BLAM-DJEVOJKA?

akica77

Obećava
Poruka
68
E pa mommci..da li vam se nekada desilo da vas neka djevojka izblamira pred drustvom..Ne mislim na namjerno blamiranje,,nego na ono...spontano hehehe.Mi zene smo inace velike pricalice pa me interesuje koliko puta vas dovedemo u nezgodnu situaciju?
 
akica77:
E pa mommci..da li vam se nekada desilo da vas neka djevojka izblamira pred drustvom..Ne mislim na namjerno blamiranje,,nego na ono...spontano hehehe.Mi zene smo inace velike pricalice pa me interesuje koliko puta vas dovedemo u nezgodnu situaciju?

Imao sam ja jednu ribicu i kao mi odemo kod mog ortaka da se kresnemo.Njemu prazna gajba i kao popijemo kaficu i on kao pali negde a mi ostajemo sami. Riba kuva kaficu, nas dvojica caskamo i tako...Donese ona kafu, srcemo, pricamo i riba pita ortaka gde mu je klonja. On joj kaze, prva vrata u predsoblju (blizu sobe gde sedimo).Riba ode i za 15 sekundi cujes:Prrrrr, ptblblblb,pfffffft, brrrr,prrrrrrr.Strasno!
Ortak se iskrivio od smeha.Odvalio me od zezanja kasnije.
Naravno od kresanja nije bilo nista...
 
Smuvam ribu (imao sa tada oko 17 godina) i kao furamo par meseci. Kazem kevi jednom prilikom kako je fina i tako to ( a zaista je i bila) a keva se nakaci, da je upozna, da je upozna. Ja eskiviram, bez veze mi je. I jedno vece sa kevom u gradu nesto trazimo po prodavnicama kad u susret nam ide moja draga. Ja kazem kevi:'Evo imas priliku da upoznas M....'Ona nas snimi i ide nam u susret sa osmehom andjela i .... PROPADA U OTVOREN SAHT NA ULICI!!!!Keva i ja je vadimo iz sahta kao kretena (srecom, bio je plitak pa se samo malo ugruvala).One se upoznaju i tako...
Inace, nije bila losa.Zaista.
 
Da pitam , šta znači BLAM?

Mislio sam da blam znači da se postidite zbog neke reakcije.
Ovde ispada da je blam nešto što će poslužiti torokušama kao izvor za zezanje...Znači uzrok za zezanje....

Šta je blam ? Prvo ili drugo?
 
nisam bila klinka :?
ali se zacopala kao klinka...
idem i vidim ga sa drugom,kojeg zove kume....
poletim k'o idiot i zalepim se u banderu na sred pozeske k'o budala od siline udarca padnem :roll: :roll: :roll:
naravno za njih je to bilo pravo spasavanje dame a mene blaaaaaaaaaam
 
dimitrije drugi:
E bre Efendija to su sve urbane legende! :P
Ja sam vec to sve cuo od svojih drugara! :)

Urbane legende jesu padovi u saht ili udarac u banderu. I mom ortaku se desio udarac ali u staklo od vrata kafica.
Ali baleganje u prisustvu decka i njegovog ortaka...To zaista nisam cuu da se nekome desilo. Mada bih voleo da nisam jedini koji je imao takvog idiota za devojku.
 
Tuzni_patak:
Da pitam , šta znači BLAM?

Mislio sam da blam znači da se postidite zbog neke reakcije.
Ovde ispada da je blam nešto što će poslužiti torokušama kao izvor za zezanje...Znači uzrok za zezanje....

Šta je blam ? Prvo ili drugo?

Ja sam se bas postideo njenog baleganja. Ono za saht me i nije toliko postidelo koliko potreslo.
 
ja imam neki ludi obicaj da izlupetam nesto sto ne bi trebalo :oops: ...pa se onda neko zacrveni :lol: ...al to stvarno bude slucajno :oops: ...mislim,kad mi pricas tajnu kazes:"ovo je tajna" pa ja cutim ceo zivot...
 
E pa imam i ja da vam ispricam kako se izblamirala jedna zenska iz mog odeljenja u srednjoj :!: Dok je trajao mali odmor nasa Mica se prosetala ucionicom i to u propisno tesnim farmericama medjutim u jednom trenutku se zacuo zvuk kkkrrrrr... a ona :oops: :oops: :oops: a drugari kao drugari :P :lol: :P .A potom je otrcala do kuce kako bi obukla druge pantalone koje nisu bile pocepane na guzi 8) 8) 8)
 
Frodo Bagins:
E pa imam i ja da vam ispricam kako se izblamirala jedna zenska iz mog odeljenja u srednjoj :!: Dok je trajao mali odmor nasa Mica se prosetala ucionicom i to u propisno tesnim farmericama medjutim u jednom trenutku se zacuo zvuk kkkrrrrr... a ona :oops: :oops: :oops: a drugari kao drugari :P :lol: :P .A potom je otrcala do kuce kako bi obukla druge pantalone koje nisu bile pocepane na guzi 8) 8) 8)

:shock: uuuu, pa to su bile super-tesne farmerke kad su tako pukle :lol: :lol: :shock:
 
snoshaj efendija:
Smuvam ribu (imao sa tada oko 17 godina) i kao furamo par meseci. Kazem kevi jednom prilikom kako je fina i tako to ( a zaista je i bila) a keva se nakaci, da je upozna, da je upozna. Ja eskiviram, bez veze mi je. I jedno vece sa kevom u gradu nesto trazimo po prodavnicama kad u susret nam ide moja draga. Ja kazem kevi:'Evo imas priliku da upoznas M....'Ona nas snimi i ide nam u susret sa osmehom andjela i .... PROPADA U OTVOREN SAHT NA ULICI!!!!Keva i ja je vadimo iz sahta kao kretena (srecom, bio je plitak pa se samo malo ugruvala).One se upoznaju i tako...
Inace, nije bila losa.Zaista.
Jadna devojka,ali u svakom slucaju :D :D :D
 
Blam-ortak:

Za vreme ispita,moj poznanik pitao da ode u wc.I otisao.Ali nije znao da ga asistent prati.Usao u kabinu i napravio veliku nuzdu.Nije imao cime da obrise.Pa uzeo i pocepao svoje gace.Pa time brisao.Kad je izasao iz kabine,ugledao asistenta.On ga je tako pogledao.....
 

Back
Top