Prijestolonaslednik Najef je umro

Couleman

Primećen član
Banovan
Poruka
853
Prijestolonaslednik Najef je umro

Prince-Naif.jpg


Džeda: Kraljevski sud izdao je danas sledeću izjavu: Sa dubokom tugom i tugu, Cuvara dva Sveta Hrama, kralj Abdulah bin Abdulaziz al Saud, je objavljena smrt njegovog brata, Prijestolonaslednika Najefa bin Abdulaziz al Saud, zamjenika premijera i Ministar unutrašnjih poslova, koji je preminuo u subotu u inostranstvu. Sahrana i molitva će se obaviti za svoju dušu pokojnika u Svetom Hramu u Mekki poslije Magreba (Zalaska sunca) molitve u nedjelju. Kraljevski sud Saudijske Arabije je izjavio saucesce Sadijskom narodu i rodbini pokojnog Princa, moleći se Svemogućem Allahu da blagoslovi njegovu dušu i da ga nagradi za njegovo sluzenje svojoj veri i domovini''.

Arabnews
 
Poslednja izmena:
Svi muslimani su sa tugom primili ovu vijest u kome je plemenito srce Princa iz loze Saud prestalo kucati. To je veliki gubitak za Saudijsku Arabiju i za muslimane ali ujedno smo sretni sto nam je ovo opomena svima nama da nam je smrt stalno prisutna i da je se moramo sjecati.
Allah se smilovao Pricnu Najefu i podario oprost grijeha i Dzennet na onom svijetu. Amin.

(izvod sa Mingovog foruma)
 
Bojim se da će ovih dana kada Najef bude kročio Sirat ćuprijom koja vodi do Dženneta, a koja je tanka kao oštrica žileta, pasti, pa neće pristići u Džennet, nego u Džehenem. Povući će ga grijeh prema njegovoj braći Palestincima, a imao je vrlo snažno oružje da im pomogne, NAFTU. Nije im pomogao.

Svejedno, čovjek je preselio na drugi svijet, na Ahiret. Samo da poželim rahmet duši njegovoj.
EL-FATIHA!
:worth:
 
Ma nemoj? Dosta je Saudijska Arabija pomagala Palestince i pomaze im jos. Nemoj pricati budalastine. Oni moraju sebi obezbijediti lijep zivot kako bi mogli razmisljati i kako bi mogli da pomazu muslimane sirom svijeta.
Dobro, ja pričam budalaštine,...Ja sam budala. Fino i pristojno od tebe. Allahimanet..
Neću više da pričam.
Rahmet duši prijestolonasljedniku Najefu!
 

Back
Top