Planovi za Leto

Direkt

Elita
Poruka
17.571
Današnja epifanija me je naterala da ovo otvorim.
Počeo sam da kujem neke planove za leto
I ono što je mene iznenadilo je to što se na listi našla stavka: Manje alkohola
i još neke, tipa: redovna meditacija, zdrava ishrana, zadovoljenje artističkog apetita itd
Pokušaću da sve to odradim kak' treba :lol:


Nego, kakve vi planove za leto pravite?
Gde ići, šta raditi, s kim raditi?
Kako podneti vrućine itd


Meni je sad samo bitno da osiguram odlazak u selo kod ujaka, jer je kod babe smor, izolovan od svega... tamo se osećam ko Amiš xD
 
Da ja upisem i taj fax, a onda 3 meseca cistog hedonizma. Od mora nista, drugarice nemaju kinte, ali cu s bratom nekud u Evropu. Bazen, izlasci, sto vise sexa, pa mozda i neki posao...videcemo.:mrgreen:
 
idem na more sa drustvom slicnim kao prosle godine, u Tursku ovog puta.
i ja sam resila da smanjim alkohol ali videcu.
izlazicu i preko dana, ne samo uvece, samo da smislim gde posto na bazene prljave necu a vruce je mnogo za sve.
ici cu na sto vise svirki...
itd. itd.
 
Ja ću više spontano odlučiti kako, gdje, šta.
Među ostalom, zvala me sestra prošle godine da odem kod nje u Austriju, jer nikad nisam bila. Možda i odem, al' hm, vidjeću.
Planiram što više koncerata, što više festivala. Isto tako, nastojaću da se na neko vrijeme udaljim od ovog vrelog gradskog asfalta ---> selo, priroda!
U međuvremenu ću da pročitam što više knjiga, da crtam, a i dogovorila sam se sa drugarima da idemo negdje volontirati...
 
Ako bog da u Hrvatsku, besplatan smestaj, samo bus karta...

Takodje cu se posvetiti stvarima koje volim, spremacu malo prijemni za fax (srpski i engleski) i radicu u nocnom klubu, tako da mi nece biti dosadno.
 
Ša planiram... Da radim sa ćaletom, odem negde sa društvom, odem u CG sa mojima, mada ne verujem da ćemo i na more, krenem da učim neki jezik, pored toga bleja i tako te stvari :lol:
Svejedno će brzo proć
 

Back
Top