Otpočinje restauracija OVK - radi 'oslobođenja' Makedonije, Preševske doline i dr?

Q. in perpetuum hibernum

Stara legenda
Poruka
87.647
Bivši komandant takozvane Oslobodilačke Vojske Kosova Džezair Šaćiri, zvani Hodža, najavio je da će se ova ilegalna formacija reaktivirati, jer su ''jedino pripadnici OVK sa iskustvom iz sukoba na Kosovu, Makedoniji i na jugu Srbije sposobni da se suprotstave makedonskim i srpskim tajnim službama''.

236307_824_f.jpg

"Gde ćemo se okupiti? To u ovom trenutku ne znam, ali radimo na tome'': Džezair Šaćiri, zvani Hodža

''Nedavno sam imao sastanak sa bivšim komandantima OVK i na tom sastanku smo razmotrili mogućnost ponovnog aktiviranja, sa ciljem da pokrenemo gerilski rat i zaštitimo stanovništvo u Makedoniji, Preševskoj dolini i sredinama u kojima su Albanci ugroženi i preti im etničko čišćenje'', rekao je Hodža, prenosi portal ''Tribuna''.

On je rekao da ne zna gde će se okupiti pripadnici OVK.

"Gde ćemo se okupiti? To u ovom trenutku ne znam, ali radimo na tome'', rekao je Šaćiri, čime je potvrdio informacije o gomilanju albanskih ekstremista u regionu Tetova i uz administrativnu liniju Kosova i centralne Srbije u predelu Preševske doline.
 
Inace videcete da od ovoga nece biti nista, zasto - zato sto ce im Ameri reci "Dosta, dobili ste sta ste hteli, tu vam je kraj"

Amerika kontrolise sve teroriste na svetu. Juce mi ortak kaze - nemoj da se zacudis ako za koji mesec pocnu sukobi u Ceceniji i Dagestanu, ako Ameri daju mig njima da prave sranja zato sto se Rusija protivi intervenciji u Siriji
 
Inace videcete da od ovoga nece biti nista, zasto - zato sto ce im Ameri reci "Dosta, dobili ste sta ste hteli, tu vam je kraj"

Amerika kontrolise sve teroriste na svetu. Juce mi ortak kaze - nemoj da se zacudis ako za koji mesec pocnu sukobi u Ceceniji i Dagestanu, ako Ameri daju mig njima da prave sranja zato sto se Rusija protivi intervenciji u Siriji

Čečenima je pametnije da se ne povode za američkim savetima.
Yebe se njima za ove,kojima ponovo slede teška iskušenja.
A,zašto ?
Zbog jenkijevih apetita i oblizivanja na Kavkaz i Kaspijski region.
Neka češće gledaju u Grozni,koji je sav u ruševinama....
A,može biti još groznije....Rusi su jebeni igrači....
 
Poslednja izmena:
Čečenima je pametnije da se ne povode za američkim savetima.
Jebbe se njima za ove,kojima ponovo slede teška iskušenja.
A,zašto ?
Zbog jenkijevih apetita i oblizivanja na Kavkaz i Kaspijski region.
Neka češće gledaju u Grozni,koji je sav u ruševinama....
A,može biti još groznije....Rusi su jebeni igrači....

Jesu zaj.ebani. Posebno kada zaje.bano vrse desant na pozoriste puno dece. Ala su resili taj problem sa cecenskim teroristima, jebal.i su mu kevu.
 
ОВК или њени огранци већ почеше са тероризмом. Како се другачије може назвати насумично стрељање људи неалбанаца у Македонији, код Скопља? Оно што мене нарочито забрињава је велика подршка коју тероризам има међу албанским становништвом, и одсуство озбиљнијег реаговања земаља Запада. Сетимо се само како су хиљаде и хиљаде Албанаца изашле на протесте широм Македоније поводом хапшења убица и помагача тешког злочина, са све заставама Сауди Арабије, познате колевке исламскога екстремизма. Они очигледно подржавају овакве злочине, односно геноцид на православним Македонцима. Уз то, познато је да на сваког учесника оваквих протеста долазе бар још неколицина неизашлих који исто тако мисле.
 
Jesu zaj.ebani. Posebno kada zaje.bano vrse desant na pozoriste puno dece. Ala su resili taj problem sa cecenskim teroristima, jebal.i su mu kevu.

А шта би ти урадио? Пустио би да терористи побију децу и гледао то мирно, не чинећи ништа?
А шта би твоји Американци урадили у таквом случају?
 
Bivši komandant takozvane Oslobodilačke Vojske Kosova Džezair Šaćiri, zvani Hodža, najavio je da će se ova ilegalna formacija reaktivirati, jer su ''jedino pripadnici OVK sa iskustvom iz sukoba na Kosovu, Makedoniji i na jugu Srbije sposobni da se suprotstave makedonskim i srpskim tajnim službama''.

236307_824_f.jpg

"Gde ćemo se okupiti? To u ovom trenutku ne znam, ali radimo na tome'': Džezair Šaćiri, zvani Hodža

''Nedavno sam imao sastanak sa bivšim komandantima OVK i na tom sastanku smo razmotrili mogućnost ponovnog aktiviranja, sa ciljem da pokrenemo gerilski rat i zaštitimo stanovništvo u Makedoniji, Preševskoj dolini i sredinama u kojima su Albanci ugroženi i preti im etničko čišćenje'', rekao je Hodža, prenosi portal ''Tribuna''.

On je rekao da ne zna gde će se okupiti pripadnici OVK.

"Gde ćemo se okupiti? To u ovom trenutku ne znam, ali radimo na tome'', rekao je Šaćiri, čime je potvrdio informacije o gomilanju albanskih ekstremista u regionu Tetova i uz administrativnu liniju Kosova i centralne Srbije u predelu Preševske doline.

Za ostale delove ne znam, ali znam za Makedoniju da oni to rade za dobro makedonaca i da se makedonci sa tim slazu sve dok u toj prici nema njihovih vekovnih neprijatelja Srba....
 
Sve mi se čini da NATO ovoga puta neće na godišnji.
Koristiće ga kod kuće.
Ni Irak,sa sve Vavilonom i Urom nije im se nešto dopao.

Sledeći put,ako ga bude,možda će biti ovakvih slika ?
Ali,pitam se gde će ih okačiti ?
Neće biti zidova.....

NATO nije bio u Iraku...to je izvan konteksta NATO-a, SAD sa svojim saveznicima...
Ne vjerujem da bi NATO to odobrio/sproveo.
 
А шта би ти урадио? Пустио би да терористи побију децу и гледао то мирно, не чинећи ништа?
А шта би твоји Американци урадили у таквом случају?

Pa odlicna taktika, stvarno. Umesto pustiti teroriste da pobiju svu decu, bolje je da oni sami pobiju tu decu.

Ne baljezgaj.
 
A,kako je trebalo da postupe ?
Da im ponude šerbe i urmašice ?
I zamole da se udalje...

Pa kad nemaju Dzeka Bauera, sta im ja mogu.

Inace, pustiti ekstremno otrovni gas u toj situaciji je zesci bolidizam, cak i za glupe pandure-specijalce. Apsolutno sve je bolje od toga. Da su bacili H-bombu na pozoriste bi bilo bolje od toga.
 
Pa kad nemaju Dzeka Bauera, sta im ja mogu.

Inace, pustiti ekstremno otrovni gas u toj situaciji je zesci bolidizam, cak i za glupe pandure-specijalce. Apsolutno sve je bolje od toga. Da su bacili H-bombu na pozoriste bi bilo bolje od toga.

Ahaa.. Trebali su pustiti da one ludakinje sa sehidskim pojasevima koje mogu aktivirati u delicu sekunde pobiju sve u sali ....

Svaka je popila metak namazan svinjskom mascu pre nego sto su stigle da se detoniraju .. :worth:
 
Ahaa.. Trebali su pustiti da one ludakinje sa sehidskim pojasevima koje mogu aktivirati u delicu sekunde pobiju sve u sali ....

Svaka je popila metak namazan svinjskom mascu pre nego sto su stigle da se detoniraju .. :worth:

Skoro svaka je bila mrtva, isto kao i deca, jos pre nego su popile taj metak. Boro, rusofilu mali:cmok:
 
ето, лик је права претходница ућк, уместо да упозорава македонце србе грке црногорце он пљује по неким тамо који су налупали чеченске терористе и назива полицију русије погрдним именима. побрканог мозга је потпуно побркао ствари и заборавио да су руси користили нервни гас у позоришту у москви да би ликвидирали жене муслиманске самоубице које су биле опасане експлозивом. чак каже да су руски полицајци требали да баце нуклеарну бомбу на зграду у којој су терористи држали заробљене грађане русије и децу. шта рећи? лик је фашиста нациста који се крије иза некаквог либералног анационализма глумећи интернационализам а у ствари је исфрустрирани манијак припадник неке нације што се стиди сопствене историје ил је краде од достојнијих.
 
ето, лик је права претходница ућк, уместо да упозорава македонце србе грке црногорце он пљује по неким тамо који су налупали чеченске терористе и назива полицију русије погрдним именима. побрканог мозга је потпуно побркао ствари и заборавио да су руси користили нервни гас у позоришту у москви да би ликвидирали жене муслиманске самоубице које су биле опасане експлозивом. чак каже да су руски полицајци требали да баце нуклеарну бомбу на зграду у којој су терористи држали заробљене грађане русије и децу. шта рећи? лик је фашиста нациста који се крије иза некаквог либералног анационализма глумећи интернационализам а у ствари је исфрустрирани манијак припадник неке нације што се стиди сопствене историје ил је краде од достојнијих.
Da ih upozorava na Forumu Krste :eek: , pa kada ćete shvatiti da ovo ovde niko živ ne shvata ozbiljno , da napišu sada je dan bila bi noć , kakvo crno obaveštavanje i upozoravanje . :hahaha:
 
Da ih upozorava na Forumu Krste :eek: , pa kada ćete shvatiti da ovo ovde niko živ ne shvata ozbiljno , da napišu sada je dan bila bi noć , kakvo crno obaveštavanje i upozoravanje . :hahaha:

ае немој да релативизујеш, форум читају и деца која све озбиљно схватају, погледај само бројеве колико пута су неке теме отваране. а поменути смрад то веома добро зна, сигурно, уозбиљи се
 

Back
Top