КРКОБАБИЋ ЈЕ КАО ПАНТЕЛИЈА

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
http://www.kurir-info.rs/dinkic-krkobabic-je-ko-pantelija-clanak-282588

MLAĐA PRAVI POLITIČKE „MARATONCE“
Dinkić: Krkobabić je ko Pantelija

Lider URS članove tehničke vlade Srbije uporedio s likovima iz kultnog Šijanovog filma „Maratonci trče počasni krug“

Jovan Krkobabić kao Pantelija
BEOGRAD - Maratonska vlada, ali bukvalno!
Lider URS Mlađan Dinkić je, gostujući u emisiji „Ami Dži šou“ na televiziji Pink, članove tehničke vlade Srbije uporedio s likovima iz kultnog srpskog filma „Maratonci trče počasni krug“ rediteljaSlobodana Šijana.

Na pitanje voditelja Ognjena Amidžića koji mu je omiljeni film, Dinkić je rekao da su to „Maratonci“.

- Njih svuda ima, pa i u vladi. Imamo i Panteliju i njegovog sina, to su Krkobabić i njegov sin... A imamo i Đenku - rekao je Dinkić. Na pitanje ko je Đenka u vladi, lider URS nije želeo da odgovori.

- Pa svi znamo ko je Đenka - nasmejao se on i zagonetno dodao:

- A imamo i Kristinu.

Jovan Krkobabić, lider PUPS i potpredsednik u tehničkoj vladi, Dinkićevo poređenje s legendarnim „Maratoncima“ nije shvatio kao šalu. Naime, kada smo ga pitali da li je gledao pomenuti zabavni program, Krkobabić senior je ljutito odgovorio:

- Ne znam ja ništa! Što mene pitate. Pitajte vi Dinkića jer zajedno s njim spletkarite i pravite smicalice. Na putu sam i nemam više ništa da vam kažem - odbrusio nam je Krkobabić stariji.

Dinkić, koji je u emisiji bio pričljiv, juče nije želeo da nam otkrije ko su Đenka i Kristina. Milan Krkobabićtakođe nije odgovarao na pozove Kurira.


Mlađan Dinkić
Dinkić: Imamo i Panteliju i njegovog sina, to su Krkobabić i njegov sin... A imamo i Đenku i Kristinu

Milan Krkobabić kao Maksimilijan


Ovako su pričali „maratonci“:

• Laki Topalović: „Dragi naš oče, umro si pred sam kraj života.“
• Đenka: „Maši ručicama, kupačice moja.“
• Mirko Topalović: „Kristina, ku.. o, sa svima si spavala, samo si od mene bežala ko da sam šugav!“
• Laki Topalović: „Ala je opravio, svaka mu čast, ostali samo dugmići.“
:klap::klap::klap::rotf::rotf::rotf:
:dash::dash::dash:
 
540647_10150965978828622_1518886006_n.jpg
 

Back
Top