flexibilni

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
126.754
koliko ste fleksibilni u zivotu?? to bi mozda znacilo "hocu da bude tako i ako nije tako ne valja", mada flex je uvek dobra

sta biste radile da ste fleksibilnije a sad ne radite jer ste takvi kakvi ste
takve kakve ste

hehe
ili ste previse flexi pa ne mozete u sistem plasite se
ok otprilike je tema shvatite nekako

kao mozda skretanje s nekog puta ali ne u opasnost, znaci ne striktnost koja gushi, malo skrenem pa se vratim i super je. ako nisi skrenes pa padnes
 
Moze se reci da sam fleksibilna. Do sada sam se prilagodila raznim situacijama koje su mi, sticajem okolnosti, na neki nacin, nametnute. Sto ne znaci da se ne trudim da postignem uslove koji mi bas odgovaraju. Tesko izlazim na kraj sa ljudima cija mi energija ne odgovara, odnosno onima koji crpe moju pozitivnu. Tu sam drasticna i ako mogu, izbegavam ih u sirokom luku.
 
sta sam uopste htela

dajte mi neki hardcore ili neshto blago takvo sto ste uspeli a da vam nije poremetilo obicni zivot obicne cure
ok osim onih sto su vec hardcore i znamo puteve

ma ok, nemojte samo onako nishta
 
recimo kad sam dosadna kad radim obaveze ok je sve smirena sam ali malo malo pa krenem da glumim ludilo.kad sam bila mladja to je bilo manje glumljenje a i bilo je elemenata neceg tako neobichnog

ok opet nishta idem odavde :eek:
 
koliko ste fleksibilni u zivotu?? to bi mozda znacilo "hocu da bude tako i ako nije tako ne valja", mada flex je uvek dobra

sta biste radile da ste fleksibilnije a sad ne radite jer ste takvi kakvi ste
takve kakve ste

hehe
ili ste previse flexi pa ne mozete u sistem plasite se
ok otprilike je tema shvatite nekako

kao mozda skretanje s nekog puta ali ne u opasnost, znaci ne striktnost koja gushi, malo skrenem pa se vratim i super je. ako nisi skrenes pa padnes

Mislim da jesam fleksibilna. Trudim se maksimalno. Nešto ti se samo nametne, nešto samo biraš. Bitno je u svakom datom momentu, dati samo ono najbolje što možeš. U tom trenutku. Ne umem da budem fleksibilna, u odnosu sa ljudima, koji su samo ja - pa - ja, emotivni vampiri, i oni što ti dušu gaze. Tu fleksibilnost ne pomaže, jer što ti lepše, oni sve gore. Nakon bolesti, sma naučila, da se više ne raspravljam, ne objašnjavam, da izbegavam ljude koji mi se čine već na prvi pomen i instinkt takvima, jer sebi više to ne smem da dozvolim. I priredim. ♥
 
Ма јесам, али сам приметио да, пошто су људи стока, не треба бити нимало толерантан.
Реагују тек кад им подвикнеш јер су много глупи.
Немају зле намере (углавном) само не капирају, сироти...
 
а ја од како сам добила децу
схватила сам да не може баш баш све акко сам замислила

Da, to mi je rekla drugarica koja je uvek bila neviđeni štreber (sve savršeno, sve na vreme, i slično): jedina stvar koju moraš da shvatiš kad imaš decu je da nema plana. To jest, treba da planiraš ali moraš da shvatiš da skoro nikada ništa ne ide po planu :)
 

Back
Top