splavarenje Tarom

mene zanima da li treba nekog znanja ili samo dobra volja?
upravo sam bila na sajtu neke agancije etnoarttravel preko kojih sam cula da se moze ici ali nema nikakvih informacija, bar neka okvirna cena ili koliko to vremenski traje
 
:D :D :D
ne treba ti nikakvo znanje nego kao sto si rekla samo dobra volja!
a sto se tice cijene tu ti je ona stara, koliko para toliko i muzike, naravno ima i prijedloga za jeftinije varijante ako hoces javi se na gore navadeni mail pa cu ti poslati aranzmane sa cijenama!
:wink:
 
bobec:
:D :D :D :D :D
ljudi jeste li bili na splavarenju ili raftingu???
pa u cemu je razlika? koliko znam , to je jedno te isto, i u americi se pod raftingom podrazumeva spustanje niz reku u gumenim camcima, prevozno sredstvo ne mora da bude ravna povrsina od balvana , koje btw jeste u prvaom smislu reci splav(raft), ali rafting je generalno sve sto podrzazumeva spustanje niz reku , .....mozda gresim, mozda kod nas postoji nesto specijalno, splavarenje i rafting kao dve odvojene kategorije......
 
:D
U sustini splavareje i rafting jeste isto. Medjutim u poslednje vrijeme pod raftingom se podrazumijeva spustanje gumenim camcima za brze vode, zato sto se splavovi(drveni)slabo gdje koriste. A kod nas na Tari par ljudi jos uvijek vozi drvene splavove pa sam zelio da razdvojim te dvije atrakcije.
 
Kako se krece cena splavarenja ovih dana?

Znao za jedan aranzman preko neke agencije iz Novog Sada, cini mi se, to je bio dvodnevni aranzman i cena je bila 100 eura. Meni se to cini pomalo skupo za nase prilike, ne znam......ok, tu imas prevoz od NS do tamo, spavanje pod satorima dve noci, hranu i naravno dva dana splavaranja po par sati, e sad, da li to vredi 100 eura, nisam bas siguran, verujem da je dozivljaj ali ......
 
pa sigurno da vrijedi, ne znam koji je aranzman ali sama karta u jednom pravcu na relaciji novi sad-foca ti je oko 15 evra. samo sto nekome moze biti skupo i da je 50e. tara je nesto posebno, to treba dozivjeti.
 
Veritas:
bobec:
jeste li zainteresovani za splavarenje Tarom?
informacije na tararafting@hotmail.com :D
pozdrav za bobec, interesuje me cijena za ove "inostrane" zeljne adrenalina, koliko sam upucena njima je posebna cijena, mada ne kapiram zasto?! :wink:

uopste nisi upravu!!! :D
mozda su neki dolazili kod pogresnih ludi, tipa e ovi nisu nasi pa ajd da ih "oderemo"
javi se na mail pa cu ti dati aranzmane sa cijenama :) pa ako ti odgovaraju javi se.
pozdrav :lol: :lol: :lol:
 
bobec:
Veritas:
bobec:
jeste li zainteresovani za splavarenje Tarom?
informacije na tararafting@hotmail.com :D
pozdrav za bobec, interesuje me cijena za ove "inostrane" zeljne adrenalina, koliko sam upucena njima je posebna cijena, mada ne kapiram zasto?! :wink:

uopste nisi upravu!!! :D
mozda su neki dolazili kod pogresnih ludi, tipa e ovi nisu nasi pa ajd da ih "oderemo"
javi se na mail pa cu ti dati aranzmane sa cijenama :) pa ako ti odgovaraju javi se.
pozdrav :lol: :lol: :lol:

POZDRAV SVIMA!

Ja bih da probam da ucinim dobro delo, da se ne zloupotrebljava internet. Korisnik bobec je gost, ocigledno sumnjiv tip, sto mozete videti iz njegovih manira da se ubacuje na temu i vredja nepoznate ljude (mene i sve ostale koji diskutujemo o jednoj sjajnoj ideji).. Pre nego sto mu poverite bilo kakve pare u ruke ili se prepustite njegovoj organizaciji, pogledajte Mali oglasi, Razno, tema "U Srbiji je u toku kolektivno samoubistvo".. Bilo bi dobro da i moderator pogleda i reaguje..

Inace gospodine bobec, imam 39 godina, dva sina od 11 i 14 godina, programer sam po struci i imam firme u 5 drzava. Ovo ne govorim zato da se hvalim, nego zato da razumete zasto nisam navikao da me studenti vredjaju i osudjuju na ovakav nacin.. :idea:
 
inace ovo nisu mali oglasi i ovo nije tema o kojoj vi pricate!
no to nije tema za turizam i putovanja, nego samo zelite da sto vise ljudi procita vas oglas za kolektivno samoubistvo!
da objasnim ljudima o cemu se radi, covjek je clan neke sektaske piramide i hoce da vam uzme 275 eu....
to je citava prica!

izvinite na malom demantu ali stvarno sam morao!
pogledajte sve moje postove i vidite jesam li sumljiv.

izvinite jos jedan put!
 
bobec:
inace ovo nisu mali oglasi i ovo nije tema o kojoj vi pricate!
no to nije tema za turizam i putovanja, nego samo zelite da sto vise ljudi procita vas oglas za kolektivno samoubistvo!
da objasnim ljudima o cemu se radi, covjek je clan neke sektaske piramide i hoce da vam uzme 275 eu....
to je citava prica!

izvinite na malom demantu ali stvarno sam morao!
pogledajte sve moje postove i vidite jesam li sumljiv.

izvinite jos jedan put!

Nisi sumnjiv? Evo citata BOBECA koji se ubacio u temu kao gerilac i osuo paljbu:

"mrzilo me da citam sta pise na ovom topicu jer bi se mnogo iznervirao, a ti jarane sto si poceo temu odma cijev na glavu i pucaj kad su ti isprali mozak!!!!
pusti druge ljude da zive!!!!
i ako ima neki moderator ovog foruma neka ukine ovu temu i obavijesti policiju!!!

i ne slusajte ovu budalu sta prica!!!"


Obratite paznju na MRZILO ME DA CITAM STA PISE i na nastavak.. Kompletan kontekst mozete videti ako odete na temu.. Mladi gospodine BOBEC, nezgodna stvar je da je internet otvoren medij, koji ne uspeva da zaustavi bahate ljude poput tebe i slicnih da brljaju unaokolo, a nezgodno je i ako nesto hocete da odradite korisno za sebe, pa vam se obije o glavu ono sto lose radite na drugim mestima..

Ja i dalje predlazem ljudima da se klone likova poput tebe.. Kakav si tamo gde mislis da te niko ne zna, takav si u dusi..

I ne uzimam ni od koga novac.. Sami ljudi sebi kupe sta zele i AKO zele.. A ti splavari slobodno sam i ostavi kulturne ljude na miru..
:roll:
 

Back
Top