Wimbledon - treći od 4 Grand Slam turnira u godini

„Rekao bih da je Djokovic moj favorit. Od cetiri poslednja Gren slema osvojio je tri“, rekao je Henman.
bivsi Britanski teniser...

Novak-Djokovic-Rafa-Nadal-MONTAZA.jpg

„Očigledno je da su Djokovic, Nadal i Federer, veoma dominantni poslednjih godina, ali ce biti zanimljivo vidjeti da li Endi Mari moze da se umijesa.
Jeste da se u posljednje vreme najvise gleda borba Djokovića i Nadala, ali, uprkos tome sto nekoliko godina nije osvojio Gren slem titulu, ne bi trebalo ignorisati ni Federera. Mislim da ima veliku želju, ima odličan skor na travi, bio je uspesan na Vimbldonu, i ima svoje sanse“, naglasio je Henman.
 
Poslednja izmena:
Sjajno je za uvod u temu!
Bravo za tebe.
Zvanicno ili nezvanicno prvenstvo sveta u tenisu (kako ko voli), moze da pocne, sto se mene tice: :worth:

238374_novak-vimbldon-201-afp-glyn-kirk_f.jpg


Nekadasnji pobjednik Vimbldona Lejton Hjuit dobio je naknadi poziv na ovom teniskom turniru ...
"Vajld kard" dobio je i David Gofin iz Belgije, koji je trenutno 109. na ATP rang listi.
Naknadne pozive su dobili i veteran Tomi Has i jos cetvorica Britanaca.
Zabava moze da pocne...
Bice zanimljivo poslije Halea i Kvinsa...
Srecno Novace i odbrana titule za tebe MAJSRORE
:heart::heart::heart:
 
I danas su teniseri bili mnogo nervozni.
Pa i nas Troicki... Umalo da nalbandijanski nahebe, jer je rekao linijskom sudiji (koji je stajao iza Malisa) da je idiot!
A sta smo se culi na srpskom, to je bio ceo repertoar nasih tako lepih i socnih psovki ;)
Posle se pogubio kao sto to samo on zna, izgubio fokus i naravno izgubio.
Nesto slicno se desavalo i sa Matosevicem u Istbornu, samo sto se ovaj smirio na vreme i pokorio Gaskea, prvog nosioca na turniru.
 
nekako bih mnogo sigurniji u novakovu igru na vimbldonu bio kad bi u njegovom timu ponovo video lice dr. četojevića...

igor_polis09.JPG


one njegove nalbandijanske izlive emocija na prethodnim turnirima (posebno, rim) mi ulevaju veliku dozu nepoverenja, a jedini lek za te emocije je doktor sa slike.

Ovaj izraz ce izgleda uci u teniske udzbenike...
I nema vise drvenih ili plasticnih ogradica oko sudija, za svaki slucaj, ovo toplo preporucujem organizatorima nadolazecih turnira.
E da, zaboravih da pitam, zna li neko sta je sa ovim covekom, gde je? Radi li sa nekim?
 
Ovaj izraz ce izgleda uci u teniske udzbenike...
I nema vise drvenih ili plasticnih ogradica oko sudija, za svaki slucaj, ovo toplo preporucujem organizatorima nadolazecih turnira.
E da, zaboravih da pitam, zna li neko sta je sa ovim covekom, gde je? Radi li sa nekim?
sumnjam da će te reklamne ogradice zameniti, jer reklame su to, mada, ko zna...?
što se tiče dr. četojevića, sve što znam je da živi na kipru i tamo drži privatnu ordinaciju za kinesku medicinu (akupunturu) , magnetnu i energetsku terapiju za sportske takmičare. mislim da je bio i inostrani saradnik kvantne medicine u beogradu, ali ne znam da li je tu nastavio da radi kada je počeo da radi sa noletom.
mislim da bi njega trebalo pod hitno ponovo angažovati u noletov tim, ali bojim se da će prevagnuti (kao i obično) srpski inat noletovog ćaleta (ili ko mu je već zadužen za personal) ispred razuma.
 
sumnjam da će te reklamne ogradice zameniti, jer reklame su to, mada, ko zna...?
što se tiče dr. četojevića, sve što znam je da živi na kipru i tamo drži privatnu ordinaciju za kinesku medicinu (akupunturu) , magnetnu i energetsku terapiju za sportske takmičare. mislim da je bio i inostrani saradnik kvantne medicine u beogradu, ali ne znam da li je tu nastavio da radi kada je počeo da radi sa noletom.
mislim da bi njega trebalo pod hitno ponovo angažovati u noletov tim, ali bojim se da će prevagnuti (kao i obično) srpski inat noletovog ćaleta (ili ko mu je već zadužen za personal) ispred razuma.

Hvala ti puno na info!
Nesto se govorkalo da su pare u pitanju za prekid saradnje.
 
meni je interesantno da se u prvom kolu sastaju tipsa i nalbandijan (ako ga ne suspenduju), kao i mari protiv davidenka.
to bi trebali biti dobri mečevi prvog kola.
tsonga je u grupi sa nadalom i to bi moglo biti iznenađenje u ¼ finalu...
iznenađenje plasmanom bi eventualno mogao da napravi i miloš raonić ukoliko dobije čilića u trećoj rundi.
u svakom slučaju biće uzbudljivo.
t31099.gif
 

Back
Top