uhapsiti dinkića... ma čekaj, ne... potreban nam je za koaliciju

SNS to ni po cenu rata NE SME da uradi... SNS bi popljuvao sve, do zadnjeg glasa koji je dobila stranka i sam predsednik, jer ne postoji ni jedan glasač SNS-a koji može da zamisli Dinkića u savezu sa SNS.

Ako Vučić ovih dana poziva SPS da urade ono što su im birači poručili, podsećam Vučića da se ne igra živcima građana i ne oživljava lažova i barona od 1000 evra koje je u kampanji ponovio bar 1000 puta, plus Kipar, plus, plus...

U politici je kažu sve moguće, ali ovo bi bilo previše... Vučiću, pripazi malo šta radiš... ebo te Dinkić...
 
SNS to ni po cenu rata NE SME da uradi... SNS bi popljuvao sve, do zadnjeg glasa koji je dobila stranka i sam predsednik, jer ne postoji ni jedan glasač SNS-a koji može da zamisli Dinkića u savezu sa SNS.

Ako Vučić ovih dana poziva SPS da urade ono što su im birači poručili, podsećam Vučića da se ne igra živcima građana i ne oživljava lažova i barona od 1000 evra koje je u kampanji ponovio bar 1000 puta, plus Kipar, plus, plus...

U politici je kažu sve moguće, ali ovo bi bilo previše... Vučiću, pripazi malo šta radiš... ebo te Dinkić...
ja lično ne vidim problem koalicije sns-a sa sps i urs , ako će to dovesti do rušenja DS-a , jedinu koaliciju koju ne mogu da smislim je sa DS-om i nje hvala bogu neće biti.
 
Dinkić je samo podoban izvršioc... ima ih još... i baš ih briga...
izbori su izgovor da se dobije legitimitet... šatro po zakonu...
koji za njih ne važi... ni za ojadjene radnike... i upropašten narod

Jel si ih dzemokracki birao na svakim izborima? Jel si hteo da oni dodju jel su nudili 'leba bez motike i mnogo matemotike? Jesi, 'teo si da glumis Karingtona u srpskog Dinastiji. :D

I sta sad? Motika ti ne gine... Za nju neces morati da glasas! :ok:

_nobody_
 
ljudi da li je sam dinkić izjavio da je lagao?
jeste!
pa je opet prošao cenzus na izborima -hebi te ga - glup narod

A Тома и Вучко су прштали од истине па су добили колико...15 - 20%??? Колико је тај део народ глуп? Или се водио мишљу да скину жуте па нек дођу исти као они?
Шио ми га Ђура...
 
Једино ДСС је прави партнер. И СПС као нужно зло јер без њих немају већину. И то је то. Ако СНС уопште обезбеди већину, а то буде уз помоћ неког другог (УРС, ЛДП, трте-мрте), то је знак да су ту већину и владу формирали СТРАНЦИ.
 
Једино ДСС је прави партнер. И СПС као нужно зло јер без њих немају већину. И то је то. Ако СНС уопште обезбеди већину, а то буде уз помоћ неког другог (УРС, ЛДП, трте-мрте), то је знак да су ту већину и владу формирали СТРАНЦИ.

Која год опција формира Владу а да је за ЕУ и Нато значи да су је амбасадори Немачке и Америке правили. Противно вољи грађана.
За узврат добијају 4 године да краду.
 
ja lično ne vidim problem koalicije sns-a sa sps i urs , ako će to dovesti do rušenja DS-a , jedinu koaliciju koju ne mogu da smislim je sa DS-om i nje hvala bogu neće biti.
Kako ne vidiš problem, pa kako će Vučko i Toma vršiti reviziju 1500 privatizacija koje najavljuju ?? misliš sa Dinkićem jer on dobro zna kako je rađeno ili šta ?? Ili nam možda Vučko namerava da isplati još 920 evra, i stom pričom mi se popeo na ******, a sad bi s njim u savez... principijelno, nema šta...

ljudi da li je sam dinkić izjavio da je lagao?
jeste!
pa je opet prošao cenzus na izborima -hebi te ga - glup narod
I šta sad, pa jel nije i Vučko rekao da je ovaj lažov i prevarant ?? Pa koko je moguće sa lažovom praviti vladu, alo ??

Једино ДСС је прави партнер. И СПС као нужно зло јер без њих немају већину. И то је то. Ако СНС уопште обезбеди већину, а то буде уз помоћ неког другог (УРС, ЛДП, трте-мрте), то је знак да су ту већину и владу формирали СТРАНЦИ.
Pa ova kombinacija je najlekovitija i da krene najpre u obračun sa kriminalom, a da se Evropa ostavi za malo kasnije, ionako nećemo skoro tamo... nas ubi kriminal i tu nam ni Evropa ne može pomoći...
 
SNS to ni po cenu rata NE SME da uradi... SNS bi popljuvao sve, do zadnjeg glasa koji je dobila stranka i sam predsednik, jer ne postoji ni jedan glasač SNS-a koji može da zamisli Dinkića u savezu sa SNS.

Ako Vučić ovih dana poziva SPS da urade ono što su im birači poručili, podsećam Vučića da se ne igra živcima građana i ne oživljava lažova i barona od 1000 evra koje je u kampanji ponovio bar 1000 puta, plus Kipar, plus, plus...

U politici je kažu sve moguće, ali ovo bi bilo previše... Vučiću, pripazi malo šta radiš... ebo te Dinkić...
Na lokalu su vec u koaliciji. Zasto ne bi i na nivou Republike? Zar to nije malo licemerno?
 
Na lokalu su vec u koaliciji. Zasto ne bi i na nivou Republike? Zar to nije malo licemerno?

Ja samo kažem šta ne bi bilo normalno i da bi se sa tom koalicijom Vučić i Nikolić prosrali do kraja... a to bi se svakako pamtilo, pa nek izvole i šta to još nas može da iznenadi ?? Možda čak isplate onih 1000 evra ili će Vučko reći da se šalio ??

I samo ovo, a kako će da objasni onoliko zapljuvavanje oko Kiparskih 5 milijardi kojima je zatrpavao Dinkića ???

Još onda samo fali da s njim zajedno najure Šoškića i to sa kalašnjikom !!!
 
Jel si ih dzemokracki birao na svakim izborima? Jel si hteo da oni dodju jel su nudili 'leba bez motike i mnogo matemotike? Jesi, 'teo si da glumis Karingtona u srpskog Dinastiji. :D

I sta sad? Motika ti ne gine... Za nju neces morati da glasas! :ok:

_nobody_

Čuješ, nema veze da li biraš demokrate ili nacionaliste...
Sistem je MMF-ovski, privreda zavisi od banaka a one pripadaju nekome, jel...
 

mladjan-dinkic.jpg


zajebava narod voka voka voka
 
Kako ne vidiš problem, pa kako će Vučko i Toma vršiti reviziju 1500 privatizacija koje najavljuju ?? misliš sa Dinkićem jer on dobro zna kako je rađeno ili šta ?? Ili nam možda Vučko namerava da isplati još 920 evra, i stom pričom mi se popeo na ******, a sad bi s njim u savez... principijelno, nema šta...


I šta sad, pa jel nije i Vučko rekao da je ovaj lažov i prevarant ?? Pa koko je moguće sa lažovom praviti vladu, alo ??


Pa ova kombinacija je najlekovitija i da krene najpre u obračun sa kriminalom, a da se Evropa ostavi za malo kasnije, ionako nećemo skoro tamo... nas ubi kriminal i tu nam ni Evropa ne može pomoći...

Kao prvo u savez sa bilo kim ako to znači sklanjanje DS-ovskih ljudi i struktura iz vlasti.
kao drugo ja ne vidim problem revizije svih privatizacija koje su urađene -dobar deo njih je rađen i za vreme voje koštunice i onoga pedera Bubala koji je ološ najveći koji je ikada iznikao iz kikinde pored naravno zorana mileševića mafijaša iz redova DS-a. ko je krao treba da odgovara pa makar iz koje stranke bio - pa zar se sama SNS nije oslobađala takvih članova celo vreme koji su uplovili u nedozvoljene vode -samo u zatvor sa svima njima
kao treće nešto ne vidim da se evropa odrekla dinkića i njegove ekipe , inače znam dosta pojedinaca iz članstva nekadašnjega G17 plus koji su u stranku ušli da bi radili pošteno i mogu ti priznati da nikada nisu gledali na saradnike sa pozicije stranke kojoj pripadaju već su se i sa svojim oponentima trudili da rade kao tim što je bilo za svaku pohvalu.
 

Back
Top