Wimbledon - treći od 4 Grand Slam turnira u godini

Juce je bas bilo dobro finale muskih dublova, u moru nezanimljivih meceva.
Pobedili su "moji". Melo i Kubot. Cestitam im.

- - - - - - - - - -

e a danas je veliko finale...nadam se da će ustaša da popije laganih 3:0

Ivanisevic je rekao da Marin mora da "ubije" Rodzera 77 puta u toku meca.
Hajde da vidimo na sta ce to liciti.
Mada znam sta ce biti.
Cilic kad vidi Rodzera preko puta mreze, on automatski pocne da... drhti.
 
15j18k.gif
 
naravno...dokaz da to može su štefi graf i marija šarapova
naša ana je lepa ali nema ni jedno ni drugo

Ma daj koja Štefi, ona pa ko naša Jeca kineskinja, noge vrh, al' zato kad vidiš glavu - sačuvaj bože i sakloni! :lol:

- - - - - - - - - -

Bilo bi pozeljno,al ovaj drugi je bitniji faktor u zenskom tenisu :lol:
Taj drugi je samo i bitan :hahaha:
 
Endi Mari odustao od Vimbldona

Britanski teniser Endi Mari neće učestvovati na ovogodišnjem Vimbldonu, pošto je dan pre početka borbi na terenima Ol Ingland klaba odustao zbog povrede kuka, koji mu pravi probleme u poslednjih godinu dana.

GettyImages-987079716-1-.jpg


Dvostruki šampion Vimbldona Endi Mari je propustio drugi deo prošle sezone zbog hronične povrede kuka, koji je na kraju operisao početkom ove godine.

Britanac se nedavno vratio takmičarskim mečevima, ali je ipak posle samo tri duela na turnirima u Kvinsu i Istbornu odlučio da odustane od Vimbldona, pošto problem sa kukom i dalje postoji.

Mari je u Kvinsu izgubio Nika Kirjosa u prvom kolu, dok je u Istbornu posle pobede nad Stenom Vavrinkom eliminisan od sunarodnika Kajla Edmunda.

Međutim, Mari neće moći da igra na Vimbldonu, gde je u prvom kolu trebalo da se suprotstavi Francuzu Benoa Peru.

"Sa žaljenjem odustajem od učešća na Vimbldonu. Ostvario sam veliki napredak na treninzima i mečevima u poslednjih deset dana, ali posle mnogo razgovora unutar tima teška srca smo odlučili da bi igranje mečeva do tri dobijena seta bilo prerano", istakao je Mari u saopštenju.

"Uradili smo sve kako bih bio spreman za početak turnira. Počeću sa treninzima na betonu sutra već i nastaviću sa oporavkom, radujem se nastupu na terenima u SAD na betonu", dodao je Mari.
 

Back
Top