiše ili grmljaavine....
Meni ovaj "đuvegija" stalno pravi pizdarije.
25 sati dnevno.
Probudi se sat ranije,jebbo ga patak nezajažljivi....
 
Secam se kada sam bio u srednjoj, I na casu hemije. Nije zbog profesorke. Nego je mozda bila neka smesa, miris, sta li, uvek mi bila frka, zvoni za kraj, a meni dole 45 minuta me gledao i molio za paznju. I uzmem i kao vezem duks okolo da pokrijem.
 
Secam se kada sam bio u srednjoj, I na casu hemije. Nije zbog profesorke. Nego je mozda bila neka smesa, miris, sta li, uvek mi bila frka, zvoni za kraj, a meni dole 45 minuta me gledao i molio za paznju. I uzmem i kao vezem duks okolo da pokrijem.

hahahaha... i ja sam imao taj trip na hemiji, jos sam sedeo sa ribom svojom, i bas tad smo se dobro upoznali i posle smuvali... jednostavno- HEMIJA!!! :heart:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top