Nikolić brine za Tadićevu bezbednost

gost 186661

Elita
Poruka
24.166
Tomislav Nikolić se zabrinuo za bezbednost Borisa Tadića kada je video podatke o pretnjama koje je njegov prethodnik dobijao, piše Press, pozivajući se na izvore iz Predsedništva Srbije.
242121_15535446b_f.jpg
Tomislav Nikolić ponudio zaštitu porodici bivšeg predsednika Borisa Tadića​


List piše da su Boris Tadić i Ivica Dačić dobili ozbiljne pretnje od odbeglog narko bosa Darka Šarića, a da su pretnje dobijali i članovi Biroa za koordinaciju Saveta za nacionalnu bezbedost – službe kojom je rukovodio šef kabineta predsednika i "koja je ušla u ozbiljan sukob sa Šarićevim klanom".


Izvor Pressa naveo je da se Nikolić, koji je sada na čelu Saveta za nacionalnu bezbednost, suočio sa podacima koji pokazuju "koliko su ozbiljne pretnje državnom vrhu, posebno Tadiću i Dačiću".

"Tomislav Nikolić je upoznat sa ovim podacima i zbog toga je već u prvom javnom nastupu po izboru na mesto predsednika poručio da Borisu Tadiću i njegovoj porodici nudi prijateljstvo i zaštitu. Pored toga, zbog bezbednosti bivšeg predsednika Srbije i njegove porrodice, Nikolić nije i neće tražiti da se Tadić seli iz rezidencije koja mu je dodeljena na korišćenje dok je bio predsednik Srbije", tvrdi Press.

Biro za koordinaciju Saveta za nacionalnu bezbednost formiran je 2007. godine, tokom "kohabitacije" predsednika Tadića i premiejra Koštunice. U njemu se koordinirao rad svih službi bezbednosti, direktora policije i tužioca za organizovani kriminal.
http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/233273/Nikolic-brine-za-Tadicevu-bezbednost

Нема што мора се бринути о премијеру, не?
mrgreen.gif
 
Vi jednostavno ne razumete sta Toma govori izmedju redova. :mrgreen:

Kao predsednik porucuje Tadicu da je njegova bezbednost u njegovim rukama, i ne bude li slus'o mog'o bi da ga pusti niz vodu da o njemu brinu njegove gazde. :per:

Toma Tadicu "...ijaooo Borise, pa tebe narod stvarno hoce da obesi za m00da :eek:, ali nista se ti ne brini sad sam ja predsednik :mrgreen: "

Tadic Tomi " ... :sad2: hvala ToNi :sad2: ... "

:hahaha: :rotf:
 
Vi jednostavno ne razumete sta Toma govori izmedju redova. :mrgreen:

Kao predsednik porucuje Tadicu da je njegova bezbednost u njegovim rukama, i ne bude li slus'o mog'o bi da ga pusti niz vodu da o njemu brinu njegove gazde. :per:

Toma Tadicu "...ijaooo Borise, pa tebe narod stvarno hoce da obesi za m00da :eek:, ali nista se ti ne brini sad sam ja predsednik :mrgreen: "

Tadic Tomi " ... :sad2: hvala ToNi :sad2: ... "

:hahaha: :rotf:
Dobro, sto narod Cedomira Praskica do sada nije obesio za mooda ako je tako?
Moje misljenje je da je Toma odlucio da napravi strateski zaokret sto se tice nacina osvajanja vlasti.
On kao da zeli da postane DS umesto sadasnjeg DS.
Mislim u smislu ljudi koji ga podrzavaju i glasaju za njega itd.

Sa pljuvacke retorike se okrenuo ka finoj retorici.
 
Dobro, sto narod Cedomira Praskica do sada nije obesio za mooda ako je tako?
Moje misljenje je da je Toma odlucio da napravi strateski zaokret sto se tice nacina osvajanja vlasti.
On kao da zeli da postane DS umesto sadasnjeg DS.
Mislim u smislu ljudi koji ga podrzavaju i glasaju za njega itd.

Sa pljuvacke retorike se okrenuo ka finoj retorici.

Moram priznati kako odmice koja nedelja Tomislav Nikolic se ponasa kao Vladika i da su mu svi
iz Tadiceve koalicije sada bezgresni nije tako, lopove neka hapsi nesposobne neka smenjuje ukoliko
ne zeli da i on leti zajedno sa njima.
 
Moram priznati kako odmice koja nedelja Tomislav Nikolic se ponasa kao Vladika i da su mu svi
iz Tadiceve koalicije sada bezgresni nije tako, lopove neka hapsi nesposobne neka smenjuje ukoliko
ne zeli da i on leti zajedno sa njima
.
Pa nije on Eliot Nes pa da hapsi kriminalce,i on i Tadija su na istom Briselskom povodcu, ljubav cveta medju novopecenim supruznicima
 

Back
Top