Aleksandar Avramov o sukobu sa komsijama

Tenkre

Buduća legenda
Poruka
25.345
Aleksandar Avramov o sukobu sa komšijama u Beču:
Šef "Kobri" prebio hrvatske huligane!
Sreda - 20.06.2012
avramov-v.jpg

- Sedeo sam nedaleko ispred hotela sa trojicom drugara, kada sam čuo plač dečaka koji je vikao ocu: „Tata, ne mogu da idem, uzmi me“.

Prišao sam im i pitao ih šta se dogodilo, a otac dečaka mi je kratko rekao da su ih napali hrvatski navijači i da su mališanu skinuli dres Crvene zvezde, a da njega jako boli glava od udaraca - ispričao je juče za „Alo!“ Aleksandar Avramov Avram (36) iz Beograda, šef međunarodne sekjuriti organizacije „Kobra“.
Ovaj momak, koji je inače bivši šef obezbeđenja zaštićenog svedoka Ljubiše Buhe Čumeta (48) i čovek koji je trebalo da obezbeđuje Anđelinu Džoli na njenoj premijeri filma „U zemlji krvi i meda“ u Beogradu, preksinoć je u Beču imao bliski susret sa grupom razularenih navijača hrvatske reprezentacije.
Avramov kaže da je prvi pritekao u pomoć Miodragu Jovanoviću i njegovom devetogodišnjem sinu V. J., koje su pijani hrvatski huligani napali u centru Beča, kod hotela “Frans”.

- Posle nekoliko momenata pojavila se razjarena devojka u dresu hrvatske reprezentacije i počela da viče: „Stani, četniče, gde bežiš?“ Pokušao sam da je zaustavim na normalan način, ali nije vredelo. Nakon toga je usledio stampedo Hrvata sa svih strana. Prijatelji i ja smo morali da se branimo, a sukob se nastavio u susednoj ulici. Krenuli smo u kontranapad, u kojem sam uspeo i da se dokopam dresa, tog njihovog trofeja, koji je oduzet detetu. Moji prijatelji i ja smo prošli neozleđeni - priča Avramov i navodi da je dalji sukob sprečila policija, koja ih je sve privela, a ubrzo i pustila.
Šef „Kobri“ vratio se juče u Beograd, a za naš list je rekao da je dečaku vratio dres ujutro ispred policijske stanice. Neposredno po sletanju na beogradski aerodrom, na kojem smo uspeli da ga snimimo, rekao je da je skandalozno što su hrvatski navijači, zaslepljeni mržnjom, udarili i na malo dete.
- Nadam se da se tako nešto više neće dogoditi - rekao je Avramov.


Pucale kosti

Od sedmorice navijača Hrvatske, njih četvorica imaju polomljena rebra, jednom navijaču je polomljena butna kost, a jednom ruka u predelu podlaktice.


http://www.alo.rs/sport/50525/Sef_Kobri_prebio_hrvatske_huligane
Da li ce komsije sa zapada ikada nauciti onu Barklijevu:"Sto ulazis u frku kad si slabiji"?:lol:
 
:hahaha::hahaha::hahaha:

RbATI ,RVATI...PECKE GDE STE !??? STO VAS NEMA NA OVOJ TEMI I SLICNIM NJIMA ,A!!???
S'A JE BILO SOMOVI...UDARATE NA DETE ,I ONDA VAS NEKOLIKO DOBIJE PO PECKI I TO BRUTALNO OD 3 CE MOMAKA....OD TOLIKO VAS!!?

:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:


ANDJO, UCKA-KUCKA, PICI (KOJI NE ZNA DAL JE PRAVI RVAT), I OSTALA BORANIJA ...GDE STE ....UH ,KAKO BIH VAS POCASTIO SOCNIM RECNIKOM ,AL ZNAM DA CETE VI RVATI PECKE OMA TO PRIJAVITI ....VIDI IH SAMO NI JEDNOG NEMA NA TEMI DA POPRICAMO ,O OVOM INCIDENTU.

JOJ,JOJ...LICEMERNI ,DVOLICNI,PRLJAVI I POKVARENI....
 
Кад помислим да ме од Крвата не може ништа више изненадити они ме сваки пут поново демантују! Напасти деветогодишње дете, о Боже какве непојмиве храбрости !? Стварно је она стара најистинитији опис тих несрећника који се одазивају на име Крвати, да су они најхрабрији не зато што се ничега не боје већ због тога што се ничега не стиде :rtfm:
 
tako je trebalo za svaki hrvatski zlocin. za svako napadnuto dete, za svakog ubijenog srbina ili bilo kog koga su hrvatski ekstremisti napali, povredili ili ubili. nemacka je zastitila zlikovce i zlocince. u hrvatskoj je kao sto tihi kaze poremecaj kosmicke pravde. a fizika ne dozvoljava poremecaje. klatno se mora vratiti. zlikovci i zlocinci moraju biti kaznjeni
 
Aleksandar Avramov o sukobu sa komšijama u Beču:
Šef "Kobri" prebio hrvatske huligane!
Sreda - 20.06.2012
avramov-v.jpg

- Sedeo sam nedaleko ispred hotela sa trojicom drugara, kada sam čuo plač dečaka koji je vikao ocu: „Tata, ne mogu da idem, uzmi me“.

Prišao sam im i pitao ih šta se dogodilo, a otac dečaka mi je kratko rekao da su ih napali hrvatski navijači i da su mališanu skinuli dres Crvene zvezde, a da njega jako boli glava od udaraca - ispričao je juče za „Alo!“ Aleksandar Avramov Avram (36) iz Beograda, šef međunarodne sekjuriti organizacije „Kobra“.
Ovaj momak, koji je inače bivši šef obezbeđenja zaštićenog svedoka Ljubiše Buhe Čumeta (48) i čovek koji je trebalo da obezbeđuje Anđelinu Džoli na njenoj premijeri filma „U zemlji krvi i meda“ u Beogradu, preksinoć je u Beču imao bliski susret sa grupom razularenih navijača hrvatske reprezentacije.
Avramov kaže da je prvi pritekao u pomoć Miodragu Jovanoviću i njegovom devetogodišnjem sinu V. J., koje su pijani hrvatski huligani napali u centru Beča, kod hotela “Frans”.

- Posle nekoliko momenata pojavila se razjarena devojka u dresu hrvatske reprezentacije i počela da viče: „Stani, četniče, gde bežiš?“ Pokušao sam da je zaustavim na normalan način, ali nije vredelo. Nakon toga je usledio stampedo Hrvata sa svih strana. Prijatelji i ja smo morali da se branimo, a sukob se nastavio u susednoj ulici. Krenuli smo u kontranapad, u kojem sam uspeo i da se dokopam dresa, tog njihovog trofeja, koji je oduzet detetu. Moji prijatelji i ja smo prošli neozleđeni - priča Avramov i navodi da je dalji sukob sprečila policija, koja ih je sve privela, a ubrzo i pustila.
Šef „Kobri“ vratio se juče u Beograd, a za naš list je rekao da je dečaku vratio dres ujutro ispred policijske stanice. Neposredno po sletanju na beogradski aerodrom, na kojem smo uspeli da ga snimimo, rekao je da je skandalozno što su hrvatski navijači, zaslepljeni mržnjom, udarili i na malo dete.
- Nadam se da se tako nešto više neće dogoditi - rekao je Avramov.


Pucale kosti

Od sedmorice navijača Hrvatske, njih četvorica imaju polomljena rebra, jednom navijaču je polomljena butna kost, a jednom ruka u predelu podlaktice.


http://www.alo.rs/sport/50525/Sef_Kobri_prebio_hrvatske_huligane
Da li ce komsije sa zapada ikada nauciti onu Barklijevu:"Sto ulazis u frku kad si slabiji"?:lol:


E ako...ruke mu se pozlatile. Za ovo bi trebalo da dobije nagradu od drzave Srbije.
 
Ove ujke su prave seka perse i p.izdurine. Gde god da dođu dobiju batine. Otišli u Grčku dobili batine u Atini, Hajduk iz Splita igra u Rusiji, Ruje ih nalupaju kao majmune, dođu u NS dobiju batine, 2003 godine u Švici dobiju batine od navijača Partizana (jedan mrtav navijač Dinama). "Opasni" navijači nema šta. Za njih je najbolje da heklaju i da gledaju meksikanske serije.
 
Ove ujke su prave seka perse i p.izdurine. Gde god da dođu dobiju batine. Otišli u Grčku dobili batine u Atini, Hajduk iz Splita igra u Rusiji, Ruje ih nalupaju kao majmune, dođu u NS dobiju batine, 2003 godine u Švici dobiju batine od navijača Partizana (jedan mrtav navijač Dinama). "Opasni" navijači nema šta. Za njih je najbolje da heklaju i da gledaju meksikanske serije.

Odakle ti to da je poginuo dinamovac? Mislim da je pretekao :think:
 
Ove ujke su prave seka perse i p.izdurine. Gde god da dođu dobiju batine. Otišli u Grčku dobili batine u Atini, Hajduk iz Splita igra u Rusiji, Ruje ih nalupaju kao majmune, dođu u NS dobiju batine, 2003 godine u Švici dobiju batine od navijača Partizana (jedan mrtav navijač Dinama). "Opasni" navijači nema šta. Za njih je najbolje da heklaju i da gledaju meksikanske serije.

nije bio mrtav ,vec je bio ulupan kao slatka pavlaka:mrgreen:

a, da je bio mrtav sugavi rvati bi se pozvali na ''galakticku asocijaciju zrtava nasilja nad rvatima''
 
U pravu si ipak. 2 njihovih su zadobila teške povrede, jedan je bio u baš kritičnom stanju. Pričalo se da je taj preminuo.

e,to sto se prica veruj mi to rvati plasiraju price...tako su krenuli da se-ru o mrtvima na maksimiru kad su ih 13.5.1990 delije demolirale, pa su se zalili da imaju mrtve da je onaj mamlaz rvat kad na vatrpolo utakmici pao preko ograde u sloveniji,pa se zalise da imaju mrtve u svajcarskoj, pa su se zalili da imaju mrtve u novom sad kad su ih lale fasovale, pa kakvi su to opasni rvati kad padaju ko muve...jbte ima ih ko zombija,nikako da budu mrtvi:mrgreen:
 
nije bio mrtav ,vec je bio ulupan kao slatka pavlaka:mrgreen:

a, da je bio mrtav sugavi rvati bi se pozvali na ''galakticku asocijaciju zrtava nasilja nad rvatima''

...."Ulupan ko slatka pavlaka !"
Eeeeee,nasmejao si me do suza.
Di se tog poređenja seti ?
Taman,štima.
Ko dupe na nošu,pasent.
Za kramonjonce.
Slatko bih ti dao repku za ovo,ali ne mogu opet....!
 

Back
Top