Politicki kompas - update

Droid

Buduća legenda
Poruka
49.791
S vremena na vreme pokrenem temu da sagledamo kako se razvijaju nasa politicka razmisljanja.

Evo ja sam sve vise poceo da razmisljam desnicarski a opet liberalno... Pa sam hteo da se proverim a voleo bih pogotovo aktivne politicare ovde da ucine isto. Anketa je internacionalna, pomalo americka ali.. primenite je na nasu politicku situaciju. Pa kad eto pomenu se teroristi, za nas su to kosovski albanci i slicno.

Secam se da sam pre dve godine bio levicar. Od tada me je neobrazovani narod iznenadio koliko moze biti glup, na poslednjim izborima znamo kako je glasao... pa da vidimo koliko je ostalo ljudskosti u meni. :D A i u vama :)

http://www.politicalcompass.org/test

Moj rezultat

pcgraphpng.php


Otidjoh ka centru. :D

Nekada sam mislio da je nezaposlenost veliki problem. Sada shvatam da je u stvari inflacija najveci problem. Jer nezaposlenih ce uvek biti. Neskolovanih, kriminalaca sa dosijeima, budala i debila i neradnika. I zasto se truditi da se pomogne nekoj budali. Ne. Bolje je voditi racuna o kapitalu, radnim mestima i kupovnoj moci vrednih gradjana. A olos treba ostaviti da pocrka. :)

U principu i rezultat ankete pokazuje da kroz dobrobit korporacija vidim dobrobit obicnog vrednog coveka. A rezonujem da je socijalno pravedno drustvo u stvari drustvo u kojem olos parazitira na ustrb vrednih gradjana.
Tome se mora stati u kraj!
 
Између Романа Продија и папе Бенедикта шеснаестог. :lol:

Не видим везу са Грчком, чак ни са Златном зором, којима си окитио свој ник. ;)
 
Између Романа Продија и папе Бенедикта шеснаестог. :lol:

Не видим везу са Грчком, чак ни са Златном зором, којима си окитио свој ник. ;)

Ma nema ja sam ove vise nakacio kao simbol promena u Grckoj. :D Sto bi se reklo nisam fasista kako me zlotvori ovde karakterisu.
 

Back
Top