Mubarakov saradnik Ahmed Šafik tvrdi da je novi predsjednik Egipta

Couleman

Primećen član
Banovan
Poruka
853
Mubarakov saradnik Ahmed Šafik tvrdi da je novi predsjednik Egipta
"General Ahmed Šafik je sljedeći predsednik Egipta", rekao je njegov portparol

Autor Onasa | Objavljeno 19.06.2012. u 05:48

thumb.php

Ahmed Šafik

Portparol predizborne kampanje predsjedničkog kandidata Ahmeda Šafika izjavio je danas da je bivši premijer iz doba vladavine Hosnija Mubaraka pobijedio na izborima, negirajući tvrdnje Muslimanskog bratstva o pobjedi njihovog kandidata.

Ahmed Sarhan izjavio je na konferenciji za novinare da je na predsjedničkim izborima, održanim proteklog vikenda, Šafik osvojio 51,5 odsto glasova i da su tvrdnje o pobjedi Mohameda Morsija lažne.

"General Ahmed Šafik je sljedeći predsednik Egipta", rekao je Sarhan, dodajući da je Šafik osvojio oko 500.000 glasova više od Morsija.

Dnevni Avaz
 
Ovo je nesto najgore. Tenzije se sire kroz cijeli Egipat i ovo se vidi da je isplanirano od Sefika. On prijeti Egipatskom narodu sa vojskom koja je jos lojalna Mubarekovim idealima. Najvise se bojim da se Sefik i vojska ne okrenu Rusiji i da Rusija ne stavi sapu na Egipat. Mislim da Amerika mora sto hitnije primorati vojsku na odstupanje a predsjednik Egipat ce biti poznat vec sutra..
 
Ovo je nesto najgore. Tenzije se sire kroz cijeli Egipat i ovo se vidi da je isplanirano od Sefika. On prijeti Egipatskom narodu sa vojskom koja je jos lojalna Mubarekovim idealima. Najvise se bojim da se Sefik i vojska ne okrenu Rusiji i da Rusija ne stavi sapu na Egipat. Mislim da Amerika mora sto hitnije primorati vojsku na odstupanje a predsjednik Egipat ce biti poznat vec sutra..

Zaboli rusiju neka stvar za propalu državu Egipat. A tenzije se šire, jer su se prenamnožili, a radnih mesta i resursa malo. Ako neko treba da se zabrine, to je Izrael, a rusiju to interesuje, koliko lanski sneg.
 
Pa cekaj sto se ljutis? Zasto se vrijedjas? Pa ja sam lijepo rekao da je ovo strasna stvar jer i Sefik je objavio pobjedu. Mislim da to dodatno komplicira stvar. Muhammed Mursi je za Islamsku drzavu Egipat koji ce biti u savezu sa Amerikom. Amerika zeli Mursija na vlast i mislim da ce ona potegnuti jace mjere protiv vojske Egipta.

Ne vređam se samo kažem, da bi samo ludak, hteo da se meša u unutrašnje stvari egipta. 80 miliona stanovnika, sa mnogo maldih, koji nemaju posao, seksualno isfrustriranih, jer sve teže stupaju u brak, zbog raspada tradicionalnog društva, prenaseljenost zona na obalama nila. To je plodno tle za razvoj društvenih patologija. Zato svako beži, što dalje od tog pakla na zemlji, a ne da se tu upliće.
 
Poslednja izmena:
Ne vređam se samo kažem, da bi samo ludak, hteo da se meša u unutrašnje stvari egipta. 80 miliona stanovnika, sa mnogo maldih, koj nemaju posao, seksualno isfrustriranih, jer sve teže stupaju u brak, zbog raspada tradicionalnog društva, prenaseljenost zona na obalama nila. To je plodno tle za razvoj društvenih patologija. Zato svako beži, što dalje od tog pakla na zemlji, a ne da se tu upliće.

to nije samo u Egiptu takav problem, vec i u mnogim drugim zemljama na svim kontinentima prakticno...
 
Grijesis jer Egipat je raj na zemlji. Ono sto Egipat ima moze Srbija samo da sanja.

Da , raj ne zemlji , zato bi jedni drugima oči vadili zbog siromaštva i jer jedni drugima skaču po glavama. Hebote, rusija, ima samo duplo više stanovništva od egipta, a 5000 puta veću površinu zemlje, o resursima, da ne govorimo :lol: :lol:
 
Poslednja izmena:
Ne svidjaju mi se nijedni,a ni drugi :think:
Mubarak je imao vlast jako dugo i bio je jedan od najgorih vladara u historiji Egipta.
A drugi zato sto su ih stvorili Britanci.
Treba cekati neku trecu opciju ako se misli da Egipat krene pravim putem :think:

Sta pricas gluposti? Koga su stvorili Britanci? Cuo sii nesto pa sad prtljas jednu te istu stvar. Znam na sta mislis. Mislis na takozvane Vehabije. E pa znaj ja sam Selefija a mozes me zvati i Vehabijom. Ja sam plakao kad je Mursi pobijedio jer sam znao da ce se vratiti Islam u Egiptu. Inace. mozete pricati sto god hocete ali Egipcani su jaki sa islamom i obicni gradjani klanjaju i ne piju alkohol. Oni koji piju alkohol su posljedica Mubarekovog rezima.
 
Sta pricas gluposti? Koga su stvorili Britanci? Cuo sii nesto pa sad prtljas jednu te istu stvar. Znam na sta mislis. Mislis na takozvane Vehabije. E pa znaj ja sam Selefija a mozes me zvati i Vehabijom. Ja sam plakao kad je Mursi pobijedio jer sam znao da ce se vratiti Islam u Egiptu. Inace. mozete pricati sto god hocete ali Egipcani su jaki sa islamom i obicni gradjani klanjaju i ne piju alkohol. Oni koji piju alkohol su posljedica Mubarekovog rezima.

Drustvo muslimasnkog bratstva nisu selefije,ako te bas interesuje :think:
 
Sto si takav brate? Zasto si protiv muslimana? Zasto vjerujes rijecima zlih ljudi. Zar nije bolje da budes dio muslimanskog Ummeta jer sigurno bitce ti dobro i ne samo da ces imati zastitu nego ce te voljeti i Amerika. Amerika voli Islam ali samo ne voli one koji podmecu bombe. Razmilsii malo o ovome.

Evo ja bas razmisljam o tome i citam najnovije vesti

Тел Авив – Израел је почео да распоређује тенкове на граници са Египтом, након новог терористичког напада са синајског полуострва, преносе израелски медији.

Повод за слање тенкова је заштита грађевинских радника који учествују у изградњи заштитне ограде дуж израелско-египатске границе, мада појачано присуство израелске војске на граници треба посматрати у светлу развоја политичких догађаја у Египту, након што је Муслиманско братство прогласило победу свог председничког кандидата Мурсија.

Израелски званичници, али и други египатски председнички кандидат Ахмед Шафик, су упозоравали, да ће победа исламистичког кандидата довести до појачаних терористичких активности са Синајског полуострва према Израелу.

Терористичка организација Хамас, која је проистекла из Муслиманског братства, слави победу Мурсија у појасу Газе који је под њеном контролом.


Amerika voli islam ali malo vise voli Jevreje veruj mi Mingo......
Zato se sutra lepo okupaj i pravac sinagoga....:D
 

Back
Top