POKLANJAM MEŠANCA PEKINEZERA
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: POKLANJAM MEŠANCA PEKINEZERA

Nov član
    Učlanjen
    16.06.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano POKLANJAM MEŠANCA PEKINEZERA

Poklanjamo divnog, maznog, cakanog dečaka, nekome ko će ga voleti! Bili bismo najsrećniji kada bi uspeli da udomimo jednog preslatkog dasu, kog smo nazvali Švrća. On je mešanac pekinezera i joše neke male rase, crn je sa belom pegom na grudima i šapicama. Ima dugu, sjajnu dlaku i kao što moj tata kaže, on je prava kuca za "pod ruku". Švrća nije čipovan, a po proceni veterinara star je oko godinu ipo dana. Pokušali smo da nadjemo vlasnika, ali se to nije dogodilo. S obzirom na to da u stanu već živimo sa 3 kuce, koje su užasno ljubomorne, primorani smo da ovog medenjaka udomimo što pre. Našli smo ga na ulici odnosno ispred naše zgrade, gde se nekoliko dana krio u kanalu za odvod vode, jadničak je bio preplašen. Izuzetno je umiljat, mazan i veseo, ali se na žalost loše slaže sa našim ostalim ljubimcima. Ljubomorni su oni, a ni on nije mnogo bolji kada neko poželi da mazi drugu kucu, a ne njega, tada se ne zna ko više reži i šizi. Očigledno je bio nečiji kućni pas jer je naučen da sve svoje potrebe obavlja napolju. Nije izbirljiv po pitanju hrane, jedino ne želi da ide na povodac. Ne beži kada ga šetamo napolju i tada voli da se pravi važan i da zalaje, glumi da je bernardinac Inače, Švrćica obožava da se igra sam u kući, baca svoje igračkice pa ih onda hvata šapicama i juri - ma presladak je ! Takođe, ovaj lepotan ne uništava stvari po kući, ne grize nameštaj, obuću niti bilo šta slično, jer je to jedan izuzetno lepo vaspitan dasa. Molim nekog da mu pruži dom, jer ne znam koliko ćemo još izdržati da ga čuvamo kod nas u stanu, a sve resouse - komšije i familija smo iscrpeli jer su svi pousvajali pse koje smo nalazili...
    Ne mogu da stavim njegove slike, ali ako vas interesuje kako ovaj medić izgleda pustite mi pp, pa cu vam dati link ili postali na imejl

mimi's mom nije na forumu
    Life ain't not having problems, it's being able to deal with ones ya got.
    Buduća legenda mimi's mom (avatar)
    Učlanjen
    29.11.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    825

Podrazumevano Re: POKLANJAM MEŠANCA PEKINEZERA

Moraš da napišeš najmanje tri poruke na forumu da bi mogla da primaš pp. I pomoglo bi kad bi postavila i neku sliku. Pokušaj i na fb, recimo na grupama Mila naš heroj i Udomite napuštenog ljubimca, a ako si član, i na (zatvorenoj) grupi IX FCI i mešanci, ne znam sad tačan naziv, a ako nisi član, prosledi mi podatke oglasiću ga ja.

Slične teme

1. Poklanjam pekinezera
    Autor umbraiskra u forumu Poklanjam
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 14.01.2011., 21:32
  2. poklanjam testove za srednju skolu
    Autor bubalica u forumu Škole
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 11.06.2010., 14:05
  3. POKLANJAM GRAFICKU
    Autor omega u forumu Hardver
    Odgovora: 12