Planovi za Leto

pre svega, odmorim i iskuliram
idem na more, i u sloveniju, ali to je moranje a ne stvar izbora :lol: najbolji provod ostaje u beogradu
da pocrnim yea..ne smem na more bela da odem, najebacu
i da naucim rolere da vozim (tj znala sam pre 10 god xD) :mrgreen:
tako da, ada je br 1, danju suncanje, kupanje, roleri, uvece izlasci na istoj
mozda koji put i odem na bazene, koje inace ne gotivim, ako uspe drustvo da me nagovori
2 lika koje vec neko vreme posmatram kao totalni must have :lol:
e da, i voznju da zavrsim sto pre, i dobijem vozacku, me need it
mozda u julu budem i radila kod mojih ako mi zatreba kinta, a treba uvek
ne znam sta jos, seticu se :p
 
Sljakam prvu polovinu jula, mozda zapalim negde ako navatam nekoga, par dana na Staroj planini, voznja bajsa, gandza, planinarenje, citanje Simonsa i naravno svirke (planiram da zapalim na 3 festivala i 10ak obicnih svirki, 6 u ue i ostalo po komsiluku)

I naravno ponovo treba preci skajrim, vezbati sviranje usne harmonike i uciti krivicno pravo.
 
Sljakam prvu polovinu jula, mozda zapalim negde ako navatam nekoga, par dana na Staroj planini, voznja bajsa, gandza, planinarenje, citanje Simonsa i naravno svirke (planiram da zapalim na 3 festivala i 10ak obicnih svirki, 6 u ue i ostalo po komsiluku)

I naravno ponovo treba preci skajrim, vezbati sviranje usne harmonike i uciti krivicno pravo.

E **** te Skyrim vise, koliko si ga puta preso do sada?
 
2 puta main quest, ali oba puta oko 30 posto side questova, pa sad hocu da kompletiram, a i realno nema sta da se igra, amalur smorio, gledam ove nove rpgove, sve sranja

skajrim ipak ima neki smek

Ja sam presao Main Quest i 70% side quests, ostale sam failovao, nisam nasao ili nesto trece... Trebalo mi je nekih 15 dana po 6-7 sati igranja...

Igraj Mass Effect, ja sam odusevljen, igram nekih 6 sati i tek sam poceo main quest, jos mi se nisu pojavili Riperi....
 

Back
Top