Цигани напали трудницу у трамвају!

Душан Силни

Zainteresovan član
Poruka
435
Incident se dogodio oko 14 časova u tramvaju u blizini Vukovog spomenika

BEOGRAD - Za nevericu!

izbori.jpg


Trojica Roma napali trudnicu.

Incident se dogodio oko 14 časova u tramvaju u blizini Vukovog spomenika. Kako su ispričali putnici, Romi su prosili od putnika u tramvaju i došli do trudnice u petom mesecu, koja je odbila da im da pare.

trudnoca-beba-dolazi-1328585176-110521.jpg


- Navalili su na nju, a ona im je govorila da se sklone. To ih je iziritiralo, pa su je gurnuli - kaže jedna putnica.

Došlo je do svađe, a onda je i nekoliko žena ustalo i počelo da udara Rome.- Sram vas bilo! Napadate trudnicu - vikale su putnice, koje su jednog Roma toliko izgrebale po licu da mu je išla krv. Romi su brzo istrčali iz tramvaja i pobegli niz Bulevar kralja Aleksandra.

(S. I.)

http://www.kurir-info.rs/putnice-tukle-rome-u-tramvaju-clanak-279328
 
Ај овако- да су и ванземаљци, за такво понашање и напад треба да робијају. А расисти су ови из Курира, јер и у самом наслову истичу националност нападача, ко да је она најбитнија.

Ozbiljno, rasisti ? :D Pa sto nisu napali ciganku trudnicu onda ? Kako to ti nama objasnjavas ? :D
 
Ozbiljno, rasisti ? :D Pa sto nisu napali ciganku trudnicu onda ? Kako to ti nama objasnjavas ? :D
Био сам саркастичан.
Мислим да је у питању такав профил људи да би напали и ''своју'' ако би мислили да од ње могу да узму паре. Уосталом, видиш по новинама шта раде ''својима'', али слабо одјекује у јавности- од насиља у породици, продаје деце... Шљам је шљам, без обзира на ''расу''- не треба дозволити да испаднемо расисти и да их медији линчују зато што су роми, потлачени, мањина. Еј, покушали су жени да убију нерођену бебу!
 
Pozitivna vest. Stoka je napala trudnicu (takvih će uvek biti), a putnici iz autobusa su ih isprašili i zaštitili je. S obzirom na veliku apatiju u narodu i "gledanje svog posla", prijatno sam iznenađen :klap:

Да,када се вест погледа из тог угла-онда је стварно позитивна.
 
Gamad... mene je jedan pokusao da pljune jer mu nisam dala pare,i to u sred bela dana na Terazijama... to kako se ponasaju je strasno,totalno divljastvo,ali bitno da znaju da traze stan u centru grada,i to trosoban minimum :roll: a da ne pricam sto im je sve besplatno,ni bus ne placaju...ima i medju Romima normalnih,nisam rasista,ali 99% ih je teska stoka,samo gledaju kako da te opljackaju,bahate se,prljaju grad,sire zarazu i nehigijenu...tako da,ne cudi me ovo sto se desilo,a zenama koje su odbranile trudnicu svaka cast :worth:
 
Došlo je do svađe, a onda je i nekoliko žena ustalo i počelo da udara Rome.- Sram vas bilo! Napadate trudnicu - vikale su putnice, koje su jednog Roma toliko izgrebale po licu da mu je išla krv. Romi su brzo istrčali iz tramvaja i pobegli niz Bulevar kralja Aleksandra.

Ако власт открийе ко су, ове жене из аутобуса ће отићи на дугогодишњу робийу због напада на народностной основи. У Србийи се напади на Несрбе не трпе. Обрнуто може, йер йе у духу Европе.
 
Veca gamad od ovih pocinioca su idioti koji koriste ovakve stvari da promovisu rasizam.
Нема веће гамади од оних који нападају тзв расисте у име непостојећих вредности.
Прошетај се мало по црним предграђима американских градова.
Само напиши тестамент пре тога.
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
Нема веће гамади од оних који нападају тзв расисте у име непостојећих вредности.
Прошетај се мало по црним предграђима американских градова.
Само напиши тестамент пре тога.
dobro si napisao.

ja nisam teo da prljam ruke sa nekim ko vecinu srba smatra rasistima. i ko se usudjuje da to ovde napise

i ne zanima me dal je siptar, hrvat ili slovenac
 
dobro si napisao.

ja nisam teo da prljam ruke sa nekim ko vecinu srba smatra rasistima. i ko se usudjuje da to ovde napise

i ne zanima me dal je siptar, hrvat ili slovenac
Југословен је.
Такви су најгори, а успевају овде само јер смо ми широка слвенска душа.
У иранској кромањонији би исти прошао као у старом Риму: Баците га лавобвима!!!
 
Шта би се догодило да је којим случајем Србин у градском превозу напао трудну Ромкињу, из ма којег разлога, не само због новца? Наредних седам дана би се о том говорило на дневнику РТСа, Б92 би о том правио специјалне емисије, трубећи на све стране о српском фашизму, нацизму, расизму; градоначелник, министри, а можда и председник владе би опседали праг нападнуте носећи јој дарове и извињавајући се, анти-српске НВО би правиле уличне протесте против српског фашизма. Али, нападнута жена је била Српкиња, па од свега тога нема ништа. Очигледно је да у Србији нису сви грађани једнаки.
 

Back
Top