Mubarakov saradnik Ahmed Šafik tvrdi da je novi predsjednik Egipta
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 25

Tema: Mubarakov saradnik Ahmed Šafik tvrdi da je novi predsjednik Egipta

Primećen član
    Učlanjen
    14.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Mubarakov saradnik Ahmed Šafik tvrdi da je novi predsjednik Egipta

Mubarakov saradnik Ahmed Šafik tvrdi da je novi predsjednik Egipta
    "General Ahmed Šafik je sljedeći predsednik Egipta", rekao je njegov portparol

Autor Onasa | Objavljeno 19.06.2012. u 05:48

Ahmed Šafik

Portparol predizborne kampanje predsjedničkog kandidata Ahmeda Šafika izjavio je danas da je bivši premijer iz doba vladavine Hosnija Mubaraka pobijedio na izborima, negirajući tvrdnje Muslimanskog bratstva o pobjedi njihovog kandidata.

Ahmed Sarhan izjavio je na konferenciji za novinare da je na predsjedničkim izborima, održanim proteklog vikenda, Šafik osvojio 51,5 odsto glasova i da su tvrdnje o pobjedi Mohameda Morsija lažne.

"General Ahmed Šafik je sljedeći predsednik Egipta", rekao je Sarhan, dodajući da je Šafik osvojio oko 500.000 glasova više od Morsija.

Dnevni Avaz

Primećen član
    Učlanjen
    14.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Mubarakov saradnik Ahmed Šafik tvrdi da je novi predsjednik Egipta

Ovo je nesto najgore. Tenzije se sire kroz cijeli Egipat i ovo se vidi da je isplanirano od Sefika. On prijeti Egipatskom narodu sa vojskom koja je jos lojalna Mubarekovim idealima. Najvise se bojim da se Sefik i vojska ne okrenu Rusiji i da Rusija ne stavi sapu na Egipat. Mislim da Amerika mora sto hitnije primorati vojsku na odstupanje a predsjednik Egipat ce biti poznat vec sutra..

Primećen član
    Učlanjen
    14.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Mubarakov saradnik Ahmed Šafik tvrdi da je novi predsjednik Egipta

Ako Sefik dodje na vlast to ce znaciti izbijanje gradjanskog rata. Egipatski narod nece dozvoliti povratak Mubarekovog rezima.

Iskusan
    Učlanjen
    02.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    146

Citat Original postavio Couleman Pogledaj poruku
    Ovo je nesto najgore. Tenzije se sire kroz cijeli Egipat i ovo se vidi da je isplanirano od Sefika. On prijeti Egipatskom narodu sa vojskom koja je jos lojalna Mubarekovim idealima. Najvise se bojim da se Sefik i vojska ne okrenu Rusiji i da Rusija ne stavi sapu na Egipat. Mislim da Amerika mora sto hitnije primorati vojsku na odstupanje a predsjednik Egipat ce biti poznat vec sutra..
    Zaboli rusiju neka stvar za propalu državu Egipat. A tenzije se šire, jer su se prenamnožili, a radnih mesta i resursa malo. Ako neko treba da se zabrine, to je Izrael, a rusiju to interesuje, koliko lanski sneg.
    Vsevolod Petrovski ( 1986- 2015) R.I.P.

Primećen član
    Učlanjen
    14.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pa cekaj sto se ljutis? Zasto se vrijedjas? Pa ja sam lijepo rekao da je ovo strasna stvar jer i Sefik je objavio pobjedu. Mislim da to dodatno komplicira stvar. Muhammed Mursi je za Islamsku drzavu Egipat koji ce biti u savezu sa Amerikom. Amerika zeli Mursija na vlast i mislim da ce ona potegnuti jace mjere protiv vojske Egipta.

Iskusan
    Učlanjen
    02.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    146

Pa cekaj sto se ljutis? Zasto se vrijedjas? Pa ja sam lijepo rekao da je ovo strasna stvar jer i Sefik je objavio pobjedu. Mislim da to dodatno komplicira stvar. Muhammed Mursi je za Islamsku drzavu Egipat koji ce biti u savezu sa Amerikom. Amerika zeli Mursija na vlast i mislim da ce ona potegnuti jace mjere protiv vojske Egipta.
    Ne vređam se samo kažem, da bi samo ludak, hteo da se meša u unutrašnje stvari egipta. 80 miliona stanovnika, sa mnogo maldih, koji nemaju posao, seksualno isfrustriranih, jer sve teže stupaju u brak, zbog raspada tradicionalnog društva, prenaseljenost zona na obalama nila. To je plodno tle za razvoj društvenih patologija. Zato svako beži, što dalje od tog pakla na zemlji, a ne da se tu upliće.
    Poslednji put ažurirao/la OrangeC : 19.06.2012. u 20:20

Primećen član
    Učlanjen
    14.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Grijesis jer Egipat je raj na zemlji. Ono sto Egipat ima moze Srbija samo da sanja.

Veoma poznat Koem (avatar)
    Učlanjen
    17.05.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    239

Ne svidjaju mi se nijedni,a ni drugi
    Mubarak je imao vlast jako dugo i bio je jedan od najgorih vladara u historiji Egipta.
    A drugi zato sto su ih stvorili Britanci.
    Treba cekati neku trecu opciju ako se misli da Egipat krene pravim putem

Veoma poznat VERTIGON (avatar)
    Učlanjen
    09.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1433

Grijesis jer Egipat je raj na zemlji. Ono sto Egipat ima moze Srbija samo da sanja.
    ?????????????????????/

a Iran? pa Iran ima uveden serijat? u egiptu se zene setaju gole, toci se alkohol, zivi se rasklasno, islam je tamo vrlo cesto zaboravljen, vise vole provod i poroke...a i americke dolare....
    Hell is empty and all the devils are here. (William Shakespeare)
    openDemocracy/free thinking for the world

Učlanjen
    09.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1433

Citat Original postavio OrangeC Pogledaj poruku
    Ne vređam se samo kažem, da bi samo ludak, hteo da se meša u unutrašnje stvari egipta. 80 miliona stanovnika, sa mnogo maldih, koj nemaju posao, seksualno isfrustriranih, jer sve teže stupaju u brak, zbog raspada tradicionalnog društva, prenaseljenost zona na obalama nila. To je plodno tle za razvoj društvenih patologija. Zato svako beži, što dalje od tog pakla na zemlji, a ne da se tu upliće.
    to nije samo u Egiptu takav problem, vec i u mnogim drugim zemljama na svim kontinentima prakticno...

Učlanjen
    17.05.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    239

Egipat mi se svidja zbog ovog

Učlanjen
    17.05.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    239

Učlanjen
    17.05.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    239

Buduća legenda Lepi Bora (avatar)
    Učlanjen
    20.12.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3737

Ocekivani vojni puc ...
    Eсли драки невозможно избежать, бей первым...

Prosto mi je neprijatno kako nam dobro ide !

Iskusan
    Učlanjen
    02.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    146

Da , raj ne zemlji , zato bi jedni drugima oči vadili zbog siromaštva i jer jedni drugima skaču po glavama. Hebote, rusija, ima samo duplo više stanovništva od egipta, a 5000 puta veću površinu zemlje, o resursima, da ne govorimo
    Poslednji put ažurirao/la OrangeC : 19.06.2012. u 20:21

Primećen član
    Učlanjen
    14.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Koem Pogledaj poruku
    Ne svidjaju mi se nijedni,a ni drugi
    Mubarak je imao vlast jako dugo i bio je jedan od najgorih vladara u historiji Egipta.
    A drugi zato sto su ih stvorili Britanci.
    Treba cekati neku trecu opciju ako se misli da Egipat krene pravim putem
    Sta pricas gluposti? Koga su stvorili Britanci? Cuo sii nesto pa sad prtljas jednu te istu stvar. Znam na sta mislis. Mislis na takozvane Vehabije. E pa znaj ja sam Selefija a mozes me zvati i Vehabijom. Ja sam plakao kad je Mursi pobijedio jer sam znao da ce se vratiti Islam u Egiptu. Inace. mozete pricati sto god hocete ali Egipcani su jaki sa islamom i obicni gradjani klanjaju i ne piju alkohol. Oni koji piju alkohol su posljedica Mubarekovog rezima.

Učlanjen
    17.05.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    239

Sta pricas gluposti? Koga su stvorili Britanci? Cuo sii nesto pa sad prtljas jednu te istu stvar. Znam na sta mislis. Mislis na takozvane Vehabije. E pa znaj ja sam Selefija a mozes me zvati i Vehabijom. Ja sam plakao kad je Mursi pobijedio jer sam znao da ce se vratiti Islam u Egiptu. Inace. mozete pricati sto god hocete ali Egipcani su jaki sa islamom i obicni gradjani klanjaju i ne piju alkohol. Oni koji piju alkohol su posljedica Mubarekovog rezima.
    Drustvo muslimasnkog bratstva nisu selefije,ako te bas interesuje

Iskusan
    Učlanjen
    02.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    146

Egipcani su jaki sa islamom i obicni gradjani klanjaju i ne piju alkohol
    To, što su jaki sa islamom im neće pomoći da nađu posao, zasnuju porodicu i budu manje ozlojeđeni i i besni, glupi moj mingo ...

Primećen član
    Učlanjen
    14.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Koem Pogledaj poruku
    Drustvo muslimasnkog bratstva nisu selefije,ako te bas interesuje
    Pa sto onda kao budala aludiras na Vehabije?! Koga su to stvorili Britanci?! Govori!!!

Učlanjen
    17.05.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    239

Pa sto onda kao budala aludiras na Vehabije?! Koga su to stvorili Britanci?! Govori!!!
    Na muslimansko bratstvo ali i na selefije iako jedni s drugim nemaju veze

Primećen član
    Učlanjen
    14.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Sto si takav brate? Zasto si protiv muslimana? Zasto vjerujes rijecima zlih ljudi. Zar nije bolje da budes dio muslimanskog Ummeta jer sigurno bitce ti dobro i ne samo da ces imati zastitu nego ce te voljeti i Amerika. Amerika voli Islam ali samo ne voli one koji podmecu bombe. Razmilsii malo o ovome.

Učlanjen
    09.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1433

Veoma poznat TONOLAN (avatar)
    Učlanjen
    12.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    378

Sto si takav brate? Zasto si protiv muslimana? Zasto vjerujes rijecima zlih ljudi. Zar nije bolje da budes dio muslimanskog Ummeta jer sigurno bitce ti dobro i ne samo da ces imati zastitu nego ce te voljeti i Amerika. Amerika voli Islam ali samo ne voli one koji podmecu bombe. Razmilsii malo o ovome.
    Evo ja bas razmisljam o tome i citam najnovije vesti

Тел Авив – Израел је почео да распоређује тенкове на граници са Египтом, након новог терористичког напада са синајског полуострва, преносе израелски медији.

Повод за слање тенкова је заштита грађевинских радника који учествују у изградњи заштитне ограде дуж израелско-египатске границе, мада појачано присуство израелске војске на граници треба посматрати у светлу развоја политичких догађаја у Египту, након што је Муслиманско братство прогласило победу свог председничког кандидата Мурсија.

Израелски званичници, али и други египатски председнички кандидат Ахмед Шафик, су упозоравали, да ће победа исламистичког кандидата довести до појачаних терористичких активности са Синајског полуострва према Израелу.

Терористичка организација Хамас, која је проистекла из Муслиманског братства, слави победу Мурсија у појасу Газе који је под њеном контролом.

Amerika voli islam ali malo vise voli Jevreje veruj mi Mingo......
    Zato se sutra lepo okupaj i pravac sinagoga....
    Da je Luj XIV znao kako će zavrsiti Luj XVI sve bi bilo drugačije...

Buduća legenda Lepi Bora (avatar)
    Učlanjen
    20.12.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3737

Citat Original postavio Lepi Bora Pogledaj poruku
    Ocekivani vojni puc ...
    I ocekivana likvidacija Mubaraka ... to zaboravih ...
    Eсли драки невозможно избежать, бей первым...

Prosto mi je neprijatno kako nam dobro ide !

Ističe se
    Učlanjen
    11.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Former Egyptian President Hosni Mubarak, 84, is declared clinically dead on Tuesday, June 19, shortly after arriving at a military hospital in Cairo, according to Egypt's state-run news agency. A military official disputes the report and says Mubarak is in critical condition.
    http://edition.cnn.com/2012/06/19/world/meast/egypt-mubarak/index.html?hpt=hp_t3

Slične teme

1. NDI: Dodik novi predsjednik RS
    Autor gost 224104 u forumu Politika
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 01.09.2010., 18:27
  2. Januković uskoro novi predsjednik Ukrajine
    Autor andeli apokalipse u forumu Politika
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 12.01.2010., 20:08
  3. Novi pasoši u julu tvrdi Boža!
    Autor 1234 u forumu Politika
    Odgovora: 77