Покрет за добровољну асимилацију Срба у Русе!!

Urosius

Ističe se
Banovan
Poruka
2.590
Она тема о руско-српској империји ми је дала идеју.
У Србији све више има очајних људи због безнадежног стања у држави и друштву.
Када је могуће да неко позива грађане да се на попису изјасне као Војвођани, зашто не би било могуће да се оснује НВО која ће позивати народ да се изјасне као Руси и која би се залагала за потпуну асимилацију Срба у Русе.
Такав покрет би заправо био инаћење "Европеистима" који су спремни да одустану од свих најнормалниих српских интереса по цену уласка у ЕУ.
Тај покрет би био једна нова "црна овца" у свести "Европеиста", али којој ипак ништа не би могли да замере, јер никакав принцип нити закон не би био кршен.
Подсећања ради, Срби са севера Косова су већ тражили заштиту од Русије, јер не верују властима у Србији. Овај пут би уместо пасоша могли да се одлуче на промену националности.

Када се већ Србија и српство на сваки начин провлачи кроз блато од стране самих Срба можда то неће бити исти случај са Русима.:lol:

Шта ви мислите о свему овоме?:D
 
Poslednja izmena:
To je nažalost kod Srba vekovna pojava da čim je teško i zagusti , postanu neki Turci , Rusi , Hrvati ,poturice,Madjari i ostali Makedonci , labilna smo nacija tako da je to sasvim očekivan toliki broj i tolika istorija konvertita .
Где заборави да искључиш Европеисте.:)
Мислим да је тако код свих нација чије државе нису биле у стању да заштите свој народ.
Павић је рекао да када је писао о Хазарима заправо је мислио на Србе.
 
Poslednja izmena:
Мислим да то није добра идеја.
Калињинград не бива уцењиван, нападан, бомбардован, зар не?

Наравно нисам ни ја озбиљан у свему томе, али је комично што би то заправо било много добро за српски народ.
 
Poslednja izmena:
Не, али онда зарад једног одричеш се другог.
То друго као да више не постоји, јер су га се сви већ одрекли зарад глупости зване ЕУ.
Па би било кул терати им мак на конац.
 
То друго као да више не постоји, јер су га се сви већ одрекли зарад глупости зване ЕУ.
Па би било кул терати им мак на конац.

Нису сви. Волела би да знам колики је број тзв. Европејаца. Можда су само превише бучни па мислимо да их има много?
 
Нису сви. Волела би да знам колики је број тзв. Европејаца. Можда су само превише бучни па мислимо да их има много?
Демократија је једна велика илузија. Обичан народ је небитан.
Елита сваког друштва је та која одлучује о свему и која гради државу, а ова наша "елита" једино уме да израбљује сиромашног сељака и ништа друго.
Та "елита" српског друштва је утриповала да ЕУ нема алтернативу и ту "елиту" не можеш променити, али је можда можеш отерати.
 
Poslednja izmena:
Демократија је једна велика илузија. Обичан народ је веома небитан.
Елита сваког друштва је та која одлучује о свему и која гради државу, а ова наша "елита" једино уме да израбљује сиромашног сељака и ништа друго.
Та "елита" српског друштва је утриповала да ЕУ нема алтернативу и ту "елиту" не можеш променити, али је можда можеш отерати.

Та "елита" је добро плаћена да нам утерује демократију а ми тј. они што се залажу за ЕУ су наивни. Ми треба да радимо на очувању српства и буђењу националне свести.
 
Нису сви. Волела би да знам колики је број тзв. Европејаца. Можда су само превише бучни па мислимо да их има много?
Ne vidim da zalaganje za ulazak Srbije u EU podrazumijeva odricanje od srpstva .Tu je neko u debeloj zabludi .
Ocito je paranoja u pitanju . U Njemackoj i Francuskoj vise cuvaju svoj identitet nego mi ovdje .Cuvaju svoju narodnu
muziku dok kod nas ne znas da li pjevaju Srbi ili Turci !
 
Ne vidim da zalaganje za ulazak Srbije u EU podrazumijeva odricanje od srpstva .Tu je neko u debeloj zabludi .
Ocito je paranoja u pitanju . U Njemackoj i Francuskoj vise cuvaju svoj identitet nego mi ovdje .Cuvaju svoju narodnu
muziku dok kod nas ne znas da li pjevaju Srbi ili Turci !

Овде је чување националног идентитета окарактерисано у најмању руку као шовинизам. Неколико пута овде на форуму чула сам да су Немачка и Француска друго, и да њихов и наш национализам нису исти.
Они су у другачијем положају од нас и могу како хоће, а ми пошто смо мали и немоћни морамо да их слушамо, још кад се на све то додају марионете на власти добијамо садашњу ситуацију.
 
Где заборави да искључиш Европеисте.:)
Мислим да је тако код свих нација чије државе нису биле у стању да заштите свој народ.
Павић је рекао да када је писао о Хазарима је заправо мислио на Србе.
Iako ja ne smatram da je EU divna i sjana , oni argumenti koje podmeću neki evroskeptici u Srbiji kako se u "EU sigurno gubi identitet" ,dosta šuplji i netačni,jer nisam primetio da su Madjari manje Madjari , a Česi manje Česi od kad su u EU ,niti su postali pripadnici neke nadnacionalne eunijateske nacije , isto važi i ostale članice tog saveza .
 
Ne vidim da zalaganje za ulazak Srbije u EU podrazumijeva odricanje od srpstva .Tu je neko u debeloj zabludi .
Ocito je paranoja u pitanju . U Njemackoj i Francuskoj vise cuvaju svoj identitet nego mi ovdje .Cuvaju svoju narodnu
muziku dok kod nas ne znas da li pjevaju Srbi ili Turci !
Мислим да то не би могао да кажеш Србима на северу Косова.
А ако је Косово "отишло" и то треба прихватити шта гарантује да сутра неће исто тако "отићи" и Војводина нарочито када се узме у обзир да се на томе ради на дуже стазе.
 
Iako ja ne smatram da je EU divna i sjana , oni argumenti koje podmeću neki evroskeptici u Srbiji kako se u "EU sigurno gubi identitet" ,dosta šuplji i netačni,jer nisam primetio da su Madjari manje Madjari , a Česi manje Česi od kad su u EU ,niti su postali pripadnici neke nadnacionalne eunijateske nacije , isto važi i ostale članice tog saveza .
Ако је тако зашто та ЕУ, којој смо одлучили да се приклонимо, не да иста права Србима у Републици Српској која је дала Албанцима на Косову?
 
Poslednja izmena:
Ако је тако зашто та ЕУ, којој смо одлучили да се приклонимо, не да иста права Србима у Републици Српској која је дала Албанцима на Косову?

Зато што ЕУ не третира све народе једнако.
 
Ако је тако зашто та ЕУ, којој смо одлучили да се приклонимо, не да иста права Србима у Републици Српској која је дала Албанцима на Косову?

Zato sto EU ima SVOJU politiku, i ne vodi prosrpsku politiku.
 

Back
Top