problemi sa erakcijom

nije ni tebi lako....


Kad i kako se javlja prevremena ejakulacija?

Većina muškaraca je imala bar jednom ovaj problem tokom svog seksualnog života. Najčešća je među adolescentima, ali pogađa seksualno aktivne muškarce svih godina.
Preuranjena ejakulacija se vrlo često javlja tokom prvog seksualnog iskustva i u tom slučaju se obično javlja zbog straha i nervoze. Većina muškaraca vremenom nauči da kontroliše svoj orgazam. Međutim, kod nekih se razvija dugotrajan strah od seksa i nemogućnosti ispunjenja očekivanja što produžuje problem preuranjene ejakulacije. Zatim što je duža apstinencija ejakulacija je brža.

Ja redovno prvi put svršim na brzaka, ako pre toga nisam dva puta izdrk'o. A kada smo pravili mališana, neretko sam unutra ostavljao dik sve dok ona ne kaže da je prezadovoljena :) Bukvalno sve bude u beloj peni :)
 
Tačno! :ok: Kada je tako bilo, sve je bilo na svom mestu. Ovako prvo pucam, pa onda postavljam pitanja :)

No, bilo kako bilo, nikad ne posustajem, sem ako je ona jako umorna, pa me moli da budem brz :(

pa dobro, kod tebe nije klasicna bolest upitanju....kod tebe je hronicna neyebica....kad sam ja bolovala od iste bolesti nisam silazila sa teme o neyebici :)))), strasno koliko postova imam na toj temi, jadiikovala sam svaki bozji dan....
 
ma ta je tema super, niko ti ne zamera, mozes da otvoris dusu, svi te razumeju...od kad sam se ja dokopala sexa tema je skoro zamrla....:))))....mozda si ti novi gospodar neyebice.....

Ma jeebeš titulu. Menjao bih je za malo vremena i snage, kojom sada ne raspolaže moja sosa, a doduše ni ja (barem što se tiče vremena). Poslednji put smo to imali oko ponoći i to sam ja pre toga bio došao mrtav umoran sa večernjeg basketa (izubijao sam se sa momcima 10-15 godina mlađim i još bio i dobar), tog dana, preventivno praznio jaja 4 puta i onda sam je propisno zadovoljio bez primač'r edžakjulešn :hvala:
 
Ma jeebeš titulu. Menjao bih je za malo vremena i snage, kojom sada ne raspolaže moja sosa, a doduše ni ja (barem što se tiče vremena). Poslednji put smo to imali oko ponoći i to sam ja pre toga bio došao mrtav umoran sa večernjeg basketa (izubijao sam se sa momcima 10-15 godina mlađim i još bio i dobar), tog dana, preventivno praznio jaja 4 puta i onda sam je propisno zadovoljio bez primač'r edžakjulešn :hvala:

:)))) u jeote, koje pripreme za odlaganje ejakulacije....ubijanje na basketu, cekanje ponoci, 4 puta masturbacija....ma ti mora da imas biceps ko arnold velicanstveni :))))....
 
Stvarno bruka , kako poceti ovu temu . Postignem erakciju(budem napaljen ko stoka ) a pred ulazom on omlitavi , ko da ima strah od tame i nema dovoljno snage da udje . Pomagajte

strah od neuspeha najveci je problem zapravo. Tebi treba terapija samosavladjivanja.Moras istraziti pozadinu tog straha, odgonetnuti njegov uzrok. Tek tada, mozes se suociti sa njim i savladati ga. Nema tu mnogo mudrovanja, sve je jasno. A sto se tice ovoga
ko da ima strah od tame
... imas niktofobican alat... eto, to je dijagnoza
 

Back
Top