Otkaciti frajera zbog njegove lose sexualne tehnike

Znaci, da li ste otkacile frajera zato sto ste utvrdili da mu je sexualna tehnika losa i da nema nade da ce istu popraviti?

Pod pretpostavkom da znate sta je dobra sexualna tehnika.

Sa ovim poslednjim sam imala taj problem, mogu ti reci da mi nije bas sve jedno... A ni njemu.... I mogu ti reci da se jos nismo otkacili medjusobno :lol: Mada stalo mi je do tipa, pa mu malkice gledam korz prste ;) Ali da je samo kres kombinacija u pitanju otkacila bih ga kod drugog-treceg puta...
 
Znaci, da li ste otkacile frajera zato sto ste utvrdili da mu je sexualna tehnika losa i da nema nade da ce istu popraviti?

Pod pretpostavkom da znate sta je dobra sexualna tehnika.
jesam ,trojicu
videla sam da tu leba za mene nema
ali nisam za otkacinjanje zato sto mu je mali.meni je dobar i mali prst,ako ce pre toga,makar recima i pogledom da me izludi
 
nista gore od coveka koji je ubedjen da bolje od tebe zna sta ti prija, ne cuje uopste sta mu pricas i tera po svome kao da je bog seksa, ne dopire mu do mozga uopste da to sto radi nije savrseno.
jesam, nije samo to bio problem nego citava komunikacija sa njim koja se samo prenela na polje seksa ali sam prethodno puno energije utrosila pokusavajuci da popravim stvari. samo on ni to nije kapirao, dzabe sam krecila.
 

Back
Top