Drugachiji

Vazno je ono iznutra...

Yo burze nemoj da mislish da ti se ismevam unapred izvini ako svatish ovo kao uvredu.
Pita sin oca:"Tata sta je bitnije unutrashnja lepota ili fizichka,moja uchiteljica kaze da je najbitnia unutarashnja lepota." a otac ce sinu:"Sine to samo ruzni ljudi govore."
Mozda necesh svatiti ali nema veze elem hvala ti na iskrenom mishljenju!
 
ja cu da budem iskren.
zaista nemam nista protiv ljudi druge rase, ali jednostavno, npr. crnkinje i azijatkinje mi nisu nimalo privlacne ...
e sad, ako bi se desilo nesto pa da se savrseno sporazumevamo, volimo, shvatamo ...... onda OK 8)
 
Pa, smetalo bi mi da njegova vera iskljucuje moje ponasanje i moju veru. Ne znam koja bi to vera mogla da bude, ali rekoh, eto.

A, sto se tice boje koze: crna. Najlepsi su! (dragi belcici, slatki ste i vi, samo, najdalje je i najsladje)
 
evo ovako... meni ne bi smetalo, gluposti
medjutim.... ovog leta sam bila na letovanju preko jedne organizacije i letovalo je par nas iz scg i par njih iz bih. Tu je bila jedna Alisa iz Gornjeg Vakufa/Uskoplja, 88 godiste, super devojka i drugarica, Muslimanka, koja je rekla da nikad ne bi bila u vezi sa Srbinom ili Hrvatom... znaci to je tamo ostalo od rata, njima svima roditelju usadjuju ta verovanja... strasno. Ona i njeno drustvo nisu mogli da veruju koliko mesovitih brakova ima kod nas, znaci najvise u Vojvodini... Ne znam, natera te da se zamislis.
 
UrosWasHere:
Iz kog li si budzaka iskopala ovu temu...
znas, nekad se pronadju bas dobre teme...

evo, kada bi me neko pitao da li mi je vazna boja koze, vera, jezik, kao iz topa bih odgovorila da nije. a onda, kad se malo zamislis - sve je to lepo i bajno, sigurno bi mi bilo lepo ako se razumemo - ali tu su neke razlike zbog kojih je tesko postaviti se.
recimo da volim muslimana, kakav bi kompromis u veri trebalo da napravimo? ako je ozboljno, koju veru bi imala nasa deca?
mozda nije vazno u ovom trenutku, mozda bih uspeli sve to da prevazidjemo, ali COVEK SE ZAPITA.
ajde, da zivim recimo u SAd bas bi me bilo briga, kod njih je pola brakova mesovito, ali ovde? svi bi me gledali ko marsovca, ne daj boze da mi dete bude... hmm... kako se ono kaze kad je pola belko pola crno? eh, ne kogu da se setim. nije vazno, ali svi znamo kakvi bi to bili komentari u skoli, na ulici.
mozda se nesto i promeni nabolje dok dodje vreme za moju decu :P
 
kalliope:
UrosWasHere:
Iz kog li si budzaka iskopala ovu temu...
znas, nekad se pronadju bas dobre teme...

evo, kada bi me neko pitao da li mi je vazna boja koze, vera, jezik, kao iz topa bih odgovorila da nije. a onda, kad se malo zamislis - sve je to lepo i bajno, sigurno bi mi bilo lepo ako se razumemo - ali tu su neke razlike zbog kojih je tesko postaviti se.
recimo da volim muslimana, kakav bi kompromis u veri trebalo da napravimo? ako je ozboljno, koju veru bi imala nasa deca?
mozda nije vazno u ovom trenutku, mozda bih uspeli sve to da prevazidjemo, ali COVEK SE ZAPITA.
ajde, da zivim recimo u SAd bas bi me bilo briga, kod njih je pola brakova mesovito, ali ovde? svi bi me gledali ko marsovca, ne daj boze da mi dete bude... hmm... kako se ono kaze kad je pola belko pola crno? eh, ne kogu da se setim. nije vazno, ali svi znamo kakvi bi to bili komentari u skoli, na ulici.
mozda se nesto i promeni nabolje dok dodje vreme za moju decu :P

melez...

Kao sto sam vec jednom, ili dva puta na drugim temama rekao:
Nije mi bitno da li je bela, crna, zuta, budistkinja, nemica ili brazilka, cak bih voleo da probam da budem sa svima...
Ali kada dodje vreme za zenidbu to ce bato biti Srpkinja, bez kompromisa... Mozda ce mi sada neko reci, a sta ako se zaljubis u tu kineskinju ili tako nesto? Ali mislim(bar sada, sa ovog stanovista) da se ne bih ozenio drugom osim Srpkinjom...
 
meni je keva preporuchila da ozhenim neku jedru, krupnu i zdravu Brazilku..... mmmmmmmhm. kao, da bi imali zdrav porod. bolesno. vecj vidim oglas - trazhi se jedra brazilka za oplodnju.
baka kazhe da ozhenim ukrajinku il cje me se odrecji... hocje samo nashe i nashe. dobro je da joj nisam rekao da mi je bivsha bila, obrni okreni, muslimanka... i gde da sad nadjem ukrajinku? ruslanu, yebote?
 
Keeper:
meni je keva preporuchila da ozhenim neku jedru, krupnu i zdravu Brazilku..... mmmmmmmhm. kao, da bi imali zdrav porod. bolesno. vecj vidim oglas - trazhi se jedra brazilka za oplodnju.
baka kazhe da ozhenim ukrajinku il cje me se odrecji... hocje samo nashe i nashe. dobro je da joj nisam rekao da mi je bivsha bila, obrni okreni, muslimanka... i gde da sad nadjem ukrajinku? ruslanu, yebote?

Pa valjda u....................................................................Ukrajni :lol:
 

Back
Top