DA NIJE MALO CUDNO?

Poruka
19.457
Pitam se kako to da zestoke probleme u ljubavi i sexu trazeci savet iznose samo likovi koji imaju 5-6 postova.Da li to znaci da okoreli forumasi prepuni najlepsih iskustava nisu u stvari takvi i kada im se deesi nesto ruzno, prljavo ili degute otvore novi nick jer ih je blam da se javno zna sta im se realno desava?
Na primer da li mozda postoji verovatnoca da efendija koji se nikada ne zali da ima problem u sexu napravi novi nick i postavi topic
'UPOMOC, PATIM OD PREURANJENE EJAKULACIJE'
Ili mozda gazdarica nije jos izgubila nevinost pa postavlja topic 'Kada je pravo vreme za gubitak nevinosti' pod drugim nickom?

Iskreno, sta mislite o tome?
 
snoshaj efendija:
Pitam se kako to da zestoke probleme u ljubavi i sexu trazeci savet iznose samo likovi koji imaju 5-6 postova.Da li to znaci da okoreli forumasi prepuni najlepsih iskustava nisu u stvari takvi i kada im se deesi nesto ruzno, prljavo ili degute otvore novi nick jer ih je blam da se javno zna sta im se realno desava?
Na primer da li mozda postoji verovatnoca da efendija koji se nikada ne zali da ima problem u sexu napravi novi nick i postavi topic
'UPOMOC, PATIM OD PREURANJENE EJAKULACIJE'
Ili mozda gazdarica nije jos izgubila nevinost pa postavlja topic 'Kada je pravo vreme za gubitak nevinosti' pod drugim nickom?

Iskreno, sta mislite o tome?

Postoji vjerovatnoca...sto ne bi postojala...
Ljudi najcesce iznose svoje probleme ovde zato sto su potpuno anonimni...a neki ljudi,duzim prisustvom ovde i upoznavanjem u rl,i nisu bas toliko anonimni,i sta je cudno,ako ne zele da svi znaju da je to bas njihov problem...Valjda je bitno sta je problem,a ne ko ga je postavio...
Zato ja svoje probleme rjesavam na drugom forumu :lol: ,a na ovom se samo zabavljam... :P
 
Nema nijedan postavljen topik,niti imam nameru da ga postavljam.Ono sto me muci resavam sam sa sobom,ne pitam ni bilzu,ni siru okolinu za savet.Iskljcivo savetujem samog sebe.Samim tim ni ovde ne trazim savete postavljajuci topike.Ovde sam iz povremene dosade.Nemam drugih nikova.
A sta ce drugi da rade,ne zanima me uopste.Ja sam za apsolutnu slobodu,nek radi ko sta hoce,samo mene nek ne dira.
Ko misli da ce ovde da nadje resenje za svoj problem,smeshan je!
 
Neke teme su neciji problemi, neke su disusija o necemu. Analogno tome imas ljude koji su na forumu zbog diskusije i koji su dosli po odgovore na neka pitanja. Dal je smesno ili nije cuti ovde te odgovore nije tema, ali mislim da mnogo gresish DANCEwithTinyDEAMONs :wink:
 
hanibal77:
a kako to da ti efendija nemas nikakvih problema?sve ti super u zivotu?

Ako pazljivo citas moje postove ja sa jedini koji kara gabore, koji prde i smrde. Jedini ja sam se telio da dobijem ribu, kresao po haustorima, kolima, kamionima sa lubenicama i hotelskim hodnicima.

A posle svega toga kad se nesto prozivi i nauci-super mi je.Zasto da ne?
 
Pa, što si otvorao novu temu, to je moglo sve kod mene da se kaže :P

A, i ja sam se nekoliko puta zeznula pa ispričala nešto lično, i ne verujem da će mi skoro pasti na pamet da to ponovo uradim... Verovatno su to isto naučili i svi ostali koji su duže ovde, verovatno su svi bili ovde razapinjani na krst, ili spaljivani kao veštice, pa niko neće ponovo da se dovede u takvu situaciju.
 
Pa, i nije cudno. Imam osjecaj da se vecina ljudi registruje jer imaju problem, potreban im je savjet ili da bi nesto pitali...a onda kad su vec registrovani nastave da posjecuju forum. A kako zivot nije bas pun problema onda ne mogu npr. ja da svaki dan postavljam novi topic i da imam novi problem za raspravu...
Tako i ostali....mislim....
 
snoshaj efendija:
hanibal77:
a kako to da ti efendija nemas nikakvih problema?sve ti super u zivotu?

Ako pazljivo citas moje postove ja sa jedini koji kara gabore, koji prde i smrde. Jedini ja sam se telio da dobijem ribu, kresao po haustorima, kolima, kamionima sa lubenicama i hotelskim hodnicima.

A posle svega toga kad se nesto prozivi i nauci-super mi je.Zasto da ne?

DA SAMO ZNAS KAKVE SAM JA MEDJEDE SPOPADAO!!!
 
snoshaj efendija:
hanibal77:
a kako to da ti efendija nemas nikakvih problema?sve ti super u zivotu?

Ako pazljivo citas moje postove ja sa jedini koji kara gabore, koji prde i smrde. Jedini ja sam se telio da dobijem ribu, kresao po haustorima, kolima, kamionima sa lubenicama i hotelskim hodnicima.

A posle svega toga kad se nesto prozivi i nauci-super mi je.Zasto da ne?
ja sam stekla utisak,da SE nema problem u zivotu.
sve je probao i nije ga blam.za razliku od mnogih ima sta da kaze,a bogami i pokopava razn-razne yebivetre :P SE je car :oops:
 
mackica ns:
Pa, što si otvorao novu temu, to je moglo sve kod mene da se kaže :P

A, i ja sam se nekoliko puta zeznula pa ispričala nešto lično, i ne verujem da će mi skoro pasti na pamet da to ponovo uradim... Verovatno su to isto naučili i svi ostali koji su duže ovde, verovatno su svi bili ovde razapinjani na krst, ili spaljivani kao veštice, pa niko neće ponovo da se dovede u takvu situaciju.
To je konkretan odgovor 8) :wink:
 
snoshaj efendija:
Pitam se kako to da zestoke probleme u ljubavi i sexu trazeci savet iznose samo likovi koji imaju 5-6 postova.Da li to znaci da okoreli forumasi prepuni najlepsih iskustava nisu u stvari takvi i kada im se deesi nesto ruzno, prljavo ili degute otvore novi nick jer ih je blam da se javno zna sta im se realno desava?
Na primer da li mozda postoji verovatnoca da efendija koji se nikada ne zali da ima problem u sexu napravi novi nick i postavi topic
'UPOMOC, PATIM OD PREURANJENE EJAKULACIJE'
Ili mozda gazdarica nije jos izgubila nevinost pa postavlja topic 'Kada je pravo vreme za gubitak nevinosti' pod drugim nickom?

Iskreno, sta mislite o tome?
AKO TI POSLE 1000 I NESTO POSTOVA NISI PRIMETIO DA SE OVDE LJUDI SAMO FOLIRAJU I ISMEVAJU ONE KOJI IMAJU STVARNE PROBLEME,ONDA NIKAD NECES!!!!!!
Ne znam za menjanje nicka,jer ga nisam menjala,a i sto bih?Kad imam neki problem otvoreno pitam ionako me ne znaju
 
snoshaj efendija:
Pitam se kako to da zestoke probleme u ljubavi i sexu trazeci savet iznose samo likovi koji imaju 5-6 postova.Da li to znaci da okoreli forumasi prepuni najlepsih iskustava nisu u stvari takvi i kada im se deesi nesto ruzno, prljavo ili degute otvore novi nick jer ih je blam da se javno zna sta im se realno desava?
Na primer da li mozda postoji verovatnoca da efendija koji se nikada ne zali da ima problem u sexu napravi novi nick i postavi topic
'UPOMOC, PATIM OD PREURANJENE EJAKULACIJE'
Ili mozda gazdarica nije jos izgubila nevinost pa postavlja topic 'Kada je pravo vreme za gubitak nevinosti' pod drugim nickom?


ja mislim da je gazdarica izgubila nevinost pod SVIM nickovima :P :P :P
Iskreno, sta mislite o tome?
 
Gazdarica:
Gazdarica ovdje ima samo jedan, jedini nick...
GAzdarice zivela mi jos 1000 postova.....
9.gif
 

Back
Top