ХРВАТИ ПРЕТУКЛИ ДЕТЕ КОЈЕ ЈЕ НОСИЛО ЗВЕЗДИН ДРЕС

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
Hrvatski huligani napali Srbina i dete u Beču
http://www.mondo.rs/s248684/Info/ex-YU/Hrvatski_huligani_napali_Srbina_i_dete_u_Becu.htmlHuligani u nedelju u Beču pretukli Miodraga Jovanovića i njegovog devetogodišnjeg sina samo zato što je dete nosilo Zvezdin dres. U Mostaru juče rat policije i navijača Hrvatske.
v248684p0.jpg
Hrvatski navijači na utakmici (Ilustracija)
Desetak hrvatskih huligana obučenih u dresove sa šahovnicama pretukli su Srbina Miodraga Jovanovića i njegovog devetogodišnjeg sina V. J. na ulicama Beča samo zato što je mališan nosio dres Crvene zvezde.Pijani navijači izudarali su dečaka i premlatili njegovog oca uz pretnje da će ih obojicu zaklati ukoliko slučaj prijave policiji."U nedelju uveče doživeo sam šok jer su mi hrvatski navijači mučili sina nasred ulice. U blizini hotela "Franc" napali su nas pijani hrvatski navijači jer je moj sin, koji ima samo devet godina, nosio dres Crvene zvezde. Jedan od njih je vikao: "Vidi ga, mali ‘cigan’" i počeo da skida dres detetu, koje je zaplakalo", priča za "Kurir" pretučeni Jovanović, koji živi u Beču.U isto vreme dok su maltretirali dečaka, ostali hrvatski huligani tukli su oca."Prvo sam dobio udarac otpozadi, a kad sam pao, jedan od njih me je šutnuo u glavu. Sve vreme sam čuo sina kako plače... Skinuli su ga, a onda sam video kako ga udara jedan dečak koji je imao 12, 13 godina. Dozivao sam policiju, a oni su mi vikali: "Četniče, zaklaćemo te". Tada su bacili Zvezdin dres i njih šestorica su mokrili po njemu. Bili su tu i jedna devojka i taj dečak koji je tukao mog sina.Nesrećni Srbin nije svestan koliko je trajalo maltretiranje."Meni je to sve izgledalo kao večnost. Kad su završili torturu, nisu nam dozvolili da odemo, već su nastavili da nas vređaju. Dok sam ležao, prišla mi je ta devojka i rekla mi da će mi oteti sina, dok mi je najglasniji od njih rekao da će mi zaklati dete ako odem u policiju. Sin je počeo da se guši od plača, i tek tad su otrčali ka hotelu", ispričao je Jovanović za "Kurir".Hrvatski navijači sinoć su napravili haos u Mostaru, javljaju agencije.Pošto je Hrvatska izgubila od Španije na Evropskom prvenstvu u fudbalu, u Mostaru je prošle noći grupa huligana sa takozvane zapadne ,"hrvatske" strane grada, krenula prema istočnoj strani, i kamenjem napala policiju. Mostaru je praktično, mada nezvanično, podeljen na zapadni i istočni deo - u jednom živi većinsko hrvatsko, a u drugom bošnjačko stanovništvo. Posle poraza Hrvatske, grupa huligana počela je da izaziva nedaleko od nekadašnje ratne linije razdvajanja, Mostarskog bulevara, gde je policiju zasula kamenicama. Policija je uspela da zaustavi huligane koji su krenuli prema istočnoj strani grada. Kako javljaju lokalni mediji, stanje bilo haotično: mladići su policijacje gađali i bocama, čupali i bacali saobraćajne znake, palili kontejnere sa smećem. Kad je došlo policijsko pojačanje, upotrebljen je suzavac, a specijalci su potisnuli huligane tamo odakle su došli. Nema zvaničnih informacija o povređenima, ni o materijalnoj šteti. Policija je sinoć privela sedam huligana, a mediji javljaju da je u sukobu lakše povređeno nekoliko policajaca. :per::per::per:Хрвати протерали Србе из Хрватске,па их сад траже по беломе свету, да се иживљавају на њима.HRVATI LINČOVALI OCA I SINAHrvati: Zaklaćemo ti dete, Srbine!Huligani u nedelju u Beču pretukli Miodraga Jovanovića i njegovog devetogodišnjeg sina samo zato što je dete nosilo Zvezdin dresJunačine udarile na srpsku nejačTeror u centru Beča.Desetak hrvatskih huligana obučenih u kockaste dresove pretukli su Srbina Mi­o­dra­ga Jovanovića i njegovog devetogodišnjeg sina V. J. na ulicama Beča samo zato što je mališan nosio dres Crvene zvezde!Pijani navijači demonstrirali su svoju „hrabrost“ i „junaštvo“ udaranjem dečaka i premlaćivanjem njegovog oca uz pretnje da će ih obojicu zaklati ukoliko slučaj prijave policiji.- U nedelju uveče doživeo sam šok jer su mi hrvatski navijači mučili sina nasred ulice. U blizini hotela „Franc“ napali su nas pijani hrvatski navijači jer je moj sin, koji ima samo devet godina, nosio dres Crvene zvezde. Jedan od njih je vikao: „Vidi ga, mali ‘cigan’“ i počeo da skida dres detetu, koje je zaplakalo - priča za Kurir pretučeni Jovanović, koji živi u Beču.U isto vreme dok su maltretirali dečaka, ostali hrvatski huligani tukli su oca.- Prvo sam dobio udarac otpozadi, a kad sam pao, jedan od njih me je šutnuo u glavu. Sve vreme sam čuo sina kako plače... Skinuli su ga, a onda sam video kako ga udara jedan dečak koji je imao 12, 13 godina. Dozivao sam policiju, a oni su mi vikali: „Četniče, zaklaćemo te“. Tada su bacili Zvezdin dres i njih šestorica su mokrili po njemu. Bili su tu i jedna devojka i taj dečak koji je tukao mog sina.Nesrećni Srbin nije svestan koliko je trajalo maltretiranje.- Meni je to sve izgledalo kao večnost. Kad su završili torturu, nisu nam dozvolili da odemo, već su nastavili da nas vređaju. Dok sam ležao, prišla mi je ta devojka i rekla mi da će mi oteti sina, dok mi je najglasniji od njih rekao da će mi zaklati dete ako odem u policiju. Sin je počeo da se guši od plača, i tek tad su otrčali ka hotelu - ispričao je Jovanović..Napadi na SrbeAPRIL 2006.Dragog Kosanovića iz Donjeg Lapca u Liki pretukla hrvatska policija jer je nosio dres Crvene zvezde.JUL 2010.Otac i dva maloletna sina napadnuti na plaži u Podgradini.JANUAR 2012.Hrvatski huligani su početkom godine, dok je trajalo EP u rukometu, pretukli Srbe u Splitu i Vukovaru. Na Svetog Savu pretučeno je nekoliko ljudi u Vukovaru.Živote im spasli Srbin i trojica turistaDok su otac i sin krvavi ležali na ulici, a napadači se već udaljili s mesta zločina, prišao im je jedan visoki momak koji je govorio srpski jezik.- Pitao me je: „Ćale, šta se desilo?“ Za njim su došla još trojica koja su pričala engleski. Uplašio sam se u prvi mah, ali sam mu rekao šta se desilo. U momentu su otrčali na parking hotela, čula se dreka i lupanje stakla. Otišao sam kući, pa u policiju, gde sam video te naše momke kako drže dres mog sina. Kad je taj visoki hteo da mi da Zvezdin dres, policajac ga je odgurnuo. Dao sam izjavu, ali i dalje strahujem za svoju porodicu - istakao je napadnuti Srbin Jovanović.
 
Poslednja izmena:
obavezno ici u Hrvatsku da ti pretuku dete, iseku gume na autu, razbiju sofersajbnu, ispisaju ti se u casu soka ili pljunu u sendvic.

samo tako ces biti pravo europejka neoliberalnotadicevsko-ldpovsko-cedonarkomanskog usmerenja.

A sta je tebe briga gde cu ja putovati, daj mani se te price.

U pravu je Bora, moze se uci u trag napadacima, samo ako se hoce.
 
obavezno ici u Hrvatsku da ti pretuku dete, iseku gume na autu, razbiju sofersajbnu, ispisaju ti se u casu soka ili pljunu u sendvic.

samo tako ces biti pravo europejka neoliberalnotadicevsko-ldpovsko-cedonarkomanskog usmerenja.

pa to tako mora jer treba da okaje grehe svojih sunarodnika koji su izvrsili agresiju na neovisnu i naravno da im se isprica
 
A sta je tebe briga gde cu ja putovati, daj mani se te price.

U pravu je Bora, moze se uci u trag napadacima, samo ako se hoce.

pa izvini samo budala ide da letuje u zemlju gde je svaki drugi kamen okupan srpskom krvlju i gde i dan danas maltretiraju i terorisu ljude samo zato sto su Srbi

zamisli da Jevreji idu da letuju u Ausvic i Dahau

eto to ti je jednako bolesno , kao kad Srbin ode da letuje u Hrvatsku.
 
Тихи, ти који иду у Хрватску и треба да буду тучени и малтретирани од усташа, и ја поздрављам сваки такав инцидент.

У ствари замолио бих наше усташке сусједе да им још три пута више секу гуме, гурају кола са риве у море, пљују у супу и лупају шамаре деци.
 
Тихи, ти који иду у Хрватску и треба да буду тучени и малтретирани од усташа, и ја поздрављам сваки такав инцидент.

У ствари замолио бих наше усташке сусједе да им још три пута више секу гуме, гурају кола са риве у море, пљују у супу и лупају шамаре деци.

Pridruzujem se molbi . :D
 
pa izvini samo budala ide da letuje u zemlju gde je svaki drugi kamen okupan srpskom krvlju i gde i dan danas maltretiraju i terorisu ljude samo zato sto su Srbi

zamisli da Jevreji idu da letuju u Ausvic i Dahau

eto to ti je jednako bolesno , kao kad Srbin ode da letuje u Hrvatsku.

mogli bi da obilaze i ture kao pripadnici agresijskog naroda i da se kaju u dubrovniku i slicno,pokajnicke ture...
A recimo u Splitu,kad prodju pored logora zatvora za Srbe Lora da se izvinu sto ih je djura tukao...
 
pa izvini samo budala ide da letuje u zemlju gde je svaki drugi kamen okupan srpskom krvlju i gde i dan danas maltretiraju i terorisu ljude samo zato sto su Srbi

zamisli da Jevreji idu da letuju u Ausvic i Dahau

eto to ti je jednako bolesno , kao kad Srbin ode da letuje u Hrvatsku.

Ma, postujem svaciju volju, samo poredjenje ti je smesno.
Niko ne ide da letuje u bivse logore, nego na more. Kakve to veze ima sa Jevrejima i Ausvicom.
Ili mozda hoces reci da Jevreji ne idu u Nemacku ili Poljsku?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top