punije dame

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
141.626
malopre sam u izloge vido garderoba za punije dame...pa se sjetih foruma, pa se utom sjetih mog rodnog ljisa, pa se sjetih pedefeta tet...ovaj žene...pa se sjetih da ne viđeh debelu nit čuh da gore navedena ovde uopće obitava...e sad...dal ih uopće nema il se samo vješto skrivaju, neznam...
...koja od vas je punija dama...el ima neka muda da prizna...? znači ništa strije, ništa celuliti ****** materine, nego debelo brate...znase štaje debelo...
nemoj samo eo ja sam debela, znaš ono...sad da se kao nešto solidarišeš snjima, ovo ono...neam ja ništa protiv debeljuca, nego samo pitam...
 
a što da ne kaem...em mi mali em svršavam prebrzo em neam tehniku...misim da barem iam nju da konpenzujem sve ono...al neam...misim šta iam od tog da se hvalim ko neki, kad nisam ko oni...sav nadaren i obdaren...misim nemožemo svi da budemo super, naj, ekstra i sve...i ako ja mogu to kaem, što nebi mogle da se jave one...nerazumem...
...al dobro...
buce javte se...
 
To je moc marketinga. Da na trgovini pise "Odeca za debele morzeve i slonice od zena" nista nebi prodali. Ovako pise "garderoba za punije dame i gospodu"
Ustvari, ovo nije tema.....
Зато је данас куповина веша пријатна ствар, у фенси бутицима позамашне гаћероне носе етикету екстра смол.
А не да их непотребно сијечеш због 3 икс ел, и евентуалне непријатносту ако извире из фармерки.
 
malopre sam u izloge vido garderoba za punije dame...pa se sjetih foruma, pa se utom sjetih mog rodnog ljisa, pa se sjetih pedefeta tet...ovaj žene...pa se sjetih da ne viđeh debelu nit čuh da gore navedena ovde uopće obitava...e sad...dal ih uopće nema il se samo vješto skrivaju, neznam...
...koja od vas je punija dama...el ima neka muda da prizna...? znači ništa strije, ništa celuliti ****** materine, nego debelo brate...znase štaje debelo...
nemoj samo eo ja sam debela, znaš ono...sad da se kao nešto solidarišeš snjima, ovo ono...neam ja ništa protiv debeljuca, nego samo pitam...
kako te bre nije sramota kao tu se nesto pravis pametan a izmedju redova rugas zenama..oces i sin da ti takav bude sram te bilo
 
Ta garderoba, za punije, je ona koja se ne moze naci u standardnim buticima, znaci >XXL. Hvala Bogu, daleko smo mi od Amerike i onih izroda koji ne mogu da hodaju, a u marketima pune kolica do vrha cipsom i paniranom "hranom" (citaj otrovom) kojom sebi, svesno, ubrizgavaju holesterol i masti. Otisla sam daleko..., ali me uhvati napad gadjenja i besa kada pomislim na to. A posle kukaju! Htedoh reci- kod nas je jos uvek takva pojava retkost.
A sto se subjektivnog misljenja tice, pa ja sam sebi uvek punija, ma kako me drugi videli.
 
punije dame se na javljaju, ne javlja se puno ljudi... rizican posao
... pogotovo sada kada je pdf zene postao novo mjesto okupljanja lj&s dzukaca

hvala...
da sam ja ovo napiso besna kokoška bi mi uputila karton...
baj d vej, nije ti ovo đedovina pa da odrijeđuješ ko će doć' ko neće...

i da dodam...editujem...i ti si bila redovni klijent ljisa veoma dugo vremena, ako me sećanje ne vara...:per: ...a sad pljuješ po onima s kojima si bila...kao ono...ko...ja...ma neee...nikad...
 
Poslednja izmena:
sve vishe sam u tome iz renesanse idem u zreli barok ? :roll:

ni ne primetim samo kao veca mi tiba ali shta znam trenutno mislim da ne mogu time da se bavim, a i to je kod mene nekako psiholoshki, kad je ok, kad nisam kod kuce, ok je a inace je nemoguce

e stvarno me mrzi da se time bavim sada? : ((
ili moram : ((((

mislila sam da se drzim na konstnanjoj ugojenosti ali izgleda da nije, mogu da uzmem to kao novu zanimaciju, ako ne vodim racuna ono djipi. isla sam nekad recimo na aerobike i to i nishta nije dosta a malo me i nervira previse se time opsedati.

psiholoski u smislu koliko jedem, nije da se gojis tek tako ok, mada nekad jedem i vishe pa se ne zalepi ?

moram da budem nekako generalno brutalnija onda a to kao sad ne mogu i tako sve neki raskoraci : (
jos malo tuznijih smajlija : ( :cry:
 
Poslednja izmena:
pa jeste sramota sto moras da ides u neke cudne radnje ako si u kategoriji van superygodnog

ovako kad pogledas sve odeca za takve, znaci da nisi ekstremno debeo, bar mozda tako deluje, ko ce da ulazi
ma i ne treba mi ali nekad nesto vidim ono za mrsavije
al dobro to je boljka toga
 

Back
Top