Prevara u srcu
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Prevara u srcu

Iskusan
    Učlanjen
    15.04.2012.
    Pol
    ženski
    Novi Beograd, centar modernapevacica.wordpress.com
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    125

Podrazumevano Prevara u srcu

U vezi sam sa jednim deckom. On je mnogo sladak. Lekar je. Nasa ljubav cveta, vec nekoliko meseci. Imali smo ponekad probleme, na primer, navaljivao je da vodimo ljubav, iako nismo u braku, ja sam se promenila i zauzela cvrsci stav, pa je sve sada mnogo bolje, ipak, danas sam bas nesto razmisljala. Nikada nisam prevarila nijednog decka. Mogla bih za sebe da kazem da sam bas pouzdana devojka, na koju se svaki decko moze osloniti. Pored toga, lepa sam, privlacna, zgodna, ljubazna, iskrena, pomalo naivna, ali i lako zaljubljiva. Upravo ta moja zaljubljivost je problem. Kada sam se vracala sa joge veceras, prolazila sam pored zgrade od jednog decka. Nikom to nisam rekla do sada, ali cu ipak, samo vama reci. Ja sam zaljubljena u tog decka. Odlucila sam to da vam priznam. Znam da imam decka, ali mi se ovaj decko mnogo svidja. On ima 35 godina. Nije ozenjen, zivi sa mamom i tatom, sladak je, pomalo cudan, mada ko to, pa nije cudan.Ranije je trenirao neki sport, a sada redovno ide na trcanje. On mi se svidja vec duze vreme. Javljamo se jedno drugom "cao", ali ja bih zelela da budemo u vezi. Primetila sam da nosi najvise Adidas stvari i da je prilicno skupo obucen. Veoma je zgodan, ali je nekako... znate on ima neki cudan pogled i cesto podriguje... naravno, ne onako prostacki, stavi ruku na usta da to bude tiho. Cula sam i da je veoma posvecen svojim roditeljima. Postoji nekoliko problema.
    Prvo, kada smo zajedno, nekako mi se ne svidja, nije mi privlacan, cak je pomalo i dosadan, ali kada nije tu... ja non-stop razmisljam o njemu. Kada smo zajedno nista. Zato ga malo i izbegavam. Drugi problem je to sto mislim da je skrt, mada sam cula da je zaradio neke velike pare, pa sada krcka kamatu. Treci problem je sto nikada nisam prevarila nekog decka, ni telom, ni duhom, ni mislju. Cetvrti problem je to sto sam u vezi sa jednim deckom, koji je mnogo sladak, iapk, shvatila sam da je on malo naporan, skrt, dosadan i tako predvidiv. Sta da radim?

Elita
    Učlanjen
    15.10.2010.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Prevara u srcu

prva rechenica
    ok dosta

Aktivan član
    Učlanjen
    16.04.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    0

da se ***** u cmar...

Elita
    Učlanjen
    28.11.2011.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Vrela Cica Pogledaj poruku
    U vezi sam sa jednim deckom. On je mnogo sladak. Lekar je. Nasa ljubav cveta, vec nekoliko meseci. Imali smo ponekad probleme, na primer, navaljivao je da vodimo ljubav, iako nismo u braku, ja sam se promenila i zauzela cvrsci stav, pa je sve sada mnogo bolje, ipak, danas sam bas nesto razmisljala. Nikada nisam prevarila nijednog decka. Mogla bih za sebe da kazem da sam bas pouzdana devojka, na koju se svaki decko moze osloniti. Pored toga, lepa sam, privlacna, zgodna, ljubazna, iskrena, pomalo naivna, ali i lako zaljubljiva. Upravo ta moja zaljubljivost je problem. Kada sam se vracala sa joge veceras, prolazila sam pored zgrade od jednog decka. Nikom to nisam rekla do sada, ali cu ipak, samo vama reci. Ja sam zaljubljena u tog decka. Odlucila sam to da vam priznam. Znam da imam decka, ali mi se ovaj decko mnogo svidja. On ima 35 godina. Nije ozenjen, zivi sa mamom i tatom, sladak je, pomalo cudan, mada ko to, pa nije cudan.Ranije je trenirao neki sport, a sada redovno ide na trcanje. On mi se svidja vec duze vreme. Javljamo se jedno drugom "cao", ali ja bih zelela da budemo u vezi. Primetila sam da nosi najvise Adidas stvari i da je prilicno skupo obucen. Veoma je zgodan, ali je nekako... znate on ima neki cudan pogled i cesto podriguje... naravno, ne onako prostacki, stavi ruku na usta da to bude tiho. Cula sam i da je veoma posvecen svojim roditeljima. Postoji nekoliko problema.
    Prvo, kada smo zajedno, nekako mi se ne svidja, nije mi privlacan, cak je pomalo i dosadan, ali kada nije tu... ja non-stop razmisljam o njemu. Kada smo zajedno nista. Zato ga malo i izbegavam. Drugi problem je to sto mislim da je skrt, mada sam cula da je zaradio neke velike pare, pa sada krcka kamatu. Treci problem je sto nikada nisam prevarila nekog decka, ni telom, ni duhom, ni mislju. Cetvrti problem je to sto sam u vezi sa jednim deckom, koji je mnogo sladak, iapk, shvatila sam da je on malo naporan, skrt, dosadan i tako predvidiv. Sta da radim?
    Heeeeeeeeeeeeeeboteeeeeeeeeeeeee ja pročitala prve dve rečenice i nešto se setim, da uvek obavezno napišeš : ,,Lekar je"
    Ranije sam još i čitala, sada ne mogu, dementni ljudi treba da su gerontološkoj ustanovi ili okruženi ljubavlju i pažnjom najbližih........................

Poznat
    Učlanjen
    22.12.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    425

gde si cicoooo vrellllaaaa...sreco
    Today I will do what others won't, so tomorrow I can do what others can't.

Supermoderator Nina (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2004.
    Pol
    ženski
    178.363
    Reputaciona moć
    18745

Juce onaj izopacen..veceras drugi navalentan i onda treci škrtica..

ti se zaljubljujes dva tri puta u par minuta...
    Ako istinski verujemo da sami pisemo nasu zivotnu pricu onda kraj zavisi od nas

Slične teme

1. PREVARA-da li je strasna ako niko ne sazna za nju?
    Autor DARK EYE u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 130
    Poslednja poruka: 25.05.2016., 23:03
  2. Potencijalna prevara i li samo druzenje??
    Autor Po Prvi Put Ljubomorna u forumu Žene
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 06.09.2014., 11:21
  3. prevara u stabilnom braku
    Autor nataly77 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 24.12.2008., 11:07
  4. NEW AGE--prevara ili...
    Autor Alan Ford u forumu Muzika
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 23.01.2005., 02:43
  5. Prevara?!