Toast to the end

Bambina

Buduća legenda
Poruka
25.036
Rekao sam joj: "Dosta, ne mogu više! Odlazim od tebe!"
Izašao sam napolje i čuo sam pucanj. Ne mogu da vjerujem, ubila se?!
Vratio sam se gore u stan, a ona me opet prešla...
Otvorila je šampanjac.

Naišla sam na ovaj tekst pretražujući citate i zapitala se:

a) Zašto ljudi, koji željno iščekuju raskid, čekaju da to uradi onaj drugi?

b) Da li vam je nekada laknulo što je neko od vas otišao prvi, a to ste ionako hteli da uradite i sami?
 
Rekao sam joj: "Dosta, ne mogu više! Odlazim od tebe!"
Izašao sam napolje i čuo sam pucanj. Ne mogu da vjerujem, ubila se?!
Vratio sam se gore u stan, a ona me opet prešla...
Otvorila je šampanjac.

Naišla sam na ovaj tekst pretražujući citate i zapitala se:

a) Zašto ljudi, koji željno iščekuju raskid, čekaju da to uradi onaj drugi?

b) Da li vam je nekada laknulo što je neko od vas otišao prvi, a to ste ionako hteli da uradite i sami?




a) kriva je crna hronika

b) jeste
 
A menjaš li i adresu privremeno? :lol:

iskren da budem,nisu mi banjavale na gajbu,samo zovu,salju poruke.jedna se 4 meseca svadjala i mirila sam sa sobom.prvo se nisam javljao,pa mi je poslala da se nosim u kuurac,da sam svinja,da ovo,da ono.posle mi poslala poruku da mi je sve oprostila,da smo mi ipak jedno za drugo,da treba da se pomirimo.onda se opet posvadjala,pa je htela da budemo prijatelji,pa da se mirimo,na kraju se posvadjala opet sama sa sobom.sada cekam da se opet izmiri preko mog fona.uopste ne odgovaram,a ona samo salje.devojka je lepa,ali sam posle 3 dana shvatio da je ono sizofreno posesivno bice i da joj nesto fali.
 
iskren da budem,nisu mi banjavale na gajbu,samo zovu,salju poruke.jedna se 4 meseca svadjala i mirila sam sa sobom.prvo se nisam javljao,pa mi je poslala da se nosim u kuurac,da sam svinja,da ovo,da ono.posle mi poslala poruku da mi je sve oprostila,da smo mi ipak jedno za drugo,da treba da se pomirimo.onda se opet posvadjala,pa je htela da budemo prijatelji,pa da se mirimo,na kraju se posvadjala opet sama sa sobom.sada cekam da se opet izmiri preko mog fona.uopste ne odgovaram,a ona samo salje.devojka je lepa,ali sam posle 3 dana shvatio da je ono sizofreno posesivno bice i da joj nesto fali.

Žao mi je zbog devojke, ali slatko sam se nasmejala, iskrena da budem, previše mi je poznata situacija i na tužan i na komičan način. :lol:

Mogu misliti kako je kad sve to čitaš. :lol:
 
Rekao sam joj: "Dosta, ne mogu više! Odlazim od tebe!"
Izašao sam napolje i čuo sam pucanj. Ne mogu da vjerujem, ubila se?!
Vratio sam se gore u stan, a ona me opet prešla...
Otvorila je šampanjac.

Naišla sam na ovaj tekst pretražujući citate i zapitala se:

a) Zašto ljudi, koji željno iščekuju raskid, čekaju da to uradi onaj drugi?

b) Da li vam je nekada laknulo što je neko od vas otišao prvi, a to ste ionako hteli da uradite i sami?

ja sam uvek odlazila, to mi nije problem, hihihi
dobro, posle patim i vidam rane i sve...
jeste mi problem, emotivno jeste al sta ces.....
ne znam sto ne odu ako im ne valja, ne znam...
 
Žao mi je zbog devojke, ali slatko sam se nasmejala, iskrena da budem, previše mi je poznata situacija i na tužan i na komičan način. :lol:

Mogu misliti kako je kad sve to čitaš. :lol:

Tj. kad kroz inbox listaš nene faze.

to ti je kao da odes na sud i budes sebi odbrana i tuzilac.prvo krivi mene,pa sebe,pa oboje.ono je strasno. :mrgreen: ja sam kriva,pritiskala sam te.ti si jedna svinja,nemoj mi se vise javljati.mozda smo prebrzo usli u vezu,malo cemo usporiti.ja vidim da ti ne zelis da budes sa mnom,mozemo biti prijatelji.javi se da odemo na kafu,mozda sam te malo gnjavila pre,ali sada imam decka.neces da se javis,ma jeebi se konjino glupa.
otprilike su ovako isle poruke :zcepanje:
 
to ti je kao da odes na sud i budes sebi odbrana i tuzilac.prvo krivi mene,pa sebe,pa oboje.ono je strasno. :mrgreen: ja sam kriva,pritiskala sam te.ti si jedna svinja,nemoj mi se vise javljati.mozda smo prebrzo usli u vezu,malo cemo usporiti.ja vidim da ti ne zelis da budes sa mnom,mozemo biti prijatelji.javi se da odemo na kafu,mozda sam te malo gnjavila pre,ali sada imam decka.neces da se javis,ma jeebi se konjino glupa.
otprilike su ovako isle poruke :zcepanje:

E, baš tako, odličan komparativni primer. :lol:

To je već pola posla veoma duhovitog i simpatičnog scenarija za tinejdž komedi film. :lol:

Al' možda bi to neko svrstao i u horor žanr. :think:
 
Kada dodje kraj..za mene je potpuno svejedno ko ce prvi da ode....

i uvek se setim kod ovakvih pitnja jednog citata


"Rekla je da ce uciniti sve, da on bude srećan...I učinila je...Otišla je"...:D
 
Do sada sam nekako smatrao, da je bolje da one ostave mene, jer sam mislio da će i ta njihova tuga i bol (ako ih je uopšte i bilo) u tom slučaju da budu blaže tj. da će lakše da ih podnesu !! Al', to je već sad psihologija ...
ali, sve u svemu, i meni je lakše, kad vidim da ONA manje pati ...
 
Naišla sam na ovaj tekst pretražujući citate i zapitala se:

a) Zašto ljudi, koji željno iščekuju raskid, čekaju da to uradi onaj drugi?

b) Da li vam je nekada laknulo što je neko od vas otišao prvi, a to ste ionako hteli da uradite i sami?

а) Постоји много објашњења и разлога али сви се своде на један. Кукавичлук је у позадини свега.

б) Није.
 
Do sada sam nekako smatrao, da je bolje da one ostave mene, jer sam mislio da će i ta njihova tuga i bol (ako ih je uopšte i bilo) u tom slučaju da budu blaže tj. da će lakše da ih podnesu !! Al', to je već sad psihologija ...
ali, sve u svemu, i meni je lakše, kad vidim da ONA manje pati ...

Јесте, то је чиста психологија... И, на неки начин, бежање од одговорности за промашај.

Мање пати у односу на шта?
 

Back
Top