Kada ste ga/je upoznali ?

mefhisto

Zainteresovan član
Poruka
340
Pozdrav.
Zanima me kada ste upoznali osobu (koja mozda i nije vas partner trenutno), ali osoba sa kojom je barem bilo necega.. neke lepse veze, sto rece u drugoj temi, osoba sa kojom ste mogli ici u dugu setnju..
Kada se ne odnosi na zivotno doba ili neki datum :) nego vas tadasnji stav o vezama itd...
da pojasnim..

Za muskarce: kada ste nasli devojku u kojom ste bili (ili i dalje jeste) u duzoj vezi.. da li ste bili aktivno trazili devojke.. u smislu, kupili par lepsih delova odece, krenuli u teretanu itd.. i izlazili 2-3 puta nedeljno.. prilazili cesto, dobijali ispale itd itd.. ali eto, od svih tih dobijenih brojeva, nasla se neka damica sa kojom ste mogli duze setati :) .. ili ste tu damicu nasli onda kada niste aktivno trazili devojku.. jednostavno se fokusirali na svoj posao/studije i na svoje hobije/interesovanja i "ona" se pojavila?

Slicno i za zene.. da li ste ga upoznali kada ste aktivnije trazile decka (izlasci, kucne zurke ...) ili opet, kada je fokus vaseg zivota bio posao/fakultet, hobiji itd..?

Eh sad, znamo svi da, koliko se trudis negde, toliko i dobijas.. i Novak Djokovic nije postao no1 teniser u svetu tako sto se prepustio.. vec tako sto je aktivno trenirao X sati dnevno..
Ali opet.. kada je rec o ljubavi.. i iz licnog, a i iz tudjeg iskustva .. nekako se sve desavalo bas kada su ljudi bili okupirani drugim stvarima.. i jednostavno se prepustili..

Tako da zanima me vase misljenje i iskustvo (ako ga zelite podeliti) - kada je rec o ljubavi - jel bilo vise "plodova" kada ste se fokusirali na trazenje iste, sa misli, bas zelim da nadjem decka/devojku u glavi.. ili kada ste se prepustili i ne razmisljali o tome.. ako bude, bude.. ako ne zivot ide dalje .. :)

Hvala i pozdrav! :)
 
nisam ga upoznala
i ne zhelim da ga upoznam

Želiš da ga iz dana u dan iznova i iznova upoznavati :zaljubljena:




Vezano za temu:

Upoznali smo se preko neta. Poslao sam joj poruku na sajtu za upoznavanje. Sve je išlo lagano i nežno, kao slika, koju je ona izabrala na avataru. Malo po malo smo se upoznavali i onda na kraju i upoznali :) Jedne lepe jesenje večeri ispod drveta sam je čekao, a ona je tako polako i stidljivo prišla, zagledajući jesam li ja taj. Odmah sam znao da je to ta devojka i polako sam shvatio da je to ONA :)

Ove ostale su išle tako kako su išle. Jedna na žurci nekoj, druga na druženju nekom, jedna u školi, jedna na fakultetu, a jedna preko SMS-ova, pomoću kojih je uspela položiti neku matematiku, jer smo im brat i ja pomagali. I tako...
 
kod mene je multitasking klasika, mogu da radim mnogo stvari istovremeno i nikad nisam skoncentrisana samo na jednu....kad sam slobodna uvek sam u trazenju, nisam lovac ali ni ne propustam ponudjeno ako valja....mog sadasnjeg sam upoznala na poslu....poceo je da radi na spratu gde i ja, i u pocetku smo bili samo kolege....jesam odmah primetila da je zgodan, simpatican, da ima strava smisao za humor ali nisam tip koji svako zgodno musko razmatra za sex....uostalom, mladji je a ja sam bila u fazi da me mladji nisu interesovali....i tako, rec po rec, zaebancija po zaebancija, on i ja zavrsimo na chetu u toku radnog vremena :)))...on iz jedne kancelarije, ja iz druge....tu se on naravno oslobodio i ponudio....tek tad sam pocela da ga gledam kao muskarca....kroz zezanciju motao je mrezu i bas mi se dopao, zelela sam ga najstrasnije, cak mislim da sam malo bila i zaljubljena, onako planktonski :))))...tada sam bila u neobaveznom odnosu koji nije vodio nicemu ali sam monogamna osoba i nista nisam odradila a zakljucila sam da mi ne vredi da raskidam dobru vezu zbog nekog nadobudnog klinca....taj nas nedefinisani odnos vukao se godinu dana, i posvadjali smo se, nismo pricali 6 meseci i kad smo se pomirili opet je poceo da insistira da se spetljamo.....i jesmo, 3 dana nakon sto sam raskinula dugogodisnju vikend vezu...i tako, klinac je umarsirao u moj zivot, za par meseci smo poceli da zivimo zajedno i evo nas u braku....:)....
 
kod mene je multitasking klasika, mogu da radim mnogo stvari istovremeno i nikad nisam skoncentrisana samo na jednu....kad sam slobodna uvek sam u trazenju, nisam lovac ali ni ne propustam ponudjeno ako valja....mog sadasnjeg sam upoznala na poslu....poceo je da radi na spratu gde i ja, i u pocetku smo bili samo kolege....jesam odmah primetila da je zgodan, simpatican, da ima strava smisao za humor ali nisam tip koji svako zgodno musko razmatra za sex....uostalom, mladji je a ja sam bila u fazi da me mladji nisu interesovali....i tako, rec po rec, zaebancija po zaebancija, on i ja zavrsimo na chetu u toku radnog vremena :)))...on iz jedne kancelarije, ja iz druge....tu se on naravno oslobodio i ponudio....tek tad sam pocela da ga gledam kao muskarca....kroz zezanciju motao je mrezu i bas mi se dopao, zelela sam ga najstrasnije, cak mislim da sam malo bila i zaljubljena, onako planktonski :))))...tada sam bila u neobaveznom odnosu koji nije vodio nicemu ali sam monogamna osoba i nista nisam odradila a zakljucila sam da mi ne vredi da raskidam dobru vezu zbog nekog nadobudnog klinca....taj nas nedefinisani odnos vukao se godinu dana, i posvadjali smo se, nismo pricali 6 meseci i kad smo se pomirili opet je poceo da insistira da se spetljamo.....i jesmo, 3 dana nakon sto sam raskinula dugogodisnju vikend vezu...i tako, klinac je umarsirao u moj zivot, za par meseci smo poceli da zivimo zajedno i evo nas u braku....:)....

:bljak:
 
Priča ti je inače simpatična, da budem iskren. Podseća me na jednu iz novina koje je moja keva čitala pre dvadesetak godina, a ja sam kao klinac uzeo i radoznalo pročitao jedan tekst o vezi između starije devojke i mlađeg momka :ok:

prica je potpuno bzvz, po meni, ali je moja :))))...toliko gluposti u pocetku, toliko razloga protiv a opet smo prokrcili put....izmedju nas je postojala jaka sexualna privlacnost i iako smo bili u zavadi nije nas sprecilo da se kresnemo....a ostalo je vec istorija....
 
prica je potpuno bzvz, po meni, ali je moja :))))...toliko gluposti u pocetku, toliko razloga protiv a opet smo prokrcili put....izmedju nas je postojala jaka sexualna privlacnost i iako smo bili u zavadi nije nas sprecilo da se kresnemo....a ostalo je vec istorija....

:bljak:

































































Mošaaaaaaa!
:hahaha:
Znam da je bez veze, ali sad se smejem sebi :ok: Ovo me sada podseća na klinačke fazone.
 
prica je potpuno bzvz, po meni, ali je moja :))))...toliko gluposti u pocetku, toliko razloga protiv a opet smo prokrcili put....izmedju nas je postojala jaka sexualna privlacnost i iako smo bili u zavadi nije nas sprecilo da se kresnemo....a ostalo je vec istorija....

Ok, nemoj tako o sebi i svojoj najvećoj ljubavi. Jeste da pričaš ovde samo o seksu sa njim, ali zrela žena to sigurno ne radi sebi samo na osnovu seksa. Lagala bi sebe kada bi sada pokušala da me ubediš da je ova tvoja priča 100% tačna i da nije bilo nečeg još što vas je vezalo.
 
ovog sada na oprostajnoj zurci zajednickog prijatelja, i to dva dana nakon sto sam zavrsila prethodnu vezu..ja bez ikakve namere da ulazim u bilo sta u skorijoj buducnosti, a on po sopstvenom priznanju trazeci zabavu...naleteo na mene,svidela mu se, zabava krajnje neocekivano pocela, prerasla jos neocekivanije u vezu iako ima dosta razlika izmedju nas jer on dolazi iz te kulture iz koje dolazi, navikao je na drugaciju vrstu zena i dosta dramaticnije odnose a naleteo na mene, koja svaku dramu i pokusaj iste secem u korenu :mrgreen: na kraju sam mu se bas zbog toga i jednostavnoti postojanja i svidela...nazalost buducnost nam je krajnje neizvesna iz logistickih razloga :lol: na kraju krajnje obicna prica koja se desi kad se najmanje nadas :)
 
ovog sada na oprostajnoj zurci zajednickog prijatelja, i to dva dana nakon sto sam zavrsila prethodnu vezu..ja bez ikakve namere da ulazim u bilo sta u skorijoj buducnosti, a on po sopstvenom priznanju trazeci zabavu...naleteo na mene,svidela mu se, zabava krajnje neocekivano pocela, prerasla jos neocekivanije u vezu iako ima dosta razlika izmedju nas jer on dolazi iz te kulture iz koje dolazi, navikao je na drugaciju vrstu zena i dosta dramaticnije odnose a naleteo na mene, koja svaku dramu i pokusaj iste secem u korenu :mrgreen: na kraju sam mu se bas zbog toga i jednostavnoti postojanja i svidela...nazalost buducnost nam je krajnje neizvesna iz logistickih razloga :lol: na kraju krajnje obicna prica koja se desi kad se najmanje nadas :)

sigurno je iz plemena masai? :per:
 
Za muskarce: kada ste nasli devojku u kojom ste bili (ili i dalje jeste) u duzoj vezi.. da li ste bili aktivno trazili devojke.. u smislu, kupili par lepsih delova odece, krenuli u teretanu itd.. i izlazili 2-3 puta nedeljno.. prilazili cesto, dobijali ispale itd itd.. ali eto, od svih tih dobijenih brojeva, nasla se neka damica sa kojom ste mogli duze setati .. ili ste tu damicu nasli onda kada niste aktivno trazili devojku.. jednostavno se fokusirali na svoj posao/studije i na svoje hobije/interesovanja i "ona" se pojavila?

Najsvežiji slučaj - ovo drugo. Drugarica se sa svojom koleginicom, koju nisam poznavao, zadesila u mom kraju, sela u obližnji kafić i pozvala me da im se pridružim na kafi. Ja zaludan, dođem. Upoznam koleginicu. Ispostaviće se i taze bivšu devojku. :mrgreen:

Ali bilo je i ovih prvih slučajeva, naravno.
 
Ok, nemoj tako o sebi i svojoj najvećoj ljubavi. Jeste da pričaš ovde samo o seksu sa njim, ali zrela žena to sigurno ne radi sebi samo na osnovu seksa. Lagala bi sebe kada bi sada pokušala da me ubediš da je ova tvoja priča 100% tačna i da nije bilo nečeg još što vas je vezalo.

:))) jeote, pa jeste tacno, zasto ubacivati romantiku koje nije bilo u pocetku....ni malo....hteo da me kresne, i ja njega, a to sto smo bili kompatibilni i u drugim aspektima isplivalo je kasnije....on je za mene bio tada predmet pozude kao i ja njemu i bas mi je to bilo sjajno da se malo opustim posle tesko razlaza dugogodisnje veze, povrsne ali ipak veze.....cak nisam imala ni neko dobro misljenje o njemu, delovao je vetropirasto, rasplinuto...ljubav je dosla nakon zestokih noci punih sexa ali i upoznavanja....
 
:))) jeote, pa jeste tacno, zasto ubacivati romantiku koje nije bilo u pocetku....ni malo....hteo da me kresne, i ja njega, a to sto smo bili kompatibilni i u drugim aspektima isplivalo je kasnije....on je za mene bio tada predmet pozude kao i ja njemu i bas mi je to bilo sjajno da se malo opustim posle tesko razlaza dugogodisnje veze, povrsne ali ipak veze.....cak nisam imala ni neko dobro misljenje o njemu, delovao je vetropirasto, rasplinuto...ljubav je dosla nakon zestokih noci punih sexa ali i upoznavanja....

Ajd, samo ću reći: pu, pu, gov.no ti pod nos! Tako kod nas rasteruju maler :ok:

Evo, ja se na primer ni malo nisam nadao da ću već drugo veče zadovoljavati moju malecku. Romantiku sam udario još od prve večeri, jer sam inače romantičan. Bilo mi je totalno van pameti i bio sam u čudu, ali ona mi je posle rekla: "Pa mi smo se pre toga dva meseca upoznavali", što bi značilo da sam kod nje već položio kao čovek. Posle mi je rekla još par stvari, koje su mi podigle moral i samo sam istim tempom nastavio. Njoj je prijalo i meni je bilo drago da sam baš njoj najbolji ljubavnik ikada.
Ona je strahovala da ću je ja napustiti, jer me je bivša i dalje zvala i slala poruke, ali ja nisam hteo napustiti moju malecku.
 

Back
Top