Saculatac

mmaher

Stara legenda
Poruka
89.217
Verujem da svako ko zna kakav je Beograd bio pre nekolicinu godina,i kakva su bila mesta za izlazak,
zna da je postojalo jedno KULTNO mesto zvano Sachulatac!
Totalno underground mesto,stecishte svega i svachega,jedino mesto koje je sigurno radilo u svako zlo doba!
Elem,mene zanimaju vasha iskustva,dogadjaji i priche iz Sacha,
a ja cu naravno da ispricham i poneku svoju dogodovshtinu!
izvol'te...:)
 
E skroz sam zaboravila na Sculatac. Ne mogu da kazem da sam tamo bila redovan gost, ali znali smo da svratimo u gluvo doba noci posle nekog izlaska. Mislim bilo je to pre desetak godina, bogami mozda i vise. Pretpostavljam da vise ne postoji.
 
nazhalost vishe ne postoji...TC je "privatizovan" i sad se cheka shta ce se deshavati sa njim,ali nazhalost ni mesto kao shto je bio Sach vishe ne postoji...
da se ne lazhemo,ni ja tamo nisam bio redovan,za razliku od mog burazera,ali ono nekolicinu puta shto sam bio,to je bilo ludilo!bukvalno! :)
nego...ima li neko neobichno iskustvo!? :per:
 
nazhalost vishe ne postoji...TC je "privatizovan" i sad se cheka shta ce se deshavati sa njim,ali nazhalost ni mesto kao shto je bio Sach vishe ne postoji.
:roll:
A kako se zapravo zove mesto o kom pričate? Aj napišite "po srpski"
Saculatac

Sacha


Sculatac
 
Poslednja izmena:
Mesto se zvalo Sačulatac. Nemam neobično iskustvo iz Sačulatca:per:, a koje je tvoje?

moje...bilo ih je pregrsht...ali prva ljubav zaborava nema...:)
posle maturske vecheri sam sa 2 ortaka u 9 ujutru doshao u Sach,
jer nigde drugde nishta nije radilo,i sednemo mi za shank...
Sale shanker sa cicom i gleda nas trojicu zhutokljunaca...
ja mu objasnim da sam namerno doshao,jer mi burazer tu stalno sedi,
i kad je saznao chiji sam,odma naravno pivo i tekila,
i pijuci tako,ortak me cima pa pogledam u coshak,
a tamo lik skinuo pantalone a riba mu pljuga najnormalnije
kao da su kod kuce...uzhas!!! :eek: :rotf:
 
To mi je bilo u komsiluku. Isla sam sa nekim mojim bivsima. Stalno me je neko muvao. Secam se nekih faca. Bilo je super, samo je bila glupa muzika, mali prostor i desavalo se da se neko navali da pusta muziku i smara.
 

Back
Top