Dragon Ball (Goku)
Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Dragon Ball (Goku)

Primećen član MS-Dizajn.com (avatar)
    Učlanjen
    21.04.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    38

Podrazumevano Dragon Ball (Goku)

Cao svima,

gde bih mogao da nadjem Dragon Ball (Goku), ali onu stariju verziju, mislim da je to Dragon Ball GT ali na srpskom ?? Sve epizode ??

Pozz

Učlanjen
    21.04.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    38

Podrazumevano Re: Dragon Ball (Goku)

ovaj )

Elita hypnotoad (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    425

Citat Original postavio Marsaves Pogledaj poruku
    Cao svima,

gde bih mogao da nadjem Dragon Ball (Goku), ali onu stariju verziju, mislim da je to Dragon Ball GT ali na srpskom ?? Sve epizode ??

Pozz
    Svaki pravi fan gokua (poput mene ) bi te pozdravio jednim kamehameha talasom zbog ovoga ..... GT cak nema veze sa originalnim tvorcem Dragon ball-a , prepun je nelogicnosti i gluposti , mnogi ga ne priznaju kao legitimnog naslednika Z-a ....
    Sad posle lekcije ide i odgovor
    http://www.dbz.tv/1/
    To sto ti trazis je prvi serijal koji se zove jednostavno Dragon Ball , posle njega ide Z .... gt mozes i da preskocis , a KAI ti je samo bolja grafika ( iste stare epizode ) .... Na sajtu imas i par db filmova .
    You are welcome

Veoma poznat Zlatna Iris (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2011.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    796

koliko vi imate godina? pitam jer moje dete obozava ovog gokua koji je po meni glup crtac za njegov uzrast. ne volim kada ga gleda, ne branim mu izricito, ali mislimd a nije bas dobro za njega.
    Seer of goodness things

Nov član
    Učlanjen
    20.06.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

JA ZNAM DA POSTOJI NEMACKI DRAGON BALL ZET ILI TAKO NESTO

Učlanjen
    21.04.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    38

hehe, gledao sam gokua jos pre 10ak godina kada je nesto valjao, ove nove verzije su glupe..

Aktivan član jamal99 (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Citat Original postavio Zlatna Iris Pogledaj poruku
    koliko vi imate godina? pitam jer moje dete obozava ovog gokua koji je po meni glup crtac za njegov uzrast. ne volim kada ga gleda, ne branim mu izricito, ali mislimd a nije bas dobro za njega.
    Ja sam gledao ovo kad sam imao nekih 11-12-13, a cak i kasnije, onako zbog nostalgije

A koliko tvoje dete ima godina?

Elita hypnotoad (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    425

Imam dosta Crtac moze da nauci mnogo toga : Pokazuje kako dobro uvek pobedjuje zlo , da nikada ne treba odustajati cak i kada su svi izgledi protiv tebe , vaznost prijateljstva , da se i najjgori ljudi mogu promeniti nabolje , da u borbi ne pobedjuje uvek najjaci itd itd
    Ima mnogo dobrih poruka , koje sam ja otkrio tek kad sam malo odrastao , ako ti je dete previse mlado , moglo bi jos i losu pouku izvuci iz svega jer ima dosta tuca ...
    Citat Original postavio > Styler < Pogledaj poruku
    JA ZNAM DA POSTOJI NEMACKI DRAGON BALL ZET ILI TAKO NESTO
    Drago ball Z (zi , zet , zed kako os ) je nastavak dragon ball-a , koji je japanski crtani film .... sad postoje verzije sa nemackom naracijom , kao sto postoje i sa nasom naracijom .

Domaćin cole1 (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    144

Citat Original postavio hypnotoad Pogledaj poruku
    Imam dosta Crtac moze da nauci mnogo toga : Pokazuje kako dobro uvek pobedjuje zlo , da nikada ne treba odustajati cak i kada su svi izgledi protiv tebe , vaznost prijateljstva , da se i najjgori ljudi mogu promeniti nabolje , da u borbi ne pobedjuje uvek najjaci itd itd
    Ima mnogo dobrih poruka , koje sam ja otkrio tek kad sam malo odrastao , ako ti je dete previse mlado , moglo bi jos i losu pouku izvuci iz svega jer ima dosta tuca ...
    Ili da izadjes napolje i provalis da je sve obrnuto

U kom to svetu dobro pobedjuje zlo? U kom to svetu se ljudi menjaju(stoka ostaje stoka)?
    U kom to svetu ne pobedjuje najjaci?
    Milim da ti ne zivis na ovoj planeti
    "This is life! We suffer and slave and expire. That's it!" Bernard Black

Zainteresovan član Mc Lovin (avatar)
    Učlanjen
    21.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    38

Svaki pravi fan gokua (poput mene ) bi te pozdravio jednim kamehameha talasom zbog ovoga ..... GT cak nema veze sa originalnim tvorcem Dragon ball-a , prepun je nelogicnosti i gluposti , mnogi ga ne
    Eeeee,da je tako samo
    DB i DBZ su puni nelogicnosti,jedino sto mozes reci da GT ima vise,samo koliko ne ne znam,GT nisam gledao.
    Mada....sto nisi ovo postavio na anime temi?

Učlanjen
    22.08.2011.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    796

Citat Original postavio jamal99 Pogledaj poruku
    Ja sam gledao ovo kad sam imao nekih 11-12-13, a cak i kasnije, onako zbog nostalgije

A koliko tvoje dete ima godina?
    ima 5.
    Seer of goodness things

Učlanjen
    22.08.2011.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    796

pa da, nasilan je previse. kaze moje dete oni krvavi crtaci e sad cu skrenuti malo sa teme.u pocetku sam mu non stop govorila kako su to glupavi crrtaci, kako se samo tuku, kako su bezveze...tj govorila sam mu sve lose o takvim crtanima. i primetila samd a je on poceo kao da oseca krivicu ako ga pogleda kod babe, ako sa drugarima prica o tome koji svi odreda gledaju to. i mislim da ni to nije dobro. ne znam zaista kako da se postavim.
    Seer of goodness things

Elita hypnotoad (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    425

Citat Original postavio cole1 Pogledaj poruku
    Ili da izadjes napolje i provalis da je sve obrnuto

U kom to svetu dobro pobedjuje zlo? U kom to svetu se ljudi menjaju(stoka ostaje stoka)?
    U kom to svetu ne pobedjuje najjaci?
    Milim da ti ne zivis na ovoj planeti
    Pa to su crtani uglavnom za decu , neces doci detetu od 10 godina i reci mu " EJ , ISKORISTI SVE I SVAKOGA I IDI U TERETANU DA BI MOGAO DA BIJES LJUDE !!!! " .... Taj crtani uci decu nekim vrednostima i idealima , dobro uvek pobedi ili lose stigne neka vrsta kazne ( npr u crtanom kada umres ako si bio dobar dobijes odredjen tretman , isto tako ako si los dobijes zasluzeno ) , uci da nikad ne odustaju , da pored sirove snage treba imati i pamet ( kada neko slabiji pobedi puno jaceg protivnika svojom dovitljivoscu i snalazljivoscu ) . U svakom slucaju bolji je taj pogled na svet , nego tvoj pesimisticni
    Citat Original postavio Mc Lovin Pogledaj poruku
    Eeeee,da je tako samo
    DB i DBZ su puni nelogicnosti,jedino sto mozes reci da GT ima vise,samo koliko ne ne znam,GT nisam gledao.
    Mada....sto nisi ovo postavio na anime temi?
    Bolje da nisi , tu bi video sta su nelogicnosti i manjak maste .... nista bez originalnog kreatora
    pa da, nasilan je previse. kaze moje dete oni krvavi crtaci e sad cu skrenuti malo sa teme.u pocetku sam mu non stop govorila kako su to glupavi crrtaci, kako se samo tuku, kako su bezveze...tj govorila sam mu sve lose o takvim crtanima. i primetila samd a je on poceo kao da oseca krivicu ako ga pogleda kod babe, ako sa drugarima prica o tome koji svi odreda gledaju to. i mislim da ni to nije dobro. ne znam zaista kako da se postavim.
    Pusti svoje dete da gleda crtane , razvijaju mastu a ponesto i nauce ... Danas sutra ce se naci u nekoj situaciji gde mu nesto nauceno iz crtanog moze i pomoci , npr ako neko maltretira slabije da mu pomogne (slabijem mislim ) , da zna koliko su vazne knjige i ucenje ( da i toga ima ) , a mozda ga kasnije u zivotu i zainteresuje teretana iz pravih razloga ( zdravlje i pomeranje sopstvenih granica ) a ne tuca i zastrasivanje drugih .

Domaćin cole1 (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    144

Pa to su crtani uglavnom za decu , neces doci detetu od 10 godina i reci mu " EJ , ISKORISTI SVE I SVAKOGA I IDI U TERETANU DA BI MOGAO DA BIJES LJUDE !!!! " .... Taj crtani uci decu nekim vrednostima i idealima , dobro uvek pobedi ili lose stigne neka vrsta kazne ( npr u crtanom kada umres ako si bio dobar dobijes odredjen tretman , isto tako ako si los dobijes zasluzeno ) , uci da nikad ne odustaju , da pored sirove snage treba imati i pamet ( kada neko slabiji pobedi puno jaceg protivnika svojom dovitljivoscu i snalazljivoscu ) . U svakom slucaju bolji je taj pogled na svet , nego tvoj pesimisticni
    Ja sam samo realista.
    Ne verujem u karmu niti u Boga tako da ne verujem u to da ce me neko nagraditi ako u ovom zivotu budem dobar.
    Naravno da treba imati pamet ali dzabe ti ona kad na ovoj planeti vlada zakon JACEG.
    Politicari i lopovi se bogate(ne znam zasto ih razdvajam) a lekari zaradjuju 80000din
    Takodje je problem i u detinjstvu, krupna deca uvek maltretiraju onu pametnu a nisku rastom

Da se vratim na prvi post
    "Dobro uvek pobedjuje zlo", da je stvarno tako Amerika bi morala da nestane sa ove planete a pored njih i svi politicari.
    A NAROD bi pobedio
    Poslednji put ažurirao/la cole1 : 22.06.2012. u 00:04
    "This is life! We suffer and slave and expire. That's it!" Bernard Black

Učlanjen
    22.08.2011.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    796

Pusti svoje dete da gleda crtane , razvijaju mastu a ponesto i nauce ... Danas sutra ce se naci u nekoj situaciji gde mu nesto nauceno iz crtanog moze i pomoci , npr ako neko maltretira slabije da mu pomogne (slabijem mislim ) , da zna koliko su vazne knjige i ucenje ( da i toga ima ) , a mozda ga kasnije u zivotu i zainteresuje teretana iz pravih razloga ( zdravlje i pomeranje sopstvenih granica ) a ne tuca i zastrasivanje drugih .
    mislim da sve to moze da nauci na mnogo bolji i bezbedniji nacin. ne branim mu jer moze da bude kontraproduktivno, ali mu svakakko nudim i taj drugi nacin.
    Seer of goodness things

Veoma poznat Akay (avatar)
    Učlanjen
    21.02.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    652

Јаране погрешио си потфорум. А за скидање користи торенте или RapidShare. За гледање преко нета - http://www.dbz.tv/1/watch/dragonball-episode-1/
    Буди промена коју желиш да видиш у свету.

Slične teme

1. Zmajeva Kugla (Dragon Ball ) Goku :)
    Autor milan225 u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 58
    Poslednja poruka: 14.05.2014., 17:02
  2. Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 25.10.2007., 13:35
  3. Zmajeva Kugla (Dragon Ball ) Goku :)
    Autor milan225 u forumu Film i video
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 11.10.2007., 23:14
  4. KO IMA DRAGON BALL SINHRONIZOVAN