Avi problem, please help!

Kornel

Zainteresovan član
Poruka
216
Imao sam instalirani Cucusoft Avi to DVD Converter pro, ali dok je bio instaliran, nisam mogao da gledam avi(ni Divix, ni xvid ) filmove, pa sam ga deinstalirao. Međutim, danas sam morao koristiti System restore, a kad se podigao oporavljen sistem, taj program opet ima svoj shortcut, nalazi se na Start, I ima svoj folder u Program files, sa svim fajlovima, I avi filmovi opet ne rade. Probao sam uninstall, ali neće da ga pokrene, probao sam da vratim stari sistem, isključio sam System Restore, ni onda, ne mogu skinuti, uvek ostaje taj j.bni folder. Imam instaliran DiviX 5, Xvid, AC3 filters, i FFD Show.
Molim pomoć, pre 2 nedelje sam stavio nov Windows(XP Sp2), ne bih opet da formatiram!!!
 
ako imas instalacioni fajl tog programa pokreni ga trebao bi na njemu da imas uninstall.Znaci pokreni ponovo instalaciju tog programa.Ako to nece ides u add or remove programs i probaj tu da ga izbacis.Ako i to nece ukucaj u run.regedit udji u local mashin i nadji software te ga izbaci.Izvinjavam se engleski mi nije jaca strana
 
Našao sam ga u regedit, ali kako da ga izbacim? Dali se radi to sa Delete, i dali trebam da izbrišem sve, tj.
Cucusoft
-AVI-DVD-PRO-
-Reg Ključ

, ili samo nešto od ovoga?
Bio bih zahvalan, da mi opišeš proceduru, jer u životu jednom sam čačkao regedit, pa mi pao sistem, znači, ako možeš kratko misamo objasni.. :oops:
Thanks!!!!
 
nadji tsunami filter pack ja mislim da ce to resiti problem.U njemu ima alatka koja se zove codec svaper ili tako nesto , pokreni je i pokazace ti sve codece u kompu. Budi oprezan, mislim da ce se videti i kodeci koji nisu ok. Da jos nesto proveri da to nije neki virus, i da li je taj program aktivan kad pokusas da ga izbacis
 

Back
Top