Drugachiji

mene nisu, po tom pitanju, nikako vaspitali. nismo o tome nikad pricali. sama sam dosla do vise zakljucaka, i na tome sam zahvalna roditeljima, posto znam da mama ne voli ljude druge nacionalnosti, a samim tim i rase. ali drago mi je da sam to tek sada shvatila, a ne da mi je kao maloj govorili:u ti glupi ..., pa da i ja njih pocnem da ne volim. imam jednog druga, kojem je tata usadio u glavu da ne voli engleze. :roll:
uglavnom, mnogo volim crnce, ali opet i to zavisi od toga kakav je. o kinezima nisam nikad razmisljala :?: ali ima vremena :wink:

a to, koje bi nam vere bila deca.. pa hmmm.. naucila bi ih sve o mojoj veri, a tata bi ih naucio sve o njegovoj veri, pa bi samo izabrali, kad malo odrastu..
 
Naravno da mi ne bi smetalo.
Stvarno su mi te glupe diskriminacije na rasnoj i verskoj osnovi.
Ako je neko dobar i zanimljiv čovek, onda je to dovoljno da mi bude prijatelj. Rasa i veroispovest nemaju veze s tim.
___________
I da...tema se zove "Drugačiji"..pa svi smo mi drugačiji, zar ne?
 
LPhoklica:
Naravno da mi ne bi smetalo.
Stvarno su mi te glupe diskriminacije na rasnoj i verskoj osnovi.
Ako je neko dobar i zanimljiv čovek, onda je to dovoljno da mi bude prijatelj. Rasa i veroispovest nemaju veze s tim.
___________
I da...tema se zove "Drugačiji"..pa svi smo mi drugačiji, zar ne?
Alo breeeee...
Nadao sam se da cu da posle nekog vremena da vidim tvoj pp na ekranu a ti nista... :cry:
 
Ma kakve veze ima. Ipak smo svi ljudi. :wink: Ljubav nema granica i bole me uvo da li je Francuz, Englez, crnac, zutac... Ja bih chak i vishe volela da se udam za nekog ne Srbina, ali boze moj ne moze se sve... 8)
 
upita me skoro neko ~ da li bi bilo razlike da sam Jevrejin?...
blbh, pa ne bi bilo razlike, a opet bilo bi presudno :p jer ti ne bi bio ti ako si Jevrejin. (8
i ja, naravno, ne mislim nishta loshe o Jevrejima.
 

Back
Top